شهرستانها مسدود کالیفرنیا در تلاش برای محافظت از افراد بی خانمان از coronavirus Newsom می گوید

کالیفرنیا در تلاش برای حرکت افراد بی خانمان به هتل و متل اتاق برای محافظت از آنها را از coronavirus واز هزاران نفر از خیابانها رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: اما طرفداران می گویند این برنامه شده است آهسته و ناهموار در برخی از مناطق مانع نوار قرمز و محلی مخالف است.

ظاهر می شود در یک متل 6 در کمپبل در سخت ضربه سانتا کلارا کانتی Newsom روز شنبه گفت که پروژه خود را Roomkey تا کنون امن 10,974 هتل و متل اتاق برای افراد بی خانمان و 4,211 — حدود 38% — در حال اشغال شده است.

Newsom ذکر شده “واقعی پیشرفت در فقط چند هفته به تهیه این سایت شروع به گرفتن مردم از خیابانها خارج از پناهگاه و به این امن تر از تنظیمات.”

فرماندار که از عینک محافظ و ماسک صورت را به عنوان او وارد شدند در این مراسم همچنین اعلام کرد که متل 6 زنجیره ای ارائه کرده است به خانه افراد بی خانمان در اضافی 47 هتل در 19 California counties که باید در مورد 5,025 اتاق.

تبلیغات

او اذعان کرد که پروژه Roomkey مواجه است برخی از موانع در سطح محلی است. شهرستانها از جمله لاگونا هیلز در اورنج کانتی در حال مبارزه و تلاش برای قرار دادن افراد بی خانمان در هتل ها.

“شهرستانها در حال مسدود کردن این تلاش ها در زمان بحران” Newsom گفت: بدون نام بردن از هر مقاوم در برابر شهرداری. “شهرستانها که در حال مسدود کردن آن تلاش — لطفا در نظر گرفتن اخلاق از کسانی که تصمیم گیری.”

هدف اصلی از این پروژه به امن 15,000 اتاق در سراسر کالیفرنیا به طوری که افراد بی خانمان می تواند محافظت از خود از شرایط از جمله کسانی که در خیابان و در شلوغ پناهگاه بی خانمان که در آن coronavirus می تواند گسترش.

اما تلاش این است که در حال حرکت بیش از حد به آرامی گفت: Elizabeth A. Mitchell, یک وکیل برای L. A. اتحاد برای حقوق بشر که در ماه گذشته شکایت لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان به زور عمل است.

تبلیغات

تنظیم یک هدف از ارائه 15,000 هتل و متل, اتاق قابل ستایش است, او گفت:.

“هنوز آن اتفاق می افتد نیست به اندازه کافی سریع است و نه آنها در هر نقطه در نزدیکی تعدادی [اتاق] مورد نیاز” میچل روز جمعه گفت. “آنها به نظر می رسد گرفتار کردن با روش های اداری هستند و نه در حال حرکت با نشاط و فوریت مورد نیاز است.”

کالیفرنیا دارای بزرگترین جمعیت بی خانمان از هر کشوری در کشور — با برخی از 108,000 زندگی مردم در خیابان و یا در وسایل نقلیه. مقامات بهداشت عمومی و نگرانی مردم در شلوغ بی خانمان encampments مستعد به گسترش ویروس.

همه گیر آلوده شده حدود 30,000 کالیفرنیا از جمله بیش از 1000 دادهاند.

تبلیغات

Newsom اعلام کرد یک ماه پیش که پول بود که اختصاص داده شده به ارائه هتل و متل اتاق و تریلر به خانه پزشکی آسیب پذیر و افراد بی خانمان از جمله کسانی که در معرض ویروس.

کالیفرنیا اولین ایالتی برای دریافت سازمان مدیریت اضطراری فدرال تصویب به ارائه سرپناه به ده ها هزار نفر از افراد بی خانمان. در آن زمان دولت و شهرستان سازمان منتقل شده بود 869 افراد بی خانمان در کوچه و خیابان و شناسایی 6,867 هتل و متل اتاق که در دسترس بودند.

فرماندار اختصاص 50 میلیون دلار برای خرید یا اجاره هتل و متل اتاق به ارائه حداقل 90 روز از پناهگاه پزشکی آسیب پذیر افراد بی خانمان و 100 میلیون دلار بیشتر برای کمک به ارائه خدمات پشتیبانی.

برنامه مسکن اولویت افراد بی خانمان که در معرض خطر بالا از جمله کسانی که بیش از سن 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و کسانی که شده اند در معرض و یا آزمایش مثبت برای coronavirus و نیازی به بستری شدن در بیمارستان اما که نیاز به قرنطینه شود.

تبلیغات

Newsom روز شنبه گفت که او در بحث با قانونی رهبران در مورد امکان خرید برخی از هتل ها که در آن افراد بی خانمان شده اند پناه با ایده ارائه بیشتر مسکن دائمی.

هنوز Newsom اذعان کرد این هفته است که این برنامه ضبط شده است مخلوط می شوند.

“من عمیقا تشخیص تفاوت درون شهرها و استان ها در مورد چگونه به سرعت برخی از مردم در حال استفاده از منابع دولت شده است در دسترس و چگونه دیگران هنوز در حال تلاش برای انجام این کار” Newsom گفت: پنج شنبه.

تبلیغات

فرماندار گفت: دولت را “کمک به حمایت از کسانی که نمی توانند به سرعت متراکم کردن منابع خود را برای مطابقت با منابع ما.”

