ستون: در هالیوود و در اطراف L. A. COVID-19 آوردن ما درونی قهرمانان

در 10:45 صبح روز پنجشنبه در هالیوود یک پلیس لس آنجلس ون نورد به توقف در مقابل یک ساختمان آپارتمان در Camerford خیابان. دو افسر با پوشیدن ماسک کردم و در زدم از واحد #1.

“من افسر Piamonte, و این افسر Pacheco” گفت: Kat Piamonte,. “ما باید مواد غذایی را برای شما.”

“با تشکر از شما, با تشکر از شما گفت:” ساکن Donata Ek بود که پیوسته در ایوان توسط Bartolome Basto.

“قدردانی” گفت: یک لبخند Basto.

تبلیغات

Coronavirus همه گیر کوبیده شده است ما در معرض آسیب پذیری ما و ضعف است. اما آن را بیرون آورده و خوب در ما بیش از حد.

نیاز به یک مثال ؟ در نظر بگیرید چه زمانی رخ داد که دو تن از اعضای مرکزی هالیوود محله شورای لوئیس آبرامسون و فلک وهبی شروع به پخت و پز تا راه برای کمک به همسایگان خود است.

“به محض این که بحران ضربه فلک آمد به من چه می توانیم بکنیم ؟” گفت: آبرامسون یک اخترفیزیکدان تجارت.

آن را نمیگیرد طولانی برای آنها به توافق برسند که در خانه محدود سالمندان ممکن است نیاز به کمک با مواد غذایی. به طوری که آنها شروع به پیمایش خود تشکیل پرونده برای پیدا کردن نام و شماره تلفن از سالمندان زندگی در کد پستی از 90028 و 90038.

تبلیغات

که نبود چنان سخت به انجام, اما لیست به عنوان طولانی به عنوان سوابق کاپیتول ساختمان بالا است. چگونه آنها را بررسی کنید تا در حدود 4,000 سالمندان?

یکی از چیزهایی است که شوراهای محله باید در فراوانی اتصالات. آنها باید روابط با محلی مقامات منتخب با پلیس و آتش با محلی و سازمان های غیر انتفاعی و گروه های اجتماعی. آبرامسون و وهبی که صاحب ملک مسکونی و تجاری در هالیوود به نام همه مخاطبین خود را و به زودی ده ها تن از داوطلبان برقراری تماس تلفنی به سالمندان در حالی که دیگران کشیده بودند تا منابع غذایی.

“سلام برادران و خواهران” وهبی نوشت: در یک به روز رسانی برای تمام طرف های درگیر در روز دوشنبه که روز 17 گروه COVID-19 بسیج تلاش کنند.

سپس توسط L. A. سروهای باشگاه روتاری در حال راه اندازی یک سایت اهدای. پول و عضله شد و در آینده از دولت, مجلس ریچارد بلوم, L. A. شهرستان سرپرست شیلا Kuehl و L. A. شهرستان Councilmen میچ O’Farrell و دیوید Ryu که دفتر انتظارنشسته بودند مواد غذایی حمل و نقل از لس آنجلس بانک مواد غذایی.

لس آنجلس حفاظت سپاه بود که ساخت مواد غذایی وانت و L. A. Police Department امضا به ارائه مواد غذایی. هالیوود مدرسه افتتاح شد توقیف گیتس برای تبدیل شدن به توزیع مواد غذایی ،

آبرامسون راه اندازی چت تصویری لینک کلیک کنید برای همه و تبدیل کامپیوتر خود به یک مرکز فرماندهی با صفحات گسترده و تماس با لیست. همانطور که من در صحبت کردن به او از طریق ویدئو کنفرانس او همچنین منینگ یک خط تلفن و پاسخ دادن به یک تماس از یک اسپانیایی زبان ارشد درخواست کمک کند.

“ما تحویل به خانه شما بین 12 و 5 فردا گفت:” در اسپانیایی پس از گرفتن آدرس. زبان های دیگر صحبت های تدریس خصوصی در خانه داوطلبان, روسی, ارمنستان و کره ای. تماس گیرنده سعی کنید برای به دست آوردن یک مفهوم کلی از چگونه سالمندان هستند مراتب و اینکه آیا آنها دوستان و یا خانواده خود را به تکیه بر روی عنوان به خوبی به عنوان این که آیا آنها کوتاه در مواد غذایی است.

تبلیغات

این کمک کرد که وهبی پسر در قانون اسپنسر هیلمن بود به تازگی توسعه یک برنامه به نام KinderUS. او و برادرش آمد تا با آن پس از مراقبت از خود را غیر فعال پدر از راه دور و آرزو وجود دارد یک راه بهتر برای اتصال کسانی که نیاز دارند با کسانی که می خواهند برای کمک به. این برنامه قرار بود به کار اتصال هالیوود ساکنان که نیاز به مواد غذایی با کسانی که داوطلب به ارائه آنها را.

دستکش و ماسک و نقدی اهدا شد توسط ساکنان منطقه است. شهردار اریک Garcetti را ارائه کیسه های قابل استفاده مجدد. وهبی پدر لیلا و دیگر داوطلبان رفت و به سوپر مارکت و پر از کیسه های با کاغذ توالت, تازه, تولید و موارد دیگر به مکمل غذایی بانک جیره. وهبی گفت: از دیگر منابع غذایی در حال حاضر به دنبال بنابراین داوطلبان لازم نیست در صورت افزایش خطر از بازدیدکننده داشته است مکرر به فروشگاه شلوغ.

