حقوق مدنی, گروه, سیاه و سفید زندگی می کند موضوع شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از اعتراض خشونت

بزرگنمایی این تصویر

روز دوشنبه پلیس حرکت تظاهرکنندگان به دور از پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

ترکیبی از حقوق مدنی از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در برابر تهمت و دولت فدرال و سازمان های اجرای قانون گفت: آنها نقض حقوق اساسی از تظاهرکنندگان که به شدت تخلیه از یک پارک دوشنبه برای روشن شدن مسیر برای یک عکس op توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اسناد دادگاه متهم ماموران از انجام هماهنگ و “بی دلیل اتهام به جمعیت تظاهر کنندگان” که تا به حال جمع آوری شده از سراسر کاخ سفید در پارک لافایت در اعتراض به کشتار جورج فلوید و Breonna تیلور در دست پلیس و همچنین گسترده تر سیستمیک بی عدالتی مرتکب اجرای قانون در برابر مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

“چه اتفاقی افتاد به ما اعضای دوشنبه شب در اینجا در پایتخت کشور بود توهین به همه حقوق ما” گفت: آوریل index on censorship, هسته, سازمان, سیاه زندگی ماده سی سرب شاکی در مورد.

به عنوان برگ برنده در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز در روز دوشنبه بعد از ظهر او را تهدید به اعزام نیروهای نظامی برای شهرستانها او گفته بودند در محاصره خشونت معترضان گفت: نیروهای مسلح خواهد بود “به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

در همان زمان سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس, d. C. گارد ملی و ارتش ایالات متحده و نیروهای پلیس شده بود مستقر در سراسر خیابان مستقر شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن آنچه تا به حال شده است در یک تظاهرات مسالمت آمیز. تقابل صورت گرفت و قبل از واشنگتن دی سی مقررات منع رفت و آمد از 7 p. m. ET.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری او از کاخ سفید به سنت جان کلیسا در طرف مقابل از پارک که در آن او مطرح شده به طور خلاصه برای عکاسان, برگزاری مقدس است. او همراه با دادستان کل ویلیام Barr, در میان دیگران.

زیرزمین این کلیسای تاریخی آسیب دیده بود در یک آتش سوزی یکشنبه شب.

طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا به نمایندگی از زندگی ماده سی و فرد معترض بودند که در پارک لافایت در روز دوشنبه. این امر به منظور جلوگیری مقامات از جمله Barr و وزیر دفاع علامت Esper از تکرار فعالیت های غیر قانونی و خسارت برای آسیب شاکیان پایدار.

“در سراسر کشور اجرای قانون مسلح با ارتش سلاح در پاسخ با خشونت به مردم که در اعتراض به خشونت پلیس” سعید بن Wizner مدیر ACLU سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه است.

“متمم اول قانون اساسی حق اعتراض مورد حمله است و ما نمی خواهد اجازه دهید به این جواب داده نشده. این اولین بار است که از بسیاری از پرونده های حقوقی ACLU در نظر دارد به پرونده سراسر کشور در پاسخ به خشونت پلیس علیه معترضان” Wizner اضافه شده است.

آیتالله سیستانی است که در تشکیل پرونده های مشابه, پرونده های حقوقی در پاسخ به پلیس حملات علیه روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در سراسر این کشور در روز های اخیر.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>