ستون: اجتماعی فاصله holdouts قرار داده و همه ما در معرض خطر است. چه بخشی از کشنده آنفلوآنزای مرغی’ آنها نمی کنید ؟

چگونه می تواند از آن باشد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از اجتماعی فاصله holdouts افرادی که حاضر به اذعان جدیت coronavirus و حرکت را از طریق جهان با قبل از همه گیر blitheness?

خیابان های خالی را می توان فریب. آنها لزوما به این معنی نیست که همه ما که باید لوکس انجام این کار هستند با خیال راحت در خانه انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از سرایت.

بنابراین بسیاری از مردم نمی باید انتخاب را به ماندن در خانه. آنها باید ضروری مشاغل نیروی انسانی بیمارستان های ما و ما بازار مواد غذایی رانندگی اتوبوس ما ارائه ما پست الکترونیکی. من صحبت کردن در مورد آنها.

اما شما لازم نیست که برای رفتن به آنجا برای پیدا کردن کسانی که انتخاب کرده اند اما هنوز هم در حال ساخت و تلاش به دنبال قوانین جدید با هدف مشترک ما ایمنی است.

تبلیغات

نگاهی به پیاده روی. سر به سوپر مارکت. اطلاعات بیشتر در مورد غیر ضروری دود فروشگاه که حاضر به تعطیل کردن حتی زمانی که به دستور پلیس.

وقتی که من از رفتن به محله من به عنوان من هنوز هم قادر به انجام هر روز به فرار از خانه من و دراز کردن پاها و تنفس هوای تازه من درد بزرگ به اقامت حداقل شش فوت دور از هر کس دیگری — حتی اگر این بدان معناست که گاهی اوقات پریدن بر روی چمن و یا به خیابان. من در حال حاضر پوشیدن یک ماسک خانگی را امتحان کنید برای محافظت از دیگران هر چند من آن را پایین بکشید از زمان به زمان در انفرادی راه رفتن هنگامی که وجود دارد هیچ کس دیگری در هر نقطه در نزدیکی من است.

Commuters catch a bus at 7th and Alvarado streets in Westlake

مسافران جمعیت برای گرفتن یک اتوبوس در 7 و آلوارادو خیابان در وستلیک.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

اما آشکار دونده که بنا کردن مردگان مرکز پیاده رو صدای صفیر گذشته من بدون هشدار و یا تلاش برای ایجاد فضا. من خدمه ساخت و ساز در همه جا شانه به شانه با پوشیدن ماسک — اگر آنها را در بالای سر خود را مانند کوچک دلقک کلاه. مردم هنوز هم کج و معوج در خیابان خیره در تلفن های همراه خود از earbuds, در, بی اعتنا به دیگران است. بسیاری از به نظر می رسد فکر می کنم که اگر آنها رو در ماسک و دستکش های اجتماعی فاصله لازم نیست از آنها.

حتی یک سفر به من دوستانه سوپر مارکت محله آمده است به احساس به من مانند یک بازی هاکی که در آن هر کس برخورد راه من در حال حرکت با سرعتی بیش از حد برای گرفتن آخرین حوله کاغذی و من نمی توانم خودم را از محدوده خود را به دلیل ضیق از راهرو.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

برای مدتی کوتاه اجتماعی فاصله شاید احساس کمی بیش از بالا. Holing تا حداقل برای خوشبخت آنهایی که در میان ما شاید احساس بیشتر شبیه به یک ماجراجویی در homesteading یا آلن … از ضروری عمل بقا. اما که در آن halcyon زمان چند هفته پیش زمانی که ما هنوز شادی در ما shedded رفت و آمد و در ما افزایش یافته و هم خانواده است. هنگامی که ما جشن گرفتند, جامعه و خلاقیت به جای خانه در وحشت و نگرانی. هنگامی که برش قلب ها در ویندوز و چانه تا پیام ناخوانا در گچ هنوز هم به اندازه کافی برای تشویق ما و نگه داشتن ترس در خلیج.

بود که قبل از کلمه حتی از کاخ سفید رشد وخیم قبل از دولت فدرال ما به ما گفت که اگر ما به انجام یک کار واقعا خوب اجتماعی فاصله و مهار ما ممکن است دیدن `فقط 100.000 240,000 آمریکایی ها می میرند.