لس آنجلس در حدود 60,000 افراد بی خانمان از جمله برخی از 36,000 زندگی در شهر لس آنجلس است. تا کنون لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار قرار داده است نزدیک به 600 نفر بی خانمان در هتل ها و متل countywide با هدف رسیدن به 1000 نفر تا پایان هفته آینده با توجه به هایدی استراليايي آژانس موقت مدیر اجرایی.

“در میان ویرانگر اثرات COVID-19 اقدام سریع پاسخ ما و حرکت ما در حال به دست آوردن به ارمغان می آورد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به مردم دچار بی خانمانی که ما می دانیم که چگونه و حل و فصل می توانید ما بی خانمانی بحران” Marston روز جمعه گفت.

سن برناردینو کانتی است که روز جمعه قرار داده شده 231 افراد بی خانمان در هتل و متل اتاق و تریلر در حالی که در کنار رودخانه شهرستان است پناه 318 مردم با امید کمک به بیشتر تا پایان این هفته نمایندگان گفت.

تبلیغات

“ما تا به حال غلیان احساسات پشتیبانی از هتل و متل صنعت شده اند و با قرار دادن این افراد در تمام شهرستان ریورساید” گفت: شهرستان سخنگوی بروک فدریکو اشاره کرد که کسب و کار ارائه شده بیش از 2000 اتاق.

“هدف از این برنامه این است برای محافظت از برخی یا اکثر ساکنان آسیب پذیر,” او گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان در حال کار در نهایت حرکت مردم به مسکن دائمی.

اما سایر استان ها عقب مانده اند. پروژه Roomkey تا کنون دیده ام “نتایج متفاوت در سراسر کشور” گفت: Christopher Martin قانونی برای حمایت از این گروه حمایت مسکن کالیفرنیا است که پشتیبانی از فرماندار برنامه.

یکی از چالش مارتین دیده است که تامین خدمات پشتیبانی برای هر یک متل که در آن افراد بی خانمان قرار دارد.

تبلیغات

“آنها نیاز به امن وعده های غذایی, خدمات پزشکی و در بسیاری از مکان های امنیتی پس از متل باید خیابان-روبرو درب” مارتین گفت.

برخی از استان ها را شناسایی کرده اند صدها نفر از هتل ها و متل, اتاق, اما تعداد زیادی از مردم اشغال اتاق ها بسیار کوچکتر است.

Orange County قرار داده شده 37 افراد بی خانمان در هتل و یا متل به عنوان اتاق جمعه از جمله 18 که بیمار هستند و یا علامتی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که جدا شده در یک متل در شهر نارنجی.

به طور کلی آن چیده شده برای استفاده بالقوه از 545 اتاق در هتل ها و متل ها در آناهایم هانتینگتون بیچ, لاگونا هیلز استانتون و نارنجی اگر چه دو شهرستانها آغاز خواهد شد دریافت مردم در هفته آینده با توجه به جسیکا خوب سخنگوی بخش مراقبت از سلامت سازمان است.

تبلیغات

این شهرستان را برنامه ریزی برای لاگونا هیلز مسافرخانه شده است به طور موقت قرار داده شده بر روی نگه دارید پس از طرح دعوی در دادگاه توسط شهر لاگونا هیلز به دنبال بلوک تبدیل 76 اتاق در هتل به مسکن موقت و امکانات پزشکی برای کسانی که بدون سرپناه.

شهر استدلال کرد که با قرار دادن بیمار در معرض خطر افراد بی خانمان در لاگونا هیلز مسافرخانه ایجاد یک خطر بهداشتی بالقوه برای مشتریان کسب و کار در این نزدیکی هست و ساکنان اطراف محله. یک دادگاه برنامه ریزی شده است برای دوشنبه.

این برنامه موفق بودن در اورنج کانتی با روشنایی بنیاد که ارائه خواهد شد پزشکی نظارت امنیتی بر روی سایت وعده های غذایی و خدمات پشتیبانی.

کسانی که مستقر در هتل ها قادر خواهد بود به ترک تنها با یک ون ارائه شده توسط بنیاد و هیچ بازدید کننده مجاز به منظور به دنبال خود قرنطینه و جداسازی پروتکل های خوب گفت.

تبلیغات

FEMA توافق به دولت بازپرداخت و شهرستانهای تا 75 درصد از هزینه های پناه برنامه نیز فراهم می کند وعده های غذایی, امنیت و تمیز کردن خدمات.

“بی خانمان های کالیفرنیا فوق العاده آسیب پذیر به COVID-19 و اغلب هیچ گزینه ای به خود منزوی و یا اجتماعی فاصله” Newsom گفت: زمانی که او اعلام کرد این برنامه است. “با کمک به آسیب پذیر ترین افراد بی خانمان در کوچه و خیابان و به انزوا کالیفرنیا می تواند سرعت گسترش COVID-19 از طریق بی خانمان جمعیت کاهش تعداد افراد آلوده و محافظت از بحرانی بهداشت و درمان منابع است.”

دولت نیز خرید 1,305 تریلر استفاده می شود توسط دولت های محلی به پناهگاه افراد بی خانمان دور از دیگران و به عنوان از آوریل 3 خریده بود حدود نیمی از خانه های تلفن همراه.

تبلیغات

“بدون این جداسازی واحدهای خود را تنها چاره ای است که برای بازگشت به جمع پناهگاه تنظیم و یا بازگشت به یک اردوگاه — که هر دو منجر به گسترش بیشتر COVID-19” فرماندار امریکا در بیانیه ای اعلام کرد این برنامه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>