بیش از دو سال پس از برخی از ساکنان Firgrove جامعه مجبور شدند خود را از فرو ریختن خانه های کارکنان شهرستان را مطرح کرده اند برنامه ای برای بازسازی Toronto Community Housing سایت.

پس از نقل مکان از 423 ساکنان در سال 2017, طرح پیشنهاد به تخریب سابق خود واحد همراه با یکی دیگر از 102 در حال حاضر اشغال townhomes معنی اضافی 372 ساکنان را مجبور به حرکت از Toronto Community Housing سخنگوی بروس Malloch تایید به ستاره.

Malloch گفت: این امر می تواند “زودرس” می گویند وقتی که جابجایی اتفاق می افتد پیش از تصویب شورای تجدید حیات و دیگر فرآیندهای برنامه ریزی.

این طرح مشخص شده در شهرستان های کارکنان را گزارش خواهد شد که بحث در برنامه ریزی و مسکن کمیته هفته آینده شامل جایگزینی در مجموع 236 townhome واحد است که فراتر از تعمیر — هر دو در حال حاضر خالی بلوک و بلوک هم برگزار آبی پوششی که هنوز در اشغال و نوسازی 152 واحد در یک ساختمان برج در سوزن Firway و همچنین چندین کمتر آسیب دیده townhomes در آن بلوک.

این پیشنهاد همچنین شامل 107 جدید مسکن مقرون به صرفه واحد و 600 بازار اجاره و یا مالکیت واحد در سایت جین سنت جنوب سهره تهران. W.

شورای خواسته می شود برای تایید اولیه توسعه پیشنهاد در اصل. TCH است که یک شرکت از شهرستان و نیاز به تصویب شورای اسلامی به حرکت به جلو با طرح تجدید حیات.

توسعه مجدد — یک تعهد بزرگ در خط با دیگر تجدید حیات پروژه ها در رجنت پارک الکساندرا پارک و لارنس ارتفاعات — نیز عبارتند از: 10000 فوت مربع از خرده فروشی و فضای تجاری; جایگزینی موجود مرکز ارتباطات و, هوای آزاد, استخر; جایگزینی و گسترش شهر-اجرای مرکز مراقبت از کودکان و پارک های جدید و شبکه های جاده.

در سال 2016 مهندسی و معماری مطالعات انجام شده به عنوان بخشی از طرح مقاوم سازی برخی از 1970s-عصر ساختمان اما مقامات به این نتیجه رسیدند که بیشتر آسیب دیده townhomes شد “به سرعت رو به وخامت” و دیگر قابل سکونت. شورا رای به طور دائم آنها را در سال 2017.

آواره ساکنان شرکت در یک قرعه کشی برای نقل مکان به دیگری TCH ملک در نتیجه سرخوردگی بیش گیج کننده ارتباطات و اندوه برای برخی از کسانی که بی خانمان جامعه آنها می خواهم به نام خانه برای سال.

کمبود بودجه برای تعمیرات در Firgrove قدمت آن به تصمیم فدرال و استانی برای دریافت هزینه های مسکن اجتماعی بر روی این شهر است. ساخته شده است که Toronto Community Housing که برخی از خانه های این شهر آسیب پذیر مستاجران یکی از بزرگترین صاحبخانه در آمریکای شمالی و مسئول برخی از 2,100 ساختمان و 9 میلیارد دلار در دولتی دارایی.

با چند گزینه برای قرض گرفتن و جمع آوری پول و گیر با یک تعمیر پرونده در میلیاردها دلار TCH توقیف صدها واحد در حالی که عامل و صدها نفر دیگر که در معرض خطر هستند.

دولت فدرال در حال حاضر متعهد ترکیبی از وام و کمک های مالی بالغ بر 1.3 میلیارد دلار برای تعمیرات اما آن را خیلی دیر آمد برای ساکنان Firgrove که در آن برای اولین بار از بلوک های خالی townhomes شده اند خالی از پایان سال 2017. آنها همچنان ایستاده حصار در آنجا استانی مقررات مورد نیاز یک برنامه در محل به جای آنها قبل از تخریب تایید شود می تواند. کارکنان گزارش ارائه یک برنامه است که می تواند ماشه است که اجازه.

بلوک دیگر از townhomes میله میله برای تخریب نیاز به “سرمایه گذاری قابل توجه برای جلوگیری از ادامه وخامت” کارکنان گزارش می گوید.

هر ساکن بود که منتقل می شده اند حق بازگشت به Firgrove زمانی که تجدید حیات کامل است اگر آنها هنوز هم واجد شرایط برای یارانه مسکن Malloch گفت: ستاره. TCH برآورد Firgrove تجدید حیات می تواند هفت تا 10 سال است.

TCH می گوید آن را انجام داده است مقدماتی تجزیه و تحلیل بازار کار شهرستان, کارکنان, مستاجران و دیگران به منظور توسعه یک برنامه مناسب برای توسعه مجدد. تعداد کل واحد خواهد بود نهایی به عنوان سایت حرکت را از طریق فرآیند توسعه.

هزینه برای جایگزینی مسکن اجتماعی اجاره واحد و ساخت خیابان های جدید و زیرساخت های دیگر تخمین زده شده است در $150 میلیون بیش از هفت سال با شروع در سال 2021 هر چند Malloch گفت که یک “مقدماتی” ،

یک کسب و کار صورت خلاصه ارائه شده به نمایندگان است که محرمانه نگه داشته جلوتر از امکان رقابتی مناقصه روند.

عضو شورا آنتونی Perruzza (بخش 7 رودخانه هامبر-Black Creek) گفت: تجدید حیات است که همیشه مخل اما نیاز به زمان برای برنامه ریزی مناسب است.

بیشتر مسکن اخبار در صندوق پستی خود را

بیشتر داستان در مورد داشتن اجاره و فقط گرفتن در تورنتو و فراتر از آن با ما املاک و مستغلات در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“من درک می کنم برنامه ریزی توسعه این پروژه همه این چیزها را کمی ساخته شده از زمان” او گفت:. “این تاسف بار است که این یکی آمد در راه است که در سمت چپ یک دسته کامل از واحدهای خالی است.”

Perruzza گفت: در برخی از راه, سایت نشان دهنده قلمرو ناشناخته برای شهر و TCH. “ما نمی دانیم چه محل سکونت جدید واحد را برای فروش در گوشه ای از جین و Firgrove چون ما نداشته هر نوع توسعه و یا توسعه مجدد تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید در این منطقه,” او گفت:.

این طرح خواهد شد مورد بحث در کمیته Feb. 12 قبل از آن در نظر گرفته شده است و از شورای در جلسه ای که شروع می شود Feb. 27.

Jennifer Pagliaro
جنیفر Pagliaro یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست است. او در توییتر دنبال کنید: @jpags

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im