Coachella تاخیر 2020 Edition با توجه به Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر

طرفداران تماشای خواننده Lizzo انجام در طول سال 2019 جشنواره Coachella در ماه آوریل گذشته. فریز Harrison/گتی ایماژ برای Coachella پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فریز Harrison/گتی ایماژ برای Coachella

یکی دیگر از عمده آمریکایی در جشنواره موسیقی و تاثیر گذار پاتوق قطع شده است توسط coronavirus نگرانی. Coachella که برگزار شد بیش از دو دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته است که به تعویق افتاده است. تاریخ در حال حرکت از آوریل. 10 – 12 May. 17 – 19 به تعطیلات آخر هفته از اکتبر. 9 و 16.

این خبر بعد از ظهر سه شنبه با Coachella را پروموتر Goldenvoice است که یک شرکت تابعه از این رویداد زندگی می کنند ماموت AEG. در همان اطلاعیه Goldenvoice گفت: آن را در حال حرکت بود Coachella خواهر رویداد دلیجان موسیقی کشور جشنواره از آخر هفته از آوریل. 24 تا آخر هفته از اکتبر. 23.

در مجموع نزدیک به 600000 نفر حضور داشتند 2019 نسخه Coachella (به طور رسمی شناخته شده به عنوان Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر). آن را نیز جذب بالا-پروفایل حامیان و برندها — از مک دونالد به Yves Saint Laurent — که مشتاق به رسیدن به آن Instagramming مخاطبان است.

روز دوشنبه مقامات در شهرستان ریورساید کالیفرنیا که شامل شهر Indio که در آن Coachella صحنه اعلام کرد که سه نفر در Coachella Valley تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

Goldenvoice گفته است که حرکت در این بخشنامه از شهرستان ریورساید و بهداشت محلی مقامات. “در حالی که این تصمیم در یک زمان می آید جهانی قطعیت” این شرکت گفت: به عنوان بخشی از یک بیانیه “ما به امنیت و سلامت مهمانان ما کارکنان و جامعه بسیار جدی است. ما می خواهیم همه به دنبال دستورالعمل و پروتکل های مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

سازمان نمی گویند روز سه شنبه که آیا یا نه آنها امن اجرای برنامه توسط headlining عمل می کند که این جشنواره تا به حال تبلیغ برای مارس تعطیلات آخر هفته: خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean برای Coachella و Thomas Rhett, کری آندروود و Eric Church برای Stagecoach.

این شرکت می گوید از آن ارائه خواهد شد بازپرداخت به زمان ticketgoers که قادر به حضور در ماه اکتبر.

این Coachella و دلیجان خبر است بخشی از جریان جنجال و هیاهو در حوادث زندگی می کنند کسب و کار در سراسر جهان با توجه به coronavirus نگرانی. در بعد از ظهر جمعه SXSW اعلام کرد آن را لغو کرده بود آن سال 2020 edition; روز دوشنبه در این سازمان گذاشته حدود یک سوم از آن کارکنان تمام وقت. یک سخنگو گفت عضو ایستگاه کوت در Austin به عنوان بخشی از یک بیانیه گفت: “کسانی از ما در کسب و کار از حوادث زندگی می کنند می دانم که سطح اعتماد مورد نیاز برای اجرای یک رویداد SXSW در مقیاس و ما عمیقا غمگین به مردم اجازه رفتن به این زودی. ما در حال برنامه ریزی برای آینده و این لازم است اما دلخراش گام.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر