ستون: یکی از راه های به بهداشت و درمان بیشتر مقرون به صرفه است ؟ به کالیفرنیا, پرستار, پزشکان استقلال

بیشتر در کالیفرنیا در حال دستیابی به بیمه پزشکی وجود دارد اما به طور فزاینده کمتر مراقبت های اولیه پزشکان برای درمان آنها. وجود دارد آسان جزئی رفع, اما آن را مسدود قدیمی چمن جنگ.

مذاکره آتش بس آسان نیست. در واقع, آن را احتمالا غیر ممکن است.

بنابراین یک طرف احتمالا برنده و طرف دیگر را از دست خواهد داد در قوه مقننه این سال دوباره.

چمن نبرد بین پزشکان و نمایندگی های قدرتمند کالیفرنیا پزشکی Assn., و “فوق العاده پرستاران” و یا پرستار شاغل.

تبلیغات

این CMA همیشه برنده در گذشته است. اما شاید نه در این زمان. آن را به دنبال مانند آن را در نهایت پرستار پزشکان’ سال است.

که پرستار پزشکان? آنها رتبه جایی بین یک پرستار و یک دکتر. آنها در حال ثبت نام پرستاران که آموزش بیشتر از عادی RNs و باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد و شاید دکترا.

بر خلاف RN یک پرستار پزشک می تواند تشخیص جهت تست ارسال نسخه و مدیریت یک بیمار مراقبت معمول مسائل مانند درمان سرما خوردگی یا گرفتگی عضلات. بیشتر بیماری های حاد در حال مراجعه به یک پزشک.

قانون فعلی نیاز به یک NP باید تحت نظارت یک پزشک. یک پزشک می تواند نظارت به چهار NPs اما لازم نیست به کار در همان ساختمان. توضیحات می توانید تمرین مایل دور. در بسیاری از موارد, NP باید پرداخت پزشک هزینه.

تبلیغات

وجود یک مزاحم کاهش مراقبت زیرا هنگامی که یک پرستار پزشک دستور تجویزی یا لوازم پزشکی, مانند یک صندلی چرخدار و یا اکسیژن آن نیاز به یک پزشک را امضا می کند.

مجلس لایحه 890 خواهد به پرستار پزشکان استقلال. آنها می توانند کار خود را بدون نیاز به یک doc بچه نگهدار.

برای اولین بار روز شنبه یک پرستار پزشک تصویب دولت به مجلس منتقل شد و به مجلس سنا. رای قاطع بود: 61 به 1.

“این را با ارائه دسترسی بیشتر به کیفیت بهداشت و درمان” نویسنده, مجلس جیم چوب (D-هلدزبرگ), اظهار داشت در بحث طبقه. “واقعیت این است که ما نیاز به مراقبت از افرادی که نیاز به مراقبت بیشتر است.”

Obamacare و کالیفرنیا گسترش پزشکی — دولت-نسخه فدرال پزشکی برای فقرا — افزایش تعداد افراد مبتلا به بیمه بهداشت و درمان. اما پیدا کردن مراقبت های پزشکی تبدیل شده است به طور فزاینده دشوار است. بسیاری از پزشکان مراقبت های اولیه حاضر به درمان بیماران پزشکی زیرا دولت نرخ بازپرداخت بسیار کم است.

علاوه بر این وجود دارد کمتر و کمتر مراقبت های اولیه پزشکان — تنها یک سوم تقریبا 20,000 همه تمرین پزشکان. بقیه رفته اند به تخصصی پزشکی است. Baby boomer اسناد نیز گذاشت.

“بین سال های 2008 تا سال 2016 وجود دارد 10% افت از پزشکان مراقبت های اولیه در کالیفرنیا در حالی که جمعیت رشد 2.4 میلیون دلار” چوب می گوید.

کالیفرنیا است که پیش بینی می شود در کوتاه 4,100 مراقبت های اولیه پزشکان توسط 2029.

