Cliven باندی مسلح بن بست مورد رفتن به دادگاه

بزرگنمایی این تصویر

Cliven باندی گوش به دیگر سخنرانان قبل از دادن سخنرانی به دولت کنوانسیون مستقل آمریکایی حزب نوادا در ماه فوریه 2018. اسکات Sonner/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسکات Sonner/AP

آن بوده است بیش از دو سال پس از Cliven باندی سمت چپ دادگاه فدرال در شهر لاس وگاس ،

بازوی خود را در اطراف همسرش کارول باندی نوادا گله دار بود و مبارز.

“ما در حال انجام نیست با این” باندی به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه سال 2018 است. “اگر دولت فدرال می آید پس ما دوباره ما قطعا به اونا حقیقت است.”

روز جمعه وزارت دادگستری خواهد شد سعی کنید به آمده پس از این اسب سواري دوباره زمانی که دادستان فدرال تجدید نظر برای محاکمه مجدد بیش از یک 2014 مسلح بن بست بین باندی خود شبه نظامیان و ماموران فدرال که آمده بود به دور تا دامداران گاو که به طور غیر قانونی چرا بر زمین فدرال.

دولت مورد برابر Cliven باندی خود را پسر آمون و رایان و یک مونتانا militiaman به نام Ryan Payne, سقوط پس از یک قاضی اعلام mistrial در دسامبر 2017. باندی و مردان خود را متهم به توطئه علیه ماموران فدرال و دیگر اتهامات عنوان شده برای نقش خود را در زمان بن بست که بعدها تبدیل به یک نماد بیش از مبارزه با فدرال کنترل از زمین های عمومی.

“اگر وجود دارد هیچ موفق دادستان آن را به تشویق بسیاری از آنارشیست ها مانند اسب سواري به اقداماتی که نه تنها یک تهدید برای خود بلکه تهدید به عموم مردم گفت:” پت شیا که در خدمت به عنوان پل مدیر در دولت کلینتون.

محاکمه مجدد تلاش انتقاد

به سهم خود به اسب سواري و طرفداران خود را متعجب و متحیر به نظر می رسد که دولت فدرال است و حتی به دنبال پاسخ نیست.

“آنچه واقعا جالب و رک و پوست کنده من فکر می کنم نفرت انگیز است که مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری است که ایالات متحده اجازه داد که وکیل در نوادا به درخواست تجدید نظر گفت:” لری Klayman Cliven باندی وکیل.

پس از همه رئیس جمهور تهمت به تازگی عفو دو اورگان دامداران که مبارزه با زمین فدرال مدیران الهام Cliven باندی پسر آمون باندی به رهبری یک جداگانه مسلح تصاحب این Malheur پناهگاه حیات وحش ملی در اورگان در سال 2016.

دادستان فدرال عمدتا موفق به دریافت اعتقادات است که در اورگن مورد شده اند و به طور گسترده ای برای انتقاد از بی مهارت نوادا در دادگاه. قاضی گلوریا ناوارو را رد کرد و مورد و بعد از آن اعلام mistrial پس از حکم دادستان فدرال “عمدا گمراه” وکیل مدافع و دادگاه با عدم ارائه مدارک و شواهد از دوربین های مدار بسته و به افشای وجود فدرال تک تیر اندازها در نزدیکی تگزاس در روزهای منتهی به مارس 2014 بست.

ایالات متحده دفتر دادستان در نوادا کاهش یافت یک مصاحبه درخواست توسط NPR.

اما دادگاه براده نشان می دهد دادستان خواهد استدلال می کنند به احتمال زیاد جمعه که خود را به اشتباه در سال 2017 محاکمه شدند “ناخواسته” و به طور خاص آنها می گویند که آنها در تلاش بودند به تعادل افشای اداره مدیریت زمین فیلم های نظارت با حفاظت از شاهدان در برابر خشونت است.

Klayman است که خودش یک بحث محافظه کار و فعال بود و پس از ثابت در “Birther” جنبش می گوید: DOJ است که ریاکارانه. او می گوید که تحقیقات در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اخیرا کاهش یافته است اما نه مشتریان خود را.

“اگر شما یکی از واشنگتن نخبگان و استقرار در پایتخت کشور شما درمان خاص” Klayman گفت. “اگر شما Cliven باندی و پسرانش و مسالمت آمیز معترضان در واقع شما نیست.”

بسیاری از ماموران فدرال و مدیران زمین بودند که در 2014 بست می گویند آن چیزی جز یک اعتراض مسالمت آمیز.

عکس ها و رسانه های اجتماعی پست نشان داد شبه نظامیان آموزش تفنگ خود را مسلح پل افسران که آمده بود به دور باندی را گاو. Cliven باندی است و خودداری از به رسمیت شناختن دولت فدرال مالکیت میلیون ها هکتار از زمین های عمومی — از جمله در نوادا است. گله دار است و در نتیجه پرداخت هزینه های فدرال بدهکار برای چرای گاو خود را بر روی زمین در نزدیکی دریاچه مید ملی منطقه تفریحی و پس از 1990s شروع شد.

همه گیر “resuscitates” جنبش

بازنشسته فدرال مدیران زمین مانند پت شیا ابراز خشم و انزجار بیش از دولت ادامه داد: عدم تعقیب اسب سواري, که گاوها در ادامه به چراندن — به صورت رایگان — در روی زمین که در حال حاضر حفاظت شده به عنوان یک اثر تاریخی ملی.

این اسب سواري اصلی اختلاف بر سر چراگاه می رود در دهه های ناشی از تنش بین دامداران و محیط زیست و شهر لاس وگاس به عنوان آن شروع به سرعت در حال گسترش به حفاظت شده کویر زیستگاه لاک پشت. باندی دیده می شد به عنوان آخرین گله دار در جنوب نوادا که حاضر به خارج شدن از کسب و کار. اما در سال های پس از خود منتقدان می گویند که این خانواده را در مبارزه با تفویض به راست افراطی گری و به طور گسترده ای افشا و خنثی تئوری حقوقی که شهرستانهای متحده و نه دولت فدرال باید خود را زمین های عمومی.

“آن را مانند COVID-19 ویروس در آنها جهش به سیستم باور خود به طوری که شما هرگز نمی توانید بگویید آنچه را که آنها در حال رفتن به مدافع” شیا گفت. “آنها یک خطر برای خود و خطر را به هر کس دیگری آنها را در تماس با آمده.”

در واقع این بیماری همه گیر است به تازگی آورده فرصتی برای نفس کشیدن زندگی جدید به اسب سواري و خود توصیف patriot جنبش که تا به حال دیده شده است به عنوان شروع به محو شدن. آمون باندی و برخی از خانواده پیروان سفر شده است در سراسر غرب منجر تظاهرات در برابر coronavirus بهداشت عمومی محدودیت تظاهرات که تا کنون نمی کشیده اعداد بزرگ.

در یک اخیر مارس در ایالت واشنگتن بود که در جریان Facebook, فعال, Kelli استوارت تقبیح تعطیلی کسب و کار: “بیا بچه ها این است که آمریکا راه باز شورش به استبدادی قوانین ما نه برده.”

سرکش مبارزه با ظلم و ستم و یا عدالت در برابر یک خانواده است که flaunted قانون برای چندین دهه است که یک سوال در حال حاضر قبل از مدار نهم دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو. دادگاه طول می کشد تا درخواست برای محاکمه مجدد در ایالات متحده آمریکا در مقابل باندی در مجازی جلسه در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>