محله چینی ها در کسب و کار شروع به احساس نیش coronavirus ترساندن

سنتی سرپوشیده که از همه به چینی مرکزی پلازا در شمال برادوی در مرکز شهر لس آنجلس استقبال بازدید کننده چند هفته گذشته است.

معمولا پر جنب و جوش hub برای فرهنگ چینی غذایی و سوغات بیشتر شبیه شهر ارواح. خیابان پارکینگ و رستوران صندلی راحتی در دسترس در محله تاریخی آن شناخته شده رنگارنگ بتکده-ساختمان های سبک گالری های هنری و میدان پوشیده شده با رنگ قرمز روشن فانوس و نئون-صف پشت بام ها.

“این نوع از شبح وار در اطراف در اینجا” گفت: Robert Hernandez, 39, اکو پارک. “من در بر داشت پارکینگ نوع آسان در خیابان است که همیشه یک مشکل است. من حدس می زنم من انتظار نداشتم که از این محل می تواند بسیار خالی است.”

اگرچه هنوز به یک مستند مورد جدید کروناویروس متصل به محله چینی ها محبوب جمع آوری نقطه دیده می شود رشد ترس راندن مشتریان در هفته های اخیر به خطر انداختن طولانی تاسیس کسب و کار است.

تبلیغات

به عنوان ناهار ساعت نزدیک چهار بعد از ظهر بوی گیاهان و ادویه پیچید از باریک entryway فو ها ماکارونی رستوران. طبخ Luu هکتار و 70 و گفت: کسب و کار آهسته بوده است. بیش از حد آهسته است.

“من هنوز هم در حال انتظار برای آن را انتخاب کنید تا” گفت: Ha که همچنین اتوبوس جداول هر روز کاری خواسته است. “هنگامی که آن میدارد تا من پایان من شکستن و رفتن او گفت:” او به عنوان lounged در مقابل رستوران ها و بررسی صحنه در سراسر شمال خیابان بهار.

تنها تعداد کمی از مشتریان اشغال صندلی در محله سالن مو در حالی که هیچ کس وارد و یا خارج از مترو در محله چینی ها ارشد Lofts. به طور معمول یک خط از ماشین طول می کشد تا بسیاری از پارکینگ محفظه در امتداد شاهراه اما در این روز وجود دارد مقدار زیادی از فضاهای باز.

“من انتظار می رود به شنیدن چانه زنی و یا به دیدن خیلی بیشتر گردشگران از این” گفت: Wendi Li بازدید از واشنگتن به عنوان او هدایت او بازنشسته عمه و عمو در داخل و خارج از تعجب نانوایی جایی که آنها برای متوقف نارگیل نان و بخار فنجان چای سبز.

تبلیغات

“این خیلی آرام مثل یک گورستان” گفت: 41 سال است که با توجه به در حال حرکت از شمال غربی اقیانوس آرام به کالیفرنیا اما تا کنون است نگران هزینه های بالاتر از مسکن.

بستگان او بوده است از آلرژی رنج می برند به تازگی به طوری که او پرواز را به صرف زمان با آنها. او شگفت زده شد برای دیدن این کاهش در کسب و کار آشنا در ثابت — از دندانپزشک خانواده در امتداد شمال برادوی به میان وعده در نقاط مرکزی پلازا.

سه نفر راه می رفت به سمت محبوب بروس لی مجسمه در امتداد خورشید مون راه ایجاد شده توسط یک هنرمند چینی و نصب شده در سال 2013 به عنوان یک ادای احترام به اواخر هنرمند رزمی. 7-پا بلند برنز مجسمه لی در مبارزه با موضع است که معمولا یک آهنربا برای عکس-خوراکی گردشگران اما نه در این روز است.

“حتی در اینجا هیچ کس” گفت: Li, حسابداری و کارمند. “وقتی که من کوچک بود این بود که همیشه شلوغ در اطراف این میدان با فانوس حلق آویز و مردم گرفتن صحنه برای خود آلبوم عکس.

“چه اتفاق می افتد در سراسر جهان است که مردم ناجور در مورد این ویروس که همه آنها باید انجام دهید این است که بیشتر مراقب باشید,” او گفت:. “آنها باید واکنش نشان نمی دهند این راه و جلوگیری از مکان های خاص.”

هکتار پدر هفت فرزند به توافق رسیدند. “یک شایعه می دهد تولد به ده ها تن” از شایعات و نادرست حالات ضرب, او گفت:. “من کاملا باور نمی وجود دارد یک بحران بهداشتی. ما فقط نیاز به نگه داشتن این وضعیت در چشم انداز است.”

سو لی, Wendi Li عمه گفت: آن را “ناامید کننده” است که عموم خواهد “با میل و رغبت این باور است که همه در معرض خطر است” اگر آنها قدم به یک منطقه پر از سخت کوش مهاجران از نقاط آسیا. مردم نیاز به مشورت پزشک خود و انجام آنچه بهترین برای محافظت از خود از, عفونت, او گفت:.

“چینی Koreatown هر جا که تمام این جوامع باید یک روح خاصی گفت:” سو لی, 66, که اشاره به قیمت پایین آگهی در برخی از بهترین مبلغ کم eateries در کشور است. “ما باید سپاسگزار آنها وجود داشته باشد زیرا آنها هستند چه شکل های زیبایی و خوشمزه منو از همه از کالیفرنیا. ما باید با حمایت از یکدیگر در زمان مشکل است.”

تبلیغات

این مشترک به صبر 45 دقیقه یا بیشتر برای گرفتن یک جدول در یانگ چو یک ماندارین و Szechuan eatery که تعداد زیادی از entrees outmatched شاید تنها توسط تعداد امضا افراد مشهور, عکس ها بر روی صفحه نمایش در رستوران.

هیچ خط بعد از ظهر روز جمعه اگر چه مدیر بنی یون رستوران بود و حدود 70 درصد کامل است.

“ما تا به حال یک قطره در کسب و کار چند ماه گذشته مانند بسیاری از جاهای دیگر در محله چینی ها,” Yun, 38, گفت:. “این می تواند بدتر شود. من شنیده ام حدود پنج رستوران در دره سان Gabriel که بسته اند در ماه گذشته.”

یون برآورد چو یانگ است که در کسب و کار برای 43 سال دیده است سقوط فروش 30 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

“مردم نگران coronavirus” Yun گفت. “همه ما می توانید انجام دهید این است که همچنان به خدمت مواد غذایی با کیفیت.”

یک بلوک دور در شمال تپه و خیابان دیگری 43 ساله و کسب و کار نیز نشانه هایی از فشار است.

Foo چو رستوران لذت می برد هیولا جمعیت و توجه پس از سوپراستار چینی جکی چان و کریس تاکر پشت سر هم از طریق درهای خود را در “ساعت شلوغی” یک اکشن کمدی و دوستان فیلم در سال 1998 منتشر شد.

روز جمعه نه نفر dined در دمای کنترل شده رستوران دو طبقه است که شروع به احساس coronavirus’ فشار.

تبلیغات

“ما خوب تا یک ماه پیش گفت:” صندوقدار Eason Liu 28. “در حال حاضر این نوع آهسته. ما فقط نمی بینم جمعیت بزرگ حتی در تعطیلات آخر هفته. مردم به ماندن در خانه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im