با استناد به کروناویروس خطرات L. A. صنفی معلمان خواستار محدودیت های جدید در مدارس

با استناد به coronavirus اورژانس L. A. صنفی معلمان در روز پنج شنبه خواستار توقف در منشور جدید مدرسه مصوبات و توقف جدید پردیس-های ترتیبات با منشور.

ایالات معلمان لس آنجلس به مدت طولانی می خواستم به آهسته یا متوقف کردن رشد این بخش خصوصی اداره مدارس دولتی اما بازیگران آن زمان اپوزیسیون در شرایط جاری بحران بهداشتی از COVID-`19 شیوع.

رئيس جمهور اتحادیه الکس Caputo-مروارید در نامه ای به لس آنجلس مدارس Supt. Austin Beutner در روز پنج شنبه گفت: این امر می تواند غیر منصفانه به تصویب منشور جدید مدارس بدون فرصت برای اعضای هیئت مدیره به شنیدن از اعضای جامعه. در حال حاضر اعضای عمومی قادر به جمع آوری و از آن می تواند دشوار است برای آنها را به شرکت در برنامه ریزی جلسات هیئت مدیره که احتمالا به جای تصویری و یا صوتی-کنفرانس.

تمام منطقه دانشگاه ها بسته شده اند پس مارس 13 و باز خواهد شد و حداقل تا آوریل 1. به طور معمول هفت عضو هیئت مدیره مدرسه در دیدار حداقل دو بار در ماه در ستاد منطقه فقط در غرب مرکز شهر. آن شناخته شده نیست زمانی که هیئت مدیره خواهد رزومه کاری خود را به طور منظم جلسات. هنوز روشن نیست که پنج شنبه شب چگونه بسیاری از مدارس اگر هر گونه اند برای برنامه ریزی ممکن است تصویب هیئت مدیره در چند ماه آینده.

تبلیغات

همچنین در نامه این اتحادیه گفت: آن مخالف هر گونه برای اولین بار موافقت نامه های که اجازه می دهد یک منشور برای به اشتراک گذاشتن فضا با یک منطقه-اداره مدرسه. منشور حق به فضا در منطقه دانشگاه تحت قانون دولت است.

“با توجه به جدی بودن این COVID-19 شیوع بیماری پیچیدگی جدید استانداردهای بهداشت عمومی به اجرا و چگونه به سرعت مدارس را برای تنظیم وجود دارد به سادگی به اندازه کافی زمان برای هر محل شرکت و یا مصوبات منشور به تاسیس سالم و امن راه” Caputo-مروارید گفت.

یک سخنگوی کالیفرنیا منشور مدارس Assn. به نام موقعیت اتحادیه های کارگری “شرم آور و توهین آمیز است.”

“UTLA رهبری باید اولویت های خود را مستقیم در طول این بی سابقه بحران بهداشتی تمرکز بر همه دانش آموزان و عذر خواهی به کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها باید به طور مداوم هدف قرار داده گفت:” لوئیس Vizcaino با اشاره به منشور مدرسه حامیان. “ما بهتر است و ما نیاز به رهبران که متحد نه تقسیم جامعه ما برای پاسخگویی به این لحظه است.”

تبلیغات

در علاوه بر این به Beutner, Caputo-مروارید ارسال نامه ای به اعضای هیئت مدیره مدرسه و مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond.

توقف های جدید ترتیبات می تواند دشوار برای اپراتورهای منشور که در حال حاضر شمارش آرا در منطقه با استفاده از فضا. پیدا کردن جایگزین مکان می تواند پر هزینه است اگر نه غیر ممکن است به خصوص در طول زمان اضطراری برای بهداشت عمومی.

به تأخیر انداختن تصویب جدید منشور همچنین می تواند یک مشکل مطرح برای منشور طرفداران. شروع ژوئیه 1 مدرسه محلی تخته خواهد شد که قدرت بیشتر به رد منشور دادخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im