بزرگنمایی این تصویر

صدمین پل بر روی رودخانه می سی سی پی اتصال Davenport, آیووا و Rock Island, Illinois. نیمکت راحتی در مرکز شهر رنج میلیون ها دلار از دست داده و کسب و کار پس از سیل سال گذشته است. برایان فرانک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان فرانک برای NPR

Davenport, آیووا رو برخی از بدترین سیل در تاریخ آن سال گذشته است.

جاری شدن سیل غیر معمول نیست به آیووا سوم-بزرگترین شهر. برای سال, Davenport, مقاومت کرده است تلاش برای ساخت یک دیوار سیل در آن بانک ها از رودخانه می سی سی پی.

اما در بهار گذشته کسب و کار همراه riverfront درهم برای صرفه جویی در فضاهای خود را هنگامی که سیلاب نقض موقت موانع.

“آن را نمی توانید به عنوان بد آن را به عنوان می کردم می گوید:” دن بوش یک شرکت صاحب چند میله در نزدیکی رودخانه است. “آخرین رویداد بزرگ شد و در سال 1993. من انتظار نداریم که آن را به یکی دیگر از 25 و 27-عجیب و غریب سال قبل از آن اتفاق می افتد دوباره.”

بزرگنمایی این تصویر

دن بوش (چپ) در مورد تغییر آب و هوا با تیم بالدوین در Lopiez یک رستوران پیتزا در دونپورت. بوش قصد دارد به حزبی برای الیزابت وارن در روز دوشنبه در بخشی از برنامه های خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا. برایان فرانک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان فرانک برای NPR

بوش همراه با اندرو لوپز که با همکاری صاحب یک مرکز شهر پیتزا محل و تیم بالدوین که صاحب یک مجلل انتشارات سمت راست اسکله همه در زمان ضربه مالی پس از سیل سال گذشته است. اما آنها خوش شانس بودند. برخی از کسب و کار در سراسر منطقه تا به حال به درهای بسته خود را برای خوب است.

جاری شدن سیل نیست ناشی از یک عامل اما تغییر آب و هوا به معنی شدید باران انتظار می رود که به طور مکرر و شدید تر.

“من فکر می کنم آن را یک معامله بزرگ است و آن اخذ شده است کمی بدتر و بدتر هر سال” لوپز می گوید. “بنابراین من فکر می کنم آن زمان یک گام رو به جلو و سعی کنید و انجام کاری درباره آن.”

بزرگنمایی این تصویر

اندرو لوپز باعث می شود یک پیتزا در رستوران Lopiez در دونپورت. “آن اخذ شده است کمی بدتر و بدتر از هر سال,” او می گوید از آب و هوایی شدید. برایان فرانک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان فرانک برای NPR

که تمایلات به انجام کاری در مورد آن — اتحاد ملی و محلی اهمیت سیاسی در آیووا. دولت دارای اول آن-در-این-ملت اولیه قفقاز در شب دوشنبه. برای بسیاری از رای دهندگان نگرانی بیش از جاری شدن سیل و آب و هوا تغییر راهنمای در بخشی که نامزد آنها را به عقب. در سراسر کشور تغییر آب و هوا به عنوان یک نگرانی برای دموکراتیک رای دهندگان با توجه به سی ان ان/Des Moines Register/Mediacom نظرسنجی ماه گذشته.

آنی Stopulos که صاحب یک لباس مردانه فروشگاه چند بلوک از رودخانه به یاد بودن زانو در آب در سال گذشته تخمگذار پایین می آیند تا بامی. او می گوید: او را با انگیزه مسائل زیست محیطی وقتی که می آید به سیاست است.

“پس من اینجا زندگی می کردند ما تا به حال تنها یکی واقعا بزرگ سیل. و آن زمانی بود که من یک دختر جوان, من به یاد داشته باشید آن است. بنابراین از لحاظ تاریخی شانس بسیار بالا است. اما زمانی که شما فکر می کنید از محیط زیست و اثرات و گرمایش جهانی — همه چیز در آن گنجانده شده است و چه اتفاقی می افتد — شانس خیلی بالاتر است.”

او نمی خواهد می گویند که او caucusing اما او نامزد Kayla حمایت از الیزابت وارن. “او نگران فرزندان ما و فرزندان ما فرزندان” Stopulos می گوید.

بوش می گوید او caucusing وارن به دلایلی که شامل برنامه های خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

وارن وب سایت به تشریح برنامه های به روز رسانی “زیرساخت های آب مانند سدها levees و آبراه داخلی به اجرا درآمد. همه از پیشرو دموکراتیک نامزدها حمایت سبز جدید مقابله و تلاش گسترده تر برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

بزرگنمایی این تصویر

تیم بالدوین بحث قبلی سیل مشکلات در رستوران مقابل خیابان میخانه & Eatery در دونپورت. “من می دانم آنچه واضح است و آن این است که هنگامی که از آن باران آب است و هیچ جایی برای رفتن جز به می سی سی پی رودخانه,” او می گوید. برایان فرانک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان فرانک برای NPR

بالدوین می گوید او نگران است در مورد جاری شدن سیل و همچنین. اما او قبول نمی کند با دیگر صاحبان کسب و کار NPR به صحبت در مورد آنچه که بدان معنی است که حمایت از یک نامزد.

“تغییر آب و هوا که ما در مورد آن بشنوند و هر روز از طریق رسانه ملی, من باور نمی کنم که مشکل ما” بالدوین می گوید. “من معتقدم که آب و هوا تغییر می کند و به اعتقاد من آب و هوا شده است در حال تغییر از زمان آغاز به کار این سیاره مناسب است ؟ همه من می دانم این است که آنچه برای من روشن است و هنگامی که از آن باران آب است و هیچ جایی برای رفتن جز به رودخانه می سی سی پی. اما آن را مربوط به آنچه که رانندگی اتومبیل و خوردن گوشت گاو? من متقاعد نشده است.”

بالدوین طرح به رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او بیشتر نگران اقتصاد به طور کلی نسبت به تغییر آب و هوا. او فکر می کند که عوامل محلی در حال بزرگتر دلیل جاری شدن سیل در مناطق شهری مانند سنگ فرش بیش از مناطق پوشیده از چمن است که به طور طبیعی جذب باران.

بزرگنمایی این تصویر

مرکز شهر داونپورت آیووا در روز جمعه. خیلی از مرکز شهر رو سیل در 2019. برایان فرانک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان فرانک برای NPR

فراتر از ریاست جمهوری, مسابقه, عوامل محلی به داونپورت نیز در بازی در چگونه صاحبان کسب و کار فکر می کنم در مورد آینده خود را. داونپورت ندارد دائمی سیل دیوار در مقایسه با دیگر شهرستانها از اندازه آن در طول سی سی پی است.

“ما riverfront یکی از عمده ویژگی های جامعه ما” شهردار سابق فرانک Klipsch به خبرنگاران گفت: از آسوشیتد پرس در سال گذشته است. “ما می خواهیم که قادر به حفظ آن و در آغوش رودخانه می سی سی پی.”

اواسط ماه مارس تا اواسط ماه ژوئن دیدم 95 روز از آب بالاتر از سیل مرحله با می سی سی پی رسیدن به یک رکورد تاج در اوایل ممکن است. مقامات شهرستان برآورد خسارت در $3.5 میلیون. که برآورد نمی کند را به حساب از دست کسب و کار درآمد و دستمزد که یک گروه کسب و کار تخمین زده می تواند رسیدن به 30 میلیون نفر در این شهرستان از 100 ، 000 نفر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر