جزیره بیان هلیکوپتر — این شرکت که متعلق به این هواپیما که سقوط کرد یکشنبه, کشته شدن نه نفر از جمله کوبه برایانت و دخترش Gianna — به حالت تعلیق در عملیات به طور نامحدود این شرکت در بیانیه ای گفت: پنجشنبه شب بود.

“شوک حادثه تحت تاثیر قرار همه کارکنان و مدیریت تصمیم گرفت که خدمات خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که آن تلقی می شد مناسب برای کارکنان و مشتریان این شرکت در بیانیه ای گفت.

با توجه به نسخه های قدیمی تر از وب سایت شرکت جزیره بیان شده است متعلق به خانواده از سال 1986 و عمل “سواحل غرب بزرگترین ناوگان Sikorsky S-76 هواپیمای مسافربری ترین-نام قابل اعتماد در هلیکوپتر.” همراه با پروازهای روزانه به جزیره سانتا کاتالینا آن به فروش می رسد قابل تنظیم منشور تورهای هوایی و بسته های تعطیلات.

شرکت آگهی خود Sikorsky S-76 به عنوان ارائه حق بیمه تجربه پرواز با توجه مشتریان می تواند “پرواز در همان هلیکوپتر استفاده شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده و خانواده سلطنتی بریتانیا.”

تبلیغات

برایانت به طور منظم با استفاده از یک Sikorsky S-76B است که ساخته شده در سال 1991 و متعلق به منشور خدمات.

هلیکوپتر ترک جان وین در فرودگاه در 9:06 صبح یکشنبه با توجه به در دسترس عموم پرواز سوابق. آن گذشت بیش بیل هایقتس در نزدیکی ورزشگاه طفره زن و دور بیش از گلندیل در طول پرواز.

هلی کوپتر نبود مجهز به یک سیستم زنگ خطر است که می تواند هشدار داده اند خلبان که او نزدیک شدن به تپه با توجه به ملی ایمنی حمل و نقل. این سازمان توصیه می شود از 16 سال پیش که اداره هوانوردی فدرال نیاز به هلیکوپتر حامل شش یا بیشتر مسافران می شود مجهز به یک زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده.

بار جامعه اخبار کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im