ستون: Iowa نمی کند نماینده آمریکا در تنوع است. نباید آن را مجموعه ای از تن برای انتخابات ریاست جمهوری

کالیفرنیا رای دهندگان در نهایت در موقعیت های نفوذ به نامزدی ریاست جمهوری نامزد شده است. اما در جای دیگر دموکراتها نامزد فرایند نیاز به chucked.

بلند ballyhooed آیووا قفقاز و مقدس نیوهمپشایر اولیه باید اول خود را-در-این-ملت امتیازات قبل از انتخابات ریاست جمهوری بعدی.

این pipsqueak متحده شده اند مجاز به پا زدن کردن ملی نامزد روند برای بیش از حد طولانی است. حتی اگر آیووا تا به حال بوت تعداد سر در آن هرج و مرج قفقاز شب Hawkeye و گرانیت متحده نباید تحت تاثیر انتخابات سرنوشت به طور نامتناسبی به اندازه کوچک و همگن جمعیت.

هر دو کشور تقریبا 90% سفید. این کشور در حدود 60% سفید.

تبلیغات

خوب شاید اندازه باید مهم نیست. اما یک نمونه نماینده از نژادی و قومی رای دهندگان باید. وجود دارد دیگر کشورهای مشابه با اندازه بسیار متنوع تر رای دهندگان.

برای مثال در غرب وجود دارد, اورگان, نوادا و آریزونا و نیومکزیکو. شرقی سیاستمداران می کردن که مبارزه را در اینجا خواهد بود بیش از حد ناخوشایند است. آره پس ؟ سیاستمداران غربی شده اند شکایت در مورد نیوهمپشایر ناراحتی برای چند دهه.

در شرق کارولینای جنوبی است 64% سفید با بزرگ سیاه و سفید که جمعیت غالب دموکراتیک رای دهندگان. اولیه آن در حال حاضر چهارمین مسابقه در ترکیب پس از آیووا و نیوهمپشایر و نوادا. بنابراین پیشبرد کارولینای جنوبی یک زن و شوهر از مراحل. و یا اجازه دهید آن را سرب کل شو با نوادا است.

در کشور, مرکز اوکلاهما بسیار متنوع تر از آیووا. آن را به یکی از اوایل مسابقات.

تبلیغات

و آیووا, همسایه, ایلینوی, یک کلون از امریکا است.

ایلینوی است ششم-بزرگترین دولت با حدود 13 میلیون نفر — 63% سفید, 17 درصد, لاتینی 14 درصد و 5 درصد است. که خیلی نزدیک به این کشور به عنوان یک کل. آن را “بزرگ روی شانه های” شیکاگو و زندگی روستایی downstate — چیزی برای همه. همچنین مقدار زیادی مناسب برای عملا هر نامزد.

من می خواهم شروع نامزدی روند با ایلینوی اولیه و خوشحال در مورد آن.

به اندازه کافی از pampered آیووا و نیوهمپشایر.

یکی می تواند استدلال می کنند که با وجود آیووا عدم تنوع نژادی آن آغاز شده و اولین رئیس جمهور سیاه در راه خود را به کاخ سفید است. باراک اوباما برنده وجود دارد در سال 2008.

اما من موافق با اوباما سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو. قبل از ترک سال 2020 مسابقه به خبرنگاران گفت: در ماه نوامبر گذشته:

“ما نمی توانیم به عنوان یک حزب دموکرات به طور مستمر و حق شکایت جمهوری خواهان که سرکوب رای از مردم از رنگ و سپس به نوبه خود در اطراف و شروع به ما معرفی مسابقه در دو کشور است که حتی اگر آنها نقش خود را به طور جدی به سختی هر گونه مردم از رنگ است.”

مدافعان آیووا و نیوهمپشایر اشاره است که این کوچک و جمع و جور متحده زنده نگه داشتن “خرده فروشی” سیاست. نامزدها بحث در مورد مسائل یکی یکی با فردی رای دهندگان و یا در گروه های کوچک جمع آوری شده در کافی شاپ.

