بیروت – کردی-رهبری نیروهای موفقیت قرار شورش توسط داعش در یک زندان در شمال شرق سوریه با هیچ یک از زندانیان فرار از امکانات بالا, فرمانده, ایالات متحده آمریکا-حمایت نیروهای گفت.

مظلوم عبدی سوریه نیروهای دموکراتیک توییتی در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز دوشنبه که “ما قادر به جلوگیری از فاجعه” در زندان در شمال شرقی شهر Hassakeh.

کردی مقامات اجرای بیش از دو دوجین بازداشت امکانات پراکنده در اطراف شمال شرقی سوریه مورد برگزاری 10,000 مبارزان. در میان بازداشت شدگان هستند برخی از 2000 نفر از اتباع خارجی از جمله حدود 800 اروپایی ها.

عبدی خواست که کشورهای خارجی مبارزان پیدا کردن یک راه حل برای زندانیان. “متحدان ما باید در پیدا کردن سریع راه حل اساسی برای این مشکل بین المللی,” او گفت:.

زندان, شورش, اولین شکست یکشنبه شب زمانی که سابق عضو برگزار شد و در آنجا شروع به ضربه زدن درب و حفر سوراخ در دیواره بین سلول ها است. این یکی از جدی ترین قیام توسط زندانیان پس از انقلاب اسلامی شکست از یک سال پیش.

شورش آورده بودند تحت کنترل در صبح روز دوشنبه اما از سر گرفته در بعد از ظهر با تیراندازی شنیده داخل زندان و آمبولانس عجله برای کمک به زخمی ها و فعالان در این منطقه گفت:.

ایالات متحده و ائتلاف گفت: این کمک از کردستان سوریه به رهبری نیروهای با نظارت هوایی به عنوان آنها quelled شورش.

“با توجه به تلاش های انجام شده توسط نیروهای ما & سریع مداخله در برابر نافرمانی از داعش بازداشت شدگان در داخل یک زندان ما قادر به جلوگیری از فاجعه و گرفتن کنترل” عبدی توییتی در زبان انگلیسی با استفاده از یک جایگزین مخفف دولت اسلامی ، “هیچ زندانی, فرار,” عبدی افزود: بدون گفت اگر وجود دارد هر گونه تلفات در میان زندانیان و یا سوریه نیروهای کرد.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر این شورش باعث شد با نگرانی از گسترش این کروناویروس جدید.

مصطفی بالی یک سخنگوی این نیروها گفت: اواخر روز شنبه وجود دارد ارتباط بین شورش و ترس از گسترش ویروس. شده اند وجود دارد هیچ گزارش رسمی از عفونت در کردستان-اداره شمال شرقی سوریه یا در هر بازداشتگاه وجود دارد.

یک ویدیو ارسال شده توسط فعالین گفته می شود در طول روز یکشنبه شورش نشان داد دو زندانی حمل بنر با نوشتن به زبان عربی است که می خواند: “ما از ائتلاف و سازمان های بین المللی که به حقوق بشر احترام گذاشته شود.”

ایالات متحده-حمایت کردی-رهبری اعلام کرد نیروهای نظامی پیروزی برابر است در ماه مارس سال گذشته پس از تصرف کنترل از آخرین بریدن از زمین نظامیان حال کنترل در جنوب شرقی سوریه است.

این Hassakeh زندان در شهر جنوبی محله Ghoeiran است اعتقاد به خارجی مجلس با داعش هر چند زندانیان ملیت نمی شد بلافاصله شناخته شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

این Rojava مرکز اطلاعات گفت: این زندان دارای حدود 1000 رده پایین خارجی است در حالی که اعضای سوریه است, اعضای, نیز, قرار دارد, وجود دارد, عمدتا در ساختمان طبقه فوقانی.

خانواده های داعش و حامیان آمد که از آخرین قلمرو کنترل شده توسط گروه نیز پر از سوراخ در اردوگاه های اطراف مناطق تحت کنترل کردها در سوریه با یکی از بزرگترین خانه های نزدیک به 70,000 زنان و کودکان بسیاری از آنها خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im