تبلیغات

“واقعیت این است که ما هرگز به عقب در این نرخ می گوید:” چوب یک دندانپزشک است. “چرا ما می خواهید به استفاده از یک ابزار است که موثر بوده است و در 22 کشورهای دیگر?”

که ابزار پرستار پزشک استقلال مانند آنچه که پیشنهاد شده است در چوب ،

زمانی که پرستار پزشکان مجاز به عمل به طور مستقل بسیاری از RNs دنبال آموزش های فوق العاده و تبدیل به NPs. آنها همچنین مقرون به صرفه تر هستند برای درمانگاه به استخدام.

وجود دارد در حال حاضر حدود 22,000 دفتر تمرین در کالیفرنیا — کمی outnumbering پزشکان مراقبت های اولیه. و صورت حساب خود نرخ احتمالا خواهد بود به طور قابل توجهی پایین تر است.

کالیفرنیا است که تنها دولت با محدودیت عمده در پرستاران شاغل. ما در سمت راست وجود دارد با تگزاس و اوکلاهما, گرجستان, تنسی و کارولینای شمالی در میان دیگر چند محدود متحده است.

چوب تلاش کرده است برخی از مانور تاکتیکی به محور صورتحساب خود را از طریق قوه مقننه است.

برای مثال هیئت پرستاری ثبت نام را تنظیم تمام پرستاران اما CMA اعتماد ندارند که چوب می گوید. اسناد می خواست دولت هیئت پزشکی برای تنظیم پرستار پزشکان اگر آنها در حال کاهش سست از پزشکان است. اما هیئت پزشکی علاقه مند نبود.

بنابراین چوب اقدام به یک مصالحه. او اصلاح این لایحه با دولت جدید هیئت مدیره برای تنظیم NPs — از آن خواهد شد به نام تمرین پیشرفته پرستاری ثبت نام هیئت مدیره. فروش ندارد. این CMA نمی تکان دادن.

تبلیغات

اما هیئت مدیره از ثبت نام پرستاری بیرون آمد و در برابر این لایحه به صورت قابل فهم دلیل: این امر رنج می برند $5.4 میلیون ضرر در پزشک پرستار هزینه های است که می تواند به هیئت مدیره جدید. پرستاری و هیئت مدیره کل بودجه 26 میلیون دلار.

به همین دلیل از لحاظ سیاسی قدرتمند کالیفرنیا پرستاران Assn. — پرستاران — اتحادیه نیز به طور ناگهانی مخالف این لایحه است.

بنابراین در سنا به دنبال چوب ابتدا به پیشنهاد هیئت مدیره جدید از این لایحه و ترک دفتر تنظیم شده توسط هیئت مدیره قدیمی. پس از آن هیئت مدیره و اتحادیه خواهد خود را رها کرد.

“ما در حال خنثی در این لایحه را گسترده تر سیاست می گوید:” استفانی Roberson, لابی برای پرستاران اتحادیه.

چوب مورد داده تا تلاش برای مذاکره با CMA.

پزشکان سازمان ادعا در وب سایت خود را که “این لایحه حذف حیاتی بیمار حمایت اجازه می دهد NPs برای تمرین بدون نظارت پزشک…. این لایحه خطرناک.”

مزخرف. وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در کشورهای دیگر نشان می دهد که بیماران به عنوان امن مستقل و با NPs به پزشکان است.

“وجود دارد هیچ کامل پزشکان یا” چوب می گوید. “من خواسته CMA: ‘اگر شما اعتراض کرده اند و مدارک آنها را به من.’ و من و بعد فورا رفت واز هیچ چیز نیست.”

من فکر است که پزشکان leery رقابت از مقرون به صرفه تر پرستار پزشکان — و می خواهید برای حفظ جیب کسانی NP هزینه.

بیماران نیاز به یک انتخاب گسترده تر در مراقبت مقرون به صرفه. و پرستار شاغل هستند یک پاسخ منطقی.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر