هکرهای چینی به اتهام, به اتهام سایبری-سرقت از 145 میلیون آمریکایی’ داده

بزرگنمایی این تصویر

دادستان کل ویلیام Barr و مقامات مجری قانون اعلام کرد آنچه که آنها به نام یک حمله سایبری روز دوشنبه در وزارت دادگستری. Jacquelyn مارتین/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jacquelyn مارتین/AP

وزارت دادگستری اعلام کرد اتهامات دوشنبه در برابر چهار نفر از اعضای ارتش چین به اتهام هک کردن اعتبار دفتر Equifax در سال 2017 و سرقت اطلاعات شخصی حدود 145 میلیون آمریکایی.

در کیفرخواست صادر و توسط یک هیئت منصفه در آتلانتا و مردان صورت نه شمارش از جمله توطئه برای ارتکاب تقلب کامپیوتر و توطئه برای ارتکاب جاسوسی اقتصادی.

Equifax که جمع آوری اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان بخشی از وام و امور مالی, سیستم مستقر در آتلانتا.

دادستان کل ویلیام Barr که اعلام کرد این اتهامات به نام این آخرین نمونه از آنچه او گفته بود گسترده انتخاباتی توسط دولت چین به سرقت های به ظاهر بی پایان مقادیر داده ها از ایالات متحده است.

“متاسفانه Equifax هک متناسب با نگران کننده و غیر قابل قبول الگوی دولت-حمایت کامپیوتر رسوخ و دزدی توسط چین و شهروندان آن است که باید هدفمند اطلاعات شخصی و اسرار تجاری و اطلاعات محرمانه است.”

چهار مرد که متهم شده اند به گفته اعضای 54 موسسه تحقیقات از افراد ارتش آزادی بخش.

آنها آخرین چینی یا چین مرتبط متهمان در یک رشته از وزارت دادگستری تعقیب بخشی از آنچه بر و دیگر مقامات تماس با موج عظیمی از فعالیت های جاسوسی از جمله اقتصادی و کارگردانی در ایالات متحده است.

Equifax مدیر عامل علامت Begor گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه است که شرکت او در تلاش است برای نگه داشتن سرعت با امنیت سایبر اما پیچیدگی تهدیدات مانند آن مطرح شده توسط چین خواهد آزمون هر شرکت و یا دیگر هدف.

“مبارزه با این چالش از خوبی تامین مالی دولت-ملت بازیگرانی که عمل خارج از قانون است به طور فزاینده دشوار است,” او گفت:. “مبارزه با این جنگ سایبری نیاز به این نوع از همکاری و مشارکت بین دولت اجرای قانون و کسب و کار خصوصی است که ما تجربه دست اول.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>