گارد ساحلی: کشتی های کروز باید ماندن در دریا با بیمار پردازنده

فورت لادردیل فلوریدا. – گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا کارگردانی کرده است تمام کشتی های کروز برای آماده سازی برای درمان هر بیمار و مسافر و خدمه در هیئت مدیره در حالی که در حال منزوی “نامحدود” دریایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قوانین جدید نیاز به به روز رسانی روزانه در هر کشتی coronavirus caseload برای عروق در ایالات متحده آب و با سفت هشدار: هر خارجی “بدون اجازه” کشتی “که با تنبلی حرکت کردن فراتر از ایالات متحده ارضی دریاها” باید سعی کنید برای اولین بار به پزشکی تخلیه بسیار بیمار به این کشورها به جای.

بسیاری از فلوریدای جنوبی کشتی های کروز در حال ثبت نام در باهاما که در آن بیمارستان با ظرفیت محدود است و مردم هنوز در دوره نقاهت از سال گذشته طوفان دوریان.

این قوانین که به درخواست هر یک کشتی حامل بیش از 50 نفر صادر شده در مارس 29, ایمنی بولتن امضا شده توسط گارد ساحلی Rear Admiral E. C. Jones که منطقه شامل Florida Georgia, کارولینای جنوبی و پورتوریکو.

ده ها تن از کشتی های کروز هستند یا صف در بندر میامی و پورت های باتلاقی و یا انتظار دریایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بیشتر آنها تنها خدمه اما کارناوال Corp. که صاحب نه خطوط کروز با مجموع 105 کشتی مطلع SEC جمعه که آن را به بیش از 6 ، 000 مسافران هنوز در دریا.

فدرال و ایالتی و مقامات محلی وارد مذاکره شده بر سر اینکه آیا دو هلند امریکا کشتی های کروز را زاندم و روتردام اجازه داده می شود به اسکله در بندر باتلاقی این هفته است. اما بیشتر در راه هستند از جمله شاهزاده خانم مرجانی حمل آنچه که در کشتی های پزشکی مرکز به نام بالاتر از نرمال تعداد زیادی از مردم با علائم شبه آنفولانزا.

دو تا از چهار مرگ و میر در زاندم شد مقصر COVID-19 و نه مردم را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این شرکت اعلام کرد. حداقل 190 بیشتر نشانههای گزارش شده. بیش از 300 آمریکایی در زاندم و روتردام.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت بهداشت و درمان, سیستم کشیده است بیش از حد نازک را در زاندم را coronavirus caseload. “فقط به رها کردن مردم در جایی که ما با داشتن بیشترین تعداد از موارد در حال حاضر فقط نمی زیادی از حس” DeSantis گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن که او را به صحبت با همکار خود خواه. “آنها در حال مرگ در کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه درست است. نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است.”

تحت شرایط عادی زمانی که یک مسافر یا خدمه عضو شدن بیش از حد بد برای کشتی تیم پزشکی برای مراقبت از آنها تماس گارد ساحلی برای ارائه یک تخلیه پزشکی به خشکی بیمارستان. بر اساس قوانین جدید بیمار مسافران خواهد بود منزوی به طور نامحدود در هیئت مدیره.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

“این کار لازم است به عنوان ساحل سمت امکانات پزشکی ممکن است رسیدن به ظرفیت کامل و از دست دادن توانایی قبول و به طور موثر درمان اضافی انتقادی-بیمار بیماران” این یادداشت گفت. “بالقوه مهاجر است و دسترسی بهتر و راحت را به محیط اطراف و کادر پزشکی در هیئت مدیره خارجی کشتی مسافری که در آن مراقبت های در حال حاضر ارائه شده است.”

این سند نیاز به تمام کشتی ها در آبهای ایالات متحده به گزارش خود تعداد بیمار و مرده در هیئت مدیره در هر روز یا در صورت مدنی مجازات و یا تحت تعقیب کیفری. گارد ساحلی تصمیم می گیرید اگر یک انتقال کاملا ضروری است اما خط کروز خواهد بود مسئول برای تنظیم در ساحل حمل و نقل و تخت بیمارستان.

_____ آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Kelli کندی کمک از فورت Lauderdale; گومز Licon گزارش از میامی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im