کالج ستاره فوتبال را تهدید به تحریم بیش از مربی حمایت راست کانال تلویزیون

بزرگنمایی این تصویر

Oklahoma State Cowboys دانشجوی سال دوم در حال اجرا پشت Chuba هوبارد led NCAA با 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری در فصل گذشته. آیکون Sportswire/آیکون Sportswire via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آیکون Sportswire/آیکون Sportswire via Getty Images

Oklahoma State در حال اجرا پشت Chuba هوبارد بود که فوتبال کالج پیشرو حمله کننده در فصل گذشته گفت که او نمی خواهد شرکت با برنامه در پاسخ به عکس های منتشر شده از او سر مربی پوشیدن یک پیراهن با آرم یک راست شبکه های تلویزیونی.

در عکس سر مربی تیم فوتبال مایک Gundy حالی که در یک سفر ماهیگیری با پوشیدن یک امریکا, اخبار شبکه پیراهن.

“این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و آن را غیر قابل قبول” هوبارد گفت. “من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

اخبار کانال یک آمریکا شبکه (OAN است که سابقه حمایت از رئیس جمهور تهمت و اشاعه اطلاعات غلط که نفع سیاسی راست. آن را به خود جلب کرد خشم در هفته گذشته در پی حادثه ای که در آن بوفالو افسران پلیس تحت فشار قرار دادند پایین سالمندان می گوید. شبکه مشخص می شود این حادثه به عنوان یک پتانسیل “راه اندازی” و مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حمایت از این ایده. وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است.

Gundy قبلا ستایش OAN برای بودن به عنوان لادن با “منفی” به عنوان برخی از “رسانه ها” با توجه به Oklahoman.

“هیچ تفسیر” Gundy گفت: از شبکه. “هیچ عقیده بر این است. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به دلیل به آنها داده می شود به ما خبر داده و ما اطلاعات بیشتری به عقیده من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن.”

کالج دیگر ورزشکاران گرفته اند می ایستد شبیه به هوبارد در هفته های اخیر. دانشگاه تگزاس در آستین بازیکنان را تهدید به تحریم اهدا کننده و استخدام رویدادهای اگر دانشگاه را ندارد مراحل را به محیط زیست بیشتر استقبال به دانش آموزان سیاه پوست, از جمله تغییر نام ساختمان نام برای افرادی که در ارتباط با کنفدراسیون.

در حال حاضر معلوم نیست چه خاص تغییر هوبارد برای درخواست. هوبارد که همچنین یک قهرمان دو سرعت برای تیم کانادا به صحبت کردن در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی در هفته های اخیر از طریق حساب توییتر خود را.

NPR رسیده به این برنامه در مورد این حادثه و دریافت یک عبارت از اوکلاهما امور خارجه رئیس جمهور سوختگی Hargis در پاسخ.

“من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران” Hargis نوشت. “این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

دانشگاه مدیر ورزشی مایک دارنده ایمیل فرستاده بیانیه “این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده است. توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>