کالج رفتن تست-اختیاری پس از SAT, ACT به نام خاموش

No more tests to enter

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

در اواسط ماه مارس به مدارس سراسر کشور آغاز شد برای دانشجویان مشتاق شدم خبر: بهار عمل و آزمون SAT بودند که به نام خاموش در میان نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus. در حال حاضر یک لیست در حال رشد از کالج ها اعلام کرده است که آنها در حال رفتن به آزمون اختیاری برای کلاس 2021 معنی SAT یا ACT را نمی توان مورد نیاز برای پذیرش. کسانی که در مدارس پیوستن به یک استخر در حدود 1000 نفر در ایالات متحده که در حال حاضر کاهش یافته و آزمون های استاندارد از شرایط پذیرش با توجه به مرکز ملی عادلانه و باز تست یک گروه مدافع آن شده است انتقادی از تست استاندارد.

مورد غربی رزرو دانشگاه در کلیولند یکی از قدیمیترین مدارس به استفاده از coronavirus به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر. ریک Bischoff که مسئول نظارت بر ثبت نام وجود دارد NPR گفت هفته گذشته که مدرسه بوده است بحث رفتن تست-اختیاری در بخشی به دلیل آن چگونه نشان داده شده است برای بهبود حقوق صاحبان سهام. Bischoff گفت: در مورد غربی رزرو برنامه ریزی شده بود تا تصمیم نهایی در یک سال یا بیشتر اما این اختلالات از شیوع کروناویروس نقل مکان کرد که تصمیم گیری بالا: “درک چقدر آشفتگی این است که تزریق به روند آن خیلی واضح است که در نظر ما کار درست را انجام دهد.”

حداقل 17 کالج ها باید کاهش یافته و آزمایش مورد نیاز به دلیل همه گیر با توجه به گزارش از داخل بالاتر اد. Davidson College یک مدرسه خصوصی در ایالت کارولینای شمالی است که در این لیست در حال رشد از مدارس. “این COVID-19 همه گیر آورده بی سابقه موانع و اختلالات برای همه از جمله افراد جوان به دنبال علمی خود و زندگی آرمان” کریس گروبر که مسئول نظارت بر پذیرش و کمک های مالی در Davidson, نوشت, در بیانیه ای. مدرسه طرح آزمایشی آزمون-پذیرش اختیاری برای سه سال.

دانشگاه تافتز در خارج از بوستون نیز در تلاش است تا از یک آزمون-اختیاری سیاست برای سه سال آینده. معلوم نیست اگر این پذیرش اعمال خواهد شد اما برخی از دانشگاهها از جمله دانشگاه اورگان و دانشگاه ایالتی اورگان — در حال حاضر متعهد به ساخت جدید خود را تست-اختیاری سیاست دائمی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de