“بنابراین آنچه که ما در حال رفتن به انجام در حال حاضر است برچسب ما مثلث” معلم Keiri رامیرز گفت: کلاس خود را در نرتهریدگ آکادمی دبیرستان. “نخست B نخست و C نخست.”

رامیرز با الهام از او راهنمايی معلم در هانتینگتن پارک, در مورد فارغ التحصیل از کال ایالتی نورتریج و تبدیل شدن به یک معلم در لس آنجلس Unified School District که در آن حقوق و دستمزد با شروع در حدود $53,000. او در کلاس با بزرگ آسان لبخند و تعداد زیادی از کلمات دلگرم کننده به او منجر 23 دانش آموزان از طریق یک مته در مثلث اتساع.

اما Ramirez, 23 می داند آنچه پیش رو نهفته در یک منطقه که در آن هزینه های مسکن افزایش یافت در حالی که دستمزد معلمان شده اند بسیار مسطح است. زمانی که او ریاضی درجه یک سال پیش قبل از شروع در آموزش, آهنگ, او در مورد ماهیگیری برای کار در آزمایشگاه پیشرانش جت و او در مورد حرکت به کمتر از گران قیمت و منطقه است.

اما L. A. خانه است و او را دوست دارد به آموزش تا او را برای رفتن به آن را به کار. در لحظه ای که او سهام یک آپارتمان دو خوابه با سه هم اتاقی دو نفر از آنها در حال رفتن به آموزش همراه با او.

تبلیغات

“سه نفر از چهار نفر از ما فارغ التحصیل در ماه مه و طرح این است که با هم زندگی می کنند برای یک سال دیگر یا دو تا زمانی که ما حل و فصل” او گفت:, و سپس آنها را ببینید اگر آنها می توانیم مکان های خود را.

این کالیفرنیا تناقض است. وجود ثروت بسیار و تقاضا برای مسکن قیمت ها رفته اند تا راه قرار داده و حتی بیشتر استرس های مالی در افرادی که به کمک قدرت موتور اقتصادی.

که اقتصاد قوی است برگشتاندن دانش آموزان از آموزش و به سودآور زمینه گفت: CSUN آموزش و پرورش بخش دین شاری Tarver-Behring که دیده است یک شیب افت در تعداد معلم نامزدها.

“در سراسر کشور و ایالت شده است وجود دارد کاهش” Tarver-Behring گفت. “آنها در حال ساخت چنین نقش مهمی در جامعه ما و در عین حال ما نمی ارزش آنها را در نظر چگونه آنها پرداخت می شود.”

تبلیغات

آنها در حال ساخت چنین نقش مهمی در جامعه ما و در عین حال ما نمی ارزش آنها را در نظر چگونه آنها پرداخت می شود.

CSUN آموزش و پرورش بخش دین شاری Tarver-Behring

که من کاهش یافته است در کلاس های آموزش در سی سان با Tarver-Behring او ساخته شده یک نقطه ضمن تشکر از دانش آموزان برای ارتکاب به یک نجیب حرفه ای. برخی از آنها اشاره کرد عبارتند از اواسط حرفه ای افرادی که تصمیم گرفت که حق زندگی ممکن است رضایت بخش تر از زندگی است.

لین جانسون گفت: من او را ترک صنعت بیمه پس از 25 سال به خاطر آن بود که کمی بیش از یک شغل. آموزش او گفت که تعهد به عدالت اجتماعی است.

“شما باید 36 بچه ها در کلاس و که بسیاری از نفوذ و شما می توانید زندگی خود را بهتر” جانسون گفت. به عنوان یک دانشجو معلم او در حال حاضر تجربه هیجان داشتن دانش آموزان تماس های مورد علاقه خود را. “من تا به حال یک دانشجو در آمده و صرف ناهار امروز با من.”

گرگوری Winley گفت: این همه در مورد پول, اما در مورد انجام آنچه شما عشق را به انجام و او می خواهد به یک معلم زبان انگلیسی.

تعقیب Stauffer دیگر معلم انگلیسی در ساخت و گفت: هیچ کس نباید تعجب است که آموزش نه به خوبی جبران می شود.

