CicLAvia باز خیابان جشنواره می آید به جنوب L. A. روز یکشنبه

شش مایل از خیابان مرکزی در جنوب لس آنجلس خواهد بود بسته به اتومبیل های روز یکشنبه به عنوان واکر جاگر و دوچرخه سواران را به خیابان ها برای CicLAvia.

باز خیابان جشنواره اجرا خواهد شد از شرق Adams بلوار به شرق 103 بین خیابان 9 صبح و 3 بعد از ظهر دهندگان گفت.

“هنگامی که شما را از خودرو خارج خیابان شما آن را باز کنید تا به مردم گفت:” Romel پاسکوال مدیر اجرایی CicLAvia. “هنگامی که شما برای باز کردن خیابان ها تا روز جمعه, ما امیدواریم که که آنها نگاهی به خیابان های متفاوت در یک شنبه.”

تبلیغات

در حال اجرا شمالی-جنوبی وجود خواهد داشت هفت تعیین نقاط عبور برای خودروهای.

مسیر اجرا می شود به موازات مترو یک (آبی) خط با نزدیکی متوقف می شود بین سن پدرو خیابان ایستگاه و 103 و خیابان/وات برج ایستگاه. بالای مسیر نیز حدود یک مایل از مترو E (نمایشگاه) خط در جفرسون/USC ایستگاه.

CicLAvia جنوب لس آنجلس است که 35 تکرار این رویداد است و با حمایت لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن (مترو). CicLAvia است که پس از مدل ماشین-رایگان رویداد اتفاق می افتد که هر یکشنبه در بوگوتا, کلمبیا.

این رویداد در نظر گرفته شده است برای ترویج یک محیط تمیز و بهداشتی خوب در حالی که تشویق ساکنان به ارتباط برقرار کردن با دیگران و برای کشف شهرستان خود را در راه های جدید است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>