شهر در مرکز چین, شیوع ویروس به تدریج زنده

ووهان چین – مغازه داران در این شهرستان در مرکز شیوع ویروس در چین بودند بازگشایی دوشنبه اما مشتریان کمیاب شد پس از مقامات برداشته بیشتر از ضد ویروس کنترل است که نگهداری ده ها میلیون نفر از مردم در خانه برای دو ماه.

“من خیلی هیجان زده, من می خواهم به گریه گفت:” یک زن در Chuhe Hanjie مرکز عابر پیاده که می دهد تنها نام انگلیسی کت. او گفت: او یک معلم در شهر نانجینگ بازدید از خانواده او در ووهان زمانی که دولت قفل شده است و این شهر در اواخر ماه ژانویه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

برخی از 70 درصد به 80 درصد از مغازه ها باز بود دوشنبه اما بسیاری از اعمال محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می تواند وارد کنید. مغازه داران راه اندازی اسپری برای ضد عفونی کننده دست و بررسی می شود مشتریان برای علائم تب.

ووهان اتوبوس و مترو خدمات از سر گرفته شده است, کاهش محدودیت هایی که برش بیشتر دسترسی به این شهر از 11 میلیون نفر در ژانویه. 23 چین مبارزه coronavirus. ایستگاه قطار بازگشایی شد شنبه, آوردن هزاران نفر از مردم به آنچه که تولید و حمل و نقل hub مرکزی چین است.

“پس از دو ماه به دام افتاده در خانه من می خواهم به پرش گفت:” طبقه بالا و پایین پریدن هیجان. “من می خواهم به انتقام فروشگاه.”

خواهد شد که یک خوش آمدید احساسات به مقامات که تحت سفارشات برای احیای تولید و خرده فروشی و صنایع دیگر در حالی که همچنین جلوگیری از افزایش عفونت به مردم بازگشت به کار.

سفر کنترل در بسیاری از استان هوبی که در آن ووهان واقع شده برداشته شد مارس 23. نهایی محدودیت های جلوگیری از مردم را از ترک ووهان با توجه به پایان مارس 8.

چین تا به حال دچار 3,186 coronavirus مرگ و میر از جمله 2,547 دفاع کرد گرفته شد در ووهان که از نیمه شب یکشنبه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. این کشور تا به حال در مجموع 81,470 موارد تایید شده.

خودروسازان و تولید کنندگان دیگر در ووهان دوباره باز شده اند اما می گویند که آنها نیاز به بازگرداندن جریان از قطعات قبل از تولید بازگشت به سطح نرمال. برخی از آنها در حال انتظار برای کارکنان که رفت به زادگاه خود برای سال جدید قمری تعطیلات و گرفتار شده بودند که هواپیما و قطار و اتوبوس خدمات تمام شد اما قطع به هوبئی استان است.

برخی از پدر و مادر در خیابان با فرزندان خود اما ترافیک نور بود.

صاحب یک فروشگاه آب نبات در Chuhe Hanjie بازار گفت: دو نفر از چهار کارکنان در محل کار, اما او مطمئن بود که آیا دیگران مایل بودند به عقب می آیند.

“ما تنها آماده کمی سهام به دلیل اینکه اکثر مردم هنوز هم ترس از این ویروس گفت:” صاحب Li ژن.

یک پوستر در ورودی مرکز عابر پیاده خواسته مشتریان به پوشیدن ماسک همکاری با تب کنترل و نشان دادن یک کد در یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ یک کاربر از وضعیت سلامت و سفر. یک بنر در نزدیکی گفت: “ووهان ما می آیند. با تشکر از شما.”

دو زن که عینک محافظ پوشاک که شناسایی آنها به عنوان پزشکی کارگران احاطه شده توسط پیاده که دست تکان دادند چینی پرچم در آنها را در یک ژست قدردانی است. لی به آنها کیسه از آب نبات.

“ما ممکن است برای مدتی صبر کنید تا ببینید که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت” گفت: Li.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس تولید کننده اولیویا ژانگ نویسنده و جو مک دونالد در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im