“این طراحی شده توسط,” او گفت:. “نئولیبرالیسم است انحراف مسیر از کمک های مالی از برنامه های عمومی به خصوصی بودجه. لس آنجلس میلیونرهای بیشتر از هر شهر دیگر و در عین حال ما همواره گفته هیچ پول وجود دارد در آموزش و پرورش است. … من می خواستم برای انجام کاری که برای بخشی از آموزش عمومی در اتحادیه زیرا به اعتقاد من در آن است. ما شکسته و مؤثری به عنوان یک جامعه و تنها راه همه چیز بهتر خواهد شد اگر خوب مردم هوشمند … تصمیم می گیرید آن هم به دنبال معنا در زندگی فراتر از خود غنی سازی است.”

من به او گفتم من تحسین تعهد خود را اما تعجب که چگونه او در نظر دارد به پرداخت صورتحساب خود را. تبدیل کردن او درک خوبی از حس شوخ طبعی همراه با اون همه شور و شوق.

تبلیغات

“من هیچ ایده,” او گفت:.

Teacher salaries

Keiri رامیرز آموزش مواد نشستن در یک میز در کلاس ریاضی برای 10 کلاس در نرتهریدگ آکادمی دبیرستان در فوریه 6, 2020, در لس آنجلس, کالیفرنیا.

(Dania ماکسول/لس آنجلس تایمز)

Shireen Pavri رئیس اداره آموزش و پرورش در Cal State ساحل طولانی گفت: بسیاری از grads به طور سنتی از بین رفته و مستقیما به مشاغل با ساحل طولانی یکپارچه. اما به دلیل هزینه های ساحلی املاک و مستغلات برخی از آنها به دو تا با هم اتاقی رانندگی در مسافت های طولانی و یا انتقال به مناطق مرزی با مسکن ارزان تر مانند بیکرزفیلد یا سن برناردینو که در آن پایین تر اجاره باعث می شود آن را آسان تر برای تراشیدن دور در بدهی از وام های دانشجویی.

“به عنوان یک دولت و به عنوان شهروندان ما بپرسید که چگونه ما پشتیبانی بهتر این حرفه گفت:” Pavri که اشاره کرد که در 30 سال کار حرفه ای یک معلم می تواند تاثیر بر هزاران جوان زندگی می کند. “این حرفه که در آن همه دیگران ساخته شده است. این مجموعه یک پایه و اساس برای افراد جوان به موفقیت در مراحل بعدی زندگی است.”

خبر خوب این است که به دلیل کمبود شغل فراوان هستند حتی اگر چک نیست. و بسیاری از آموزش شغل با مزایای بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان شانس برای کسب درآمد اضافی با آموزش تابستان کلاس های مربیگری تیم یا باشگاه های در حال اجرا.

CSUN به زودی ارسال در حدود 300 جدید معلمان به لس آنجلس متحد که به استخدام 1500 مدرسان یک سال به طور متوسط به جای بازنشستگان. و یک پیش بینی دولت کمبود به عنوان بسیاری از 100,000 معلمان دهه آینده باعث می شود امنیت شغلی مانند شرط بندی خوبی است.

حقوق بالاتر خواهد کمک به پر کردن این کمبود و بنابراین می waiving مدارک و مدارک هزینه های آن را اجرا کنید به عنوان بالا به عنوان $1,100.

در الاییواسدی, سرپرست Austin Beutner است که به بررسی امکان ساخت مسکن برای معلمان و متولیان کافه تریا کارگران و دیگر کارکنان در دانشگاه که باید کم استفاده وسعت زمین به جریب. منطقه مدرسه نمی خواهد قرار داده تا هر گونه پول Beutner به من گفت اما اگر خصوصی و غیر انتفاعی توسعه دهندگان دریافت زمین رایگان برای ساخت مسکن ارزان تر خواهد بود.

تبلیغات

او به من ارسال یک نقشه است که نشان می دهد که در آن الاییواسدی کارکنان زنده و تکان دهنده تعداد به عنوان دور به عنوان کنار رودخانه سن برناردینو شهرستان ونتورا و فراتر از آن. رفت و آمد بار با توجه به منطقه داده اجرا کنید به عنوان بالا که دو ساعت و دیگر در هر جهت.

