تغییر آب و هوا به رهبری آلودگی هوا بهبود

بزرگنمایی این تصویر

آتش سوزی ناشی از آلودگی هوا در سن فرانسیسکو در ماه نوامبر سال 2018 است. تغییر آب و هوا است که ساخت آتش سوزی و امواج گرما به احتمال زیاد بیشتر و رانندگی بیشتر روزهای ناسالم هوا در بسیاری از شهرهای ایالات متحده. اریک Risberg/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک Risberg/AP

تعداد زیادی از مردم تنفس ناسالم هوا در ایالات متحده در حال افزایش است با وجود چند دهه از کاهش در مقدار کلی از آلودگی هوا منتشر شده و تغییر آب و هوا یکی از علل عمده.

آخرین اطلاعات کشور های هوایی از آمریکا ریه در انجمن بهداشت عمومی ، این گروه 21st سالانه دولت از هوا گزارش هشدار می دهد که تغییر آب و هوا است undercutting دهه نظارتی پیشرفت است که به کاهش آلودگی از کارخانه های اتومبیل, نیروگاه ها و دیگر عمده آلودگی هوا منابع به دلیل مکرر و شدید امواج گرما و آتش سوزی منجر می شوند به روز بیشتر با خطرناکی سطوح بالای ازن و ذرات.

آب و هوای گرم ایجاد می کند ازون یا دود. “گازهای هیدروکربن ها و اکسید نیتروژن طبخ در حضور نور خورشید برای ایجاد ازون یا دود” توضیح می دهد که پل, Billings, معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست های عمومی در آمریکا ریه در ارتباط است.

“آنچه ما دیده ایم این است که آب و هوای گرم است که آن را مشکل تر برای رسیدن به سلامت مبتنی بر [کیفیت هوا] استانداردهای” بیلینگز توضیح می دهد. حتی اگر به طور کلی تولید گازهای گلخانه ای می شوند “تغییر آب و هوا باعث می شود شرایط برای تشکیل مه دود یا ازن ساده تر, بنابراین ما نیاز به انجام بیشتر برای کاهش اساسی در تولید گازهای گلخانه ای.”

داده ها از سازمان حفاظت محیط زیست خرس که از. آمریکایی ها منتشر می کنند و حدود 70% کمتر آلودگی هوا امروز از آنها در سال 1970 زمانی که قانون هوای پاک به تصویب رسید.

در عین حال تعداد زیادی از مردم تنفس هوا است که برای سلامت آنها در حال افزایش است — American Lung Association تخمین می زند که حدود 137 میلیون نفر زندگی می کردند در مکان های ناسالم سطح ازن بین, 2016 و 2018. تنفس هوای آلوده در ارتباط است با کوتاه تر از متوسط امید به زندگی است و یک عامل خطر برای قلب و بیماری های تنفسی.

تنفس هوای آلوده برای مدت طولانی از زمان می تواند یک فرد آسیب ریه و آن را مشکل تر برای مبارزه با بیماری تنفسی است.

سهل انگاری در اجرای فدرال هوایی اساسنامه نیز ممکن است کمک به مشکل. در ماه های پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان های سازمان حفاظت محیط زیست تحت پیگرد قانونی قرار کمتری اتهام نقض آلودگی هوا و آب و مقررات و میزان ذرات آلودگی در ایالات متحده افزایش یافته است کمی در سال های اخیر است.

شهرستانها در غرب ایالات متحده و در کالیفرنیا به طور خاص — به طور نامتناسبی مبارزه با آلودگی هوا است. پنج مکان با آلوده ترین هوا در آمریکا در کالیفرنیا است. که تا حدی به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوا, الگوهای, به عنوان مخالف به سهل انگاری قوانین و مقررات.

برای مثال در لس آنجلس و اطراف آن جوامع را کاهش آلودگی هوا در دهه های اخیر با اجرای نسبتا سخت محلی و دولتی, مقررات, اما از آن شده است به اندازه کافی برای دیدار با استانداردهای فدرال برای ازن یا ذرات.

“چالش های جغرافیا و توپوگرافی. اقیانوس, کوه — شما باید حوضه که وارونه است که آلودگی در” توضیح می دهد که Billings.

در ضمن کاهش نیروگاه با سوخت زغال سنگ است منجر به تمیز کننده هوا در برخی از نقاط کشور به خصوص در جنوب و شرق متحده که در آن گیاهان را بسته شده است و یا تبدیل به سوخت پاک استفاده کنند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>