چگونه ما در فرایند چنین اعداد ؟ من می دانم که من تا به حال یک زمان سخت به تازگی.

Friends meet in parking lot at Westfield Valencia Town Center while keeping distance

مگی مدینه چپ Juanita گومز و ونسا ریگان درب عقب اتومبیل در پارکینگ در وستفیلد والنسیا مرکز شهر به دیدار در حالی که نگه داشتن فاصله خود را.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در نور روز من رسیدن به مردم. من سعی کنید به آنها اطمینان کنید. من سعی می کنم برای تقویت روحیه خود را. ما آن را به من می گویند. ما از این طریق دریافت کنید با هم.

اما در شب بیشتر و بیشتر من بماند تا خیلی دیر و پس از آن تکان خوردن بیدار خیلی زود از ترس.

ترس است که کسانی که من می دانم و عشق را مریض است. ترس است که کسانی که من می دانم و عشق خواهد مرد. ترس است که کسانی که حداقل خواهد بیشتر رنج می برند اغلب بدون آسایش دیگران است. ترس که نسبتا چند که هنوز هم در حال شکست به عمل با مراقبت خود ادامه خواهد داد به مخاطره زندگی بسیاری از.

من می دانم که بسیاری از مردم در حال تجربه فشار از این دوگانگی — تلاش برای مثبت ماندن در حالی که به طور فزاینده ای مضطرب است.

و من حدس می زنم که برای برخی از نادیده گرفتن وضعیت ما را جدی یک مکانیسم مقابله ای در امتداد خطوط اگر من نمی بینم که ویروس آن را نمی خواهد به من نگاه کنید.

و که خواهد بود خوب اگر نادیده گرفتن این مشکل تنها تحت تاثیر ignorer.

اما ما می دانیم که آن را نمی کند.

ما همه شنیده ایم در مورد ساکرامنتو کلیسا که در ادامه به برگزاری خدمات است و در حال حاضر مربوط به بیش از 70 تایید coronavirus موارد مورد تلفات مرگبار در ایالت واشنگتن گروه کر که تمرین حتی به عنوان افراد در حال مرگ بودند از این ویروس یک ساعت رانندگی جنوبی در سیاتل.

تبلیغات

ما شنیده ایم در مورد احتمال ارتباط بین مردی Gras و سریع گسترش coronavirus در New Orleans, بین, رخصتی بهار احزاب و شیوع بیماری در فلوریدا. آن را سخت برای جلوگیری از جذب شواهد کافی که حتی کوچک جمعیت می تواند منجر به بزرگ گسترش می یابد — و در عین حال ما هنوز هم جمعیت در هم حتی در فضاهای که در آن ما ندارد و سپس زاری که ما سواحل و پارک مسیرهای پیاده روی در حال تعطیل.

ما هم شنیده ام امید دارم که قوانین زیر می توانید تفاوت که به نظر می رسد انجام این کار در اینجا در خود ما و دولت است.

من از نزدیک مشاهده جهان اطراف من. من به رعایت بسیاری از مردم در تلاش خود را سخت ترین. برخی از همسایگان من هستند و ماندن در داخل است که روز رفتن که من حتی نمی دیدن آنها را در خیابان و من می دانم که من باید به ایمیل های متنی و یا تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آنها هنوز هم OK. من نیز رعایت مردم اقدام سردستی و من می گویند بنابراین در حال حاضر زمانی که من به زمانی که اقدامات خود را به مخاطره می اندازد هر چند من می دانم که آنها خارج از کنترل من است.

آنچه را که در کنترل من است چه کنم خودم — که باعث می شود من به طور فزاینده ممنون برای من و دل برای کسانی که یکی را نداشته باشند.

در خانه من می تواند کنترل محیط زیست من. من می اسکراب کردن شمارنده و شستن دست من به عنوان اغلب به عنوان من می خواهم. من می توانم نگه داشتن درب بصورتی پایدار و محکم بسته, بدون بازدید.

من می توانید مطمئن شوید که کار درست انجام می دهند من هم انجام درست برای همه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im