کلرادو بهداشت ، مایکل بنت سال 2020 به پایان می رسد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. مایکل بنت کلرادو دموکرات کاهش یافته است از سال 2020 ریاست جمهوری. الکس Edelman/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس Edelman/گتی ایماژ

کلرادو بهداشت ، مایکل بنت به پایان رسیده است پیشنهاد خود را برای کاخ سفید پس از ناکامی در گرفتن آتش در شلوغ دموکراتیک زمینه است.

بنت رو شروع دیر در مسابقه نه پیوستن به در حال حاضر بالونی زمینه تا زمانی که ممکن است 2019. برنامه های خود را به دنبال نامزدی حزب دموکرات تاخیر شد و پس از او مبتلا به سرطان پروستات در ماه آوریل است. اما پس از یک عمل جراحی موفقیت آمیز او اعلام شد سرطان-رایگان و او ادامه داد: با برنامه های خود را برای پیوستن به ریاست جمهوری می رسد.

اما پس از آن جلو دونده در حال حاضر شروع به ظهور و وجود دارد به نظر می رسید جای کمی برای بنت با وجود این واقعیت که او تا به حال برنده دو مسابقه در کلرادو پس از یک نوسان دولت است که trended به سمت دموکرات ها در سال های اخیر چرخه. در حالی که برای او در برابر رقابت سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive بیش از حد; Hickenlooper به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در اواسط ماه اوت به اجرا برای آمریکا.

بنت در مرحله اول دو دموکراتیک بحث در ماه ژوئن و ژوئیه سال 2019 اما موفق به واجد شرایط پس از آن برای هر بحث.

او یکی از چهار سناتور-داوطلبانی که در زمان مبارزات انتخاباتی قطع شد توسط سنا استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن.

بنت تن به تن خود را به عنوان یک پایین کلید جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن: “اگر شما انتخاب من رئیس جمهور من به شما قول می دهم نمی خواهد باید در مورد فکر می کنم من برای 2 هفته در یک زمان.”

اما بنت نشان داد و کمی به سمت بالا حرکت خود را در سراسر اجرا تحت الشعاع قرار توسط چند تا از دیگر مجلس سنا همکاران.

با گزارش NPR معاون سیاسی ویرایشگر بنیامین Swasey

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>