اگر 30 تا 50 الاییواسدی دانشگاه می تواند به جای 50 یا بیشتر واحد مسکن هر Beutner گفت: “شما می توانید شروع به ایجاد یک مشارکت معنی دار. این یک خدمت بزرگ به جامعه و به همان اندازه برای ما مهم برای جذب و حفظ کارکنان خوب.”

در سی سان من در بر داشت فارغ التحصیلی دانش آموزانی که قصد زندگی با پدر و مادر خود دانش آموزان که با کار همسران و خوب خواهد شد از نظر مالی دانش آموزان با توجه به حرکت در خارج از منطقه و دانش آموزان دوم حدس زدن خود تصمیم به معلمان است.

“من ساخته شده پول بیشتر در یک نقطه جداول انتظار از من احتمالا به عنوان اول سال معلم” گفت: Barnaby ویلیامز استفاده می شود که به کار در یک کارخانه کیک پنیر. او گفت که او زندگی می کند با یک دختر که یک معلم اما اگر در برخی از نقطه آنها هم او مشکوک او به ترک منطقه به آموزش و یا شاید چیز دیگری را پیدا کنید برای زندگی.

من بیشتر پول در یک نقطه جداول انتظار از من احتمالا به عنوان اول سال معلم است.

Barnaby ویلیامز

دانش آموزان همه آشنا هستند با چه چیزی شناخته شده به عنوان سال اول فرسودگی شغلی یک پدیده که در آن آرمان گرایی ته تا در برابر واقعیت های بوروکراسی مدرسه, سیاست, منابع, کمبود خواسته های پدر و مادر و چالش ها از دانش آموزان است.

Sean Saenz گفت: او با این نسخهها کار در این سمت به عنوان یک ویرایشگر ویدئو و ممکن است انجام آن وقت اگر او نمی کند خوب کار تدریس در یک منطقه که در آن او می تواند استطاعت به زندگی می کنند. او گفت که به عنوان یک معلم و یک جایگزین او را تماشا معلمان حتی کسانی که در انتهای بالایی مقیاس پرداخت هزینه حقه بازی مربیگری و باشگاه ها و تدریس در تعطیلات آخر هفته و تابستان فقط برای به دست آوردن.

او گفت: یک معلم خاص “او را ضرب و شتم.” و در عین حال Saenz گفت که معلم است به عنوان پرشور در مورد آموزش به عنوان هر کسی که او را ملاقات کرد.

Keiri رامیرز فراتر از تعجب. او آماده است به عنوان یک معلم.

در حالت ایده آل او می خواهم عشق به خود را در خانه. اما اگر او و دوست پسر او ازدواج کرده و هر دو آموزش و همه آنها می توانند هزینه یک آپارتمان یک اتاق خواب او گفت که خوب خواهید بود.

“ما به نوعی با آنچه در قلب ما می خواهید. ما واقعا نمی توجه به اعداد” رامیرز گفت.

فکر نشستن در یک کامپیوتر در یک اتاق به جای ایستاده قبل از کلاس به اندازه کافی برای نگه داشتن او در مسیر برای او تایید شده است.

“من یک دانش آموز در الاییواسدی و من از کجا آمد اکثریت بودند لاتین و سیاه و سفید و من احساس می کنم نمی بینم بسیاری از زنان در ریاضی میدان” رامیرز گفت. “بنابراین در آخرین سال دبیرستان من می دانستم که من می خواستم به آن فرد برای کسی.”

او به عنوان رهبری کلاس در نرتهریدگ آکادمی بالا یک دانش آموز به نام اشلی ❄ زمزمه به من که او را دوست دارد از دست رامیرز به عنوان یک معلم. او را آسان مربوط به او گفت: به دلیل وجود ندارد که چقدر تفاوت سنی.

از من خواسته ❄ چه حرفه ای او علاقه مند است.

او گفت که او فکر می کند او می خواهد به یک معلم است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im