در هفته اول بین 60 و 70 غذایی تحویل ساخته شد. این هفته گذشته, 240 بیشتر رفت و در روز پنج شنبه و اضافی 40 یا بیشتر در روز جمعه و لیست کسانی که ثبت نام برای دریافت و یا تحویل به رشد خود ادامه داد.

“من تا به حال یک تماس تلفنی که من به آن نیاز ترین” گفت: یک گیرنده به نام شادی. او به من گفت که او تا به حال فقط دچار شکست مالی که از آبی تلفن زنگ میزند و آن کسی که درخواست اگر او می تواند با استفاده از مواد غذایی و تحویل بدون پرداخت هزینه. “این فقط یک چیز وحشتناک است که رفتن در در جهان است و این یک چیز زیبا برای دیدن مردم کمک در راه های بسیاری.”

سیزده سال افسر پلیس لس آنجلس آنتونی لوپز یکی از چهار پلیس — همراه با کرک بارنز piamonte, کت و مارتی Pacheco — که برگرفته و تحویل مواد غذایی در روز پنج شنبه. لوپز گفت: جرم و جنایت پایین بود در طول اقامت در خانه سفارش بنابراین ماموران به حال زمان بیشتری را بر روی دست خود را بیش از حد معمول.

“مردم بسیار سپاسگزارم چرا که آنها عاشق این واقعیت است که پلیس در حال بیرون آمدن,” لوپز گفت. “و ما آن را دوست دارم چرا که ما در حال کمک به جوامع ما است.”

در هالیوود مدرسه یک جریان از نقاب و دستکش داوطلبان braved باران به عنوان آنها کاهش یافته است به شتاب و تحویل مواد غذایی. حداقل کیم و او پسر عموی Soo Kim بود که با دخترش, Dylan بسته بندی شده ده ها تن از جعبه و کیف به اتومبیل های خود را. سو گفت: پسر عموی او می دانست که در مورد تحویل و استخدام او و او دریغ نکنید.

“شما باید افرادی که در نیاز” Soo Kim گفت: به من گفتن او تا به حال در نظر گرفته خطر درگیر اما تصمیم گرفت از آن بدون ریسک از رفتن به سوپر مارکت.

تبلیغات

شهرستان شروع به ارائه مواد غذایی تحویل به خانه محدود سالمندان چند روز پیش اما دریافت کنندگان مجبور به پرداخت در پیشبرد. آبرامسون گفت: گروه تمرکز باقی می ماند نیازمند دریافت کنندگان اما تا کنون اطلاعات مربوط به درآمد نیست که درخواست آنها.

“تصور من این است که یک تعداد قابل ملاحظه ای از آنها واقعا نیازمند و تقریبا همه ترس به بیرون رفتن” او گفت:.

در میان مردم رسیده توسط تلفن آبرامسون گفت: چند معلوم بود بی خانمان از جمله دو مرد که در هر دو آنها با بیماری ایدز است.

“تنها دلیل ما قادر به انجام این کار به طوری سریع است که ما قادر به پرتاب بسیاری از قوانین از پنجره به بیرون” گفت وهبی. “ما نه به عنوان یک اقدام شورای محله; ما اقدام به عنوان یک COVID-19 response team.”

هنوز هم وجود دارد, همکاری, اما نه قوانین معمول از حکومت.

“اگر شما تا به حال به صبر کردن برای یک جلسه مورد تایید ما می شود سوت Dixie در حال حاضر. گاهی اوقات در مواقع اضطراری شما می گویند شما می دانید چه, بیایید خارج وجود دارد با هم و ایجاد یک تفاوت” وهبی گفت. “من بسیار افتخار می کنم و آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من.”

این روشن نیست که چگونه زمانی که صلیبیون خواهد بود قادر به حفظ چنین تعهد عظیم اما آبرامسون گفت: دیگر گروه های محله در شهر رسیده برای مشاوره در راه اندازی زیرساخت های مشابه. و او فکر می کند وجود دارد یک درس در چگونه دولت محله گروه ها و افراد می توانند با هم کار کنند موثر تر در آینده برای شناسایی و پرداختن به نیازهای جامعه.

و هالیوود مدل نیست و تنها راه مردم در حال تلاش برای ایجاد اختلاف در زمان دشوار است.

کامپتون را شرلی Raines, ویژه, در یک بار داستان Julissa جیمز باعث شده است تا داوطلبان در ماموریت به skid row ارائه بسته های مراقبتی.

دوستان از غرب L. A. که خریداری صدها نفر از حوله برای افراد بی خانمان بودند که نقل مکان به rec مراکز در حال حاضر جمع آوری و ارائه وعده های غذایی به دانشگاه UCLA اورژانس کارکنان و به پلیس و آتش نشانان در یک ماموریت برای کمک به هر دو تلاش رستوران و اولین پاسخ دهندگان. روز پنجشنبه محموله کوتاه بود دنده tacos, رستوران شد در هیئت مدیره و کمک های مالی شد نورد در.

و صدها نمونه های بیشتری از مردم پله بالا است.

همانطور که برای آبرامسون و هالیوود تلاش او کمک کرد, راه اندازی, او احساس سپاسگزار به انجام آنچه او انجام می دهند. “من به شدت ممتاز برای دریافت پرداخت برای خیره به فضا گفت: آبرامسون همکار با رصدخانه کارنگی. “در حال حاضر من را از من خیره در فضای وظایف و فکر می کنم در مورد بیشتر مسائل زمینی … این کار من است راست, در حال حاضر.”

[email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de