تبلیغات

آنها لازم نیست به صرف میلیون ها نفر در آگهی های تلویزیونی مانند نامزدها را در پرت و دور افتاده به شدت پرجمعیت کالیفرنیا.

“رای دهندگان نگاهی اولیه به طور جدی می گوید:” استیو Maviglio کالیفرنیا دموکراتیک استراتژیست که در نیوهمپشایر و انتخاب شد و به مجلس وجود دارد. “شما می توانید به طور مستقیم از نامزدها به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید — و نه از طریق 30 ثانیه تبلیغات تلویزیونی و یا Facebook نقطه. وجود دارد مقدار که برای سیستم دموکراتیک.

“آن دسته از گاو در مرتع یا نه. وجود دارد یک تکنولوژی کمربند آسیاب های قدیمی شهرها با یقه آبی به کارگران و مسافران از بوستون. و در حالی که آن را نه قومی متنوع رای دهندگان به اشتراک گذاری همان نگرانی که دموکرات ها را در سراسر کشور.”

خوب است. اما استدلال من این است که وجود دارد دیگر کشورهای کوچک که در آن راحت همان خرده سیاست می تواند انجام شود — و آنها متنوع تر است. به برخی از آنها یک شکاف در اول بودن.

و یادآوری کنم که نیوهمپشایر دولت قانون نیاز اولیه خود را به کشور اول است. کمیته ملی حزب دموکرات ندارد به دنبال آن قانون است. آن می تواند حاضر به قبول نتایج اولیه. دولت نمایندگان می تواند منع از کنوانسیون ملی.

“قطعا متحده که نماینده بیشتر از جمعیت کشور باید منعکس شده در مراحل اولیه اولیه تقویم می گوید:” کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس Padilla, اجرا می شود که انتخابات ما سیستم.

اصلاحات دیگری که نیاز به اتفاق می افتد است scuttling کل حزبی تدبیر — و نه فقط به خاطر مردم آیووا نمایندگان شان نمی تواند تعداد دفعات مشاهده مستقیم.

“من می خواهم مردم آیووا. آنها سخت کار می کنند در مسئول بودن می گوید:” دموکراتیک استراتژیست لایحه کریک که موفق ریاست جمهوری نژادها وجود دارد. “اما حقیقت این است که شما باید قادر به شمارش نتایج. شاید حزبی فرایند فقط از تاریخ است. آنها همه چیز را بیش از حد پیچیده است. من نمی دانم که چگونه به آنها برای زنده ماندن در این دوران است.”

تبلیغات

من استفاده می شود به مانند قفقاز. در حال حاضر من نمی.

در آیووا حزبی وجود ندارد راز برگه های رای. مردم باید خود را متعهد به سه ساعت در یک کافه تریا دانشکده یا دبیرستان. معمولا انجماد خارج از برف و یخ است. مردم در انتخابات است بی پایان. بسیاری از سالمندان و افراد معلول نمی تواند آن را اداره کند. نه می تواند به کارگران در شیفت شب. و تمام چیزی که پیچیده و دشوار است.

فقط اجازه دهید مردم با پر کردن یک رای گیری در یک مکان سنجی — و یا پست الکترونیکی آن را در. مانند در کالیفرنیا است.

نوادا است ساده حزبی سیستم. اما آن را نیز باید به نوبه خود به یک اولیه به دلیل آن را دموکراتیک تر.

برای بیش از حد بسیاری از انتخابات کالیفرنیا تنزل خود را به خون دماغ شدن صندلی و squinted در این مسابقه است. و یا اگر ما از نزدیک این مسابقه تا به حال عملا اجرای آن.

اما در روز سه شنبه — مارس 3 — ما در گذشته بود در گرمای عمل با 13 سایر اولیه متحده است. هیچ قفقاز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im