چین virus مرکز پاکستان هیچ بیمار بدون کنترل به عنوان موارد سقوط

پکن – بازرسان در لباس محافظ رفت و درب-به-درب شنبه در مرکز چین شیوع ویروسی به سعی کنید برای پیدا کردن هر فرد آلوده در یک بیماری همه گیر است که نشانه های پایانی به عنوان موارد جدید کاهش یافت و برای دومین مستقیم بعد.

شهر ووهان که در آن شکل جدیدی از کروناویروس پدید آمده بود در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی برای ریشه کن کردن هر کسی با علائم آنها ممکن است مقامات از دست رفته است.

“این باید جدی گرفته شود” گفت: وانگ Zhonglin شهر تازه ضرب حزب کمونیست ، “اگر تنها یک مورد جدید پیدا شده است (بعد از جمعه) با رهبران منطقه برگزار خواهد شد مسئول است.”

سخنان خود شدند منتشر شده در هوبئی استانی سایت در کنار اعلامیه “اگر توده ها نمی تواند بسیج را برای مبارزه با مردم جنگ است.”

سرزمین اصلی چین گزارش 1,749 موارد جدید و 136 اضافی مرگ و میر. در حالی که به طور کلی گسترش ویروس شده است کاهش این وضعیت باقی می ماند شدید در هوبئی استان که سرمایه ووهان. عفونت در هوبئی تشکیل بیش از 80 درصد از این کشور 74,185 مجموع موارد و 95 درصد از آن 2,004 مرگ و میر با توجه به داده ها از چین ملی کمیسیون بهداشت.

شهرستانها در هوبئی با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر را تحت مستند پس از سال جدید قمری تعطیلات آخر هفته معمولا شلوغ ترین زمان سال برای سفر. مقامات قرار دادن یک توقف به تقریبا تمام حمل و نقل و جنبش به جز قرنطینه تلاش های مراقبت های پزشکی و تحویل مواد غذایی و نیازهای اساسی. “زمان جنگ” اقدامات انجام شده در بعضی از نقاط با ساکنان مانع از خروج از آپارتمان خود را.

این اقدامات سختگیرانه به دنبال خشم عمومی بیش از هوبئی مقامات اداره شیوع هنگامی که آن را شروع در ماه دسامبر. خطر از انسان به انسان انتقال عنوان شد و پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم مواخذه شد توسط پلیس. ووهان ساکنان گزارش ازدحام در بیمارستان ها و تلاش بیهوده به دنبال درمان.

بسیاری از کشورها نیز راه اندازی مرز نمایش و شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به مقصد و از چین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری که تشخیص داده شده است در حدود دو دوجین از کشورها و باعث حدود 1000 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. پنج مرگ و میر گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی در هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و فرانسه است.

چین بالا, دیپلمات, در سفر به لائوس مطمئن خود را در جنوب شرقی آسیا همتایان که وضعیت در هوبئی استان و ووهان است “آورده شده است تحت کنترل موثر.”

وزیر امور خارجه وانگ یی خطاب به دیپلمات ها از انجمن جنوب شرق کشور پیش از نشست اضطراری روز پنجشنبه برای بحث در مورد این بیماری است. شش کشور در 10 کشور بلوک را تایید کرده اند مواردی از این ویروس جدید است.

در هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گزارش 70 سال به حال تسلیم به ویروس این شهر دوم مرگ از 65 مورد تأیید. قربانی تا به حال بیماری های زمینه ای از جمله دیابت و فشار خون بالا گفت: Dr Lau Ka-هین یک قدرت رسمی.

مسافران شروع به خروج از الماس شاهزاده کشتی کروز پس از مقدار-انتقاد دو هفته در هیئت مدیره قرنطینه در ژاپن به پایان رسید در روز چهارشنبه با 79 بیشتر ویروس های مورد تایید در مجموع 621 — در هر محل خارج از چین است.

کره جنوبی تخلیه شش کره جنوبی و یک عضو خانواده از کشتی و آنها شروع اضافی 14 روز در قرنطینه چهارشنبه. بیش از 300 آمریکایی مسافران تخلیه شدند زودتر و در حال قرنطینه در ایالات متحده از جمله حداقل 14 که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

روز سه شنبه دولت آمریکا گفت: بیش از 100 آمریکایی مسافران که ماند در کشتی و یا در بیمارستان بستری شد در ژاپن را مجبور به انتظار برای دو هفته دیگر قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

مسافران از MS Westerdam یکی دیگر از کشتی کروز را آزمایش منفی برای این ویروس کامبوج وزارت بهداشت چهارشنبه اعلام کرد.

هفت صد از Westerdam مسافر در حال حاضر سمت چپ کامبوج پس از کشتی لنگر انداخت در هفته گذشته تنها به یکی از تست مثبت برای این ویروس زمانی که او وارد کوالالامپور, مالزی. این کشف که 83 ساله آمریکایی harboured این ویروس باعث تعلیق برنامه ای برای ارسال خانه مسافر دیگر هنوز در کامبوج.

پراکندگی کسانی که در حال حاضر سمت چپ برای کشورهای مختلف باعث شده است که نگرانی که آنها ممکن است غیر قابل تشخیص حامل ویروس و مقامات بهداشتی در چندین کشور بودند ردیابی آنها را به اقدامات حفاظتی.

خارج هوبئی محلات دیگر تحمیل کرده اند قرنطینه اقدامات به درجات مختلف. مسکونی محلات در پکن قرار داده اند محدودیت در تعداد افراد هر خانوار که می توانید بیرون بروید و کسانی که باید حمل خروج-ورود کارت. در شانگهای پلیس یک مرد به مدت 10 روز بارها و بارها برای ترک خانه خود و در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی زمانی که او قرار بود تحت قرنطینه در خانه.

با وجود چنین هشدارهای پکن شد نشانه هایی از بازگشت به زندگی در این هفته با ترافیک جاده در حدود یک چهارم از حد معمول از تقریبا هیچ چیز از یک هفته پیش. در حالی که بسیاری از رستوران ها فروشگاه ها و ساختمان های اداری باقی مانده بسته شده بود بازگشایی شد.

چین گفت که اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از یک تیتر برای یک ستون نظر است که اشاره به زمان شیوع ویروس در چین و به نام کشور “واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

در بیانیه روز شنبه وزارت خارجه سخنگوی Geng Shuang گفت: Feb. 3 op-ed قطعه توسط Bard College پروفسور والتر راسل مید “لام تلاش های دولت چین و مردم در مبارزه (ویروس) بیماری همه گیر.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

طولانی حساس به تجسم خود را در رسانه های جهانی چین شده است هل دادن یک روایت از شفافیت و کنترل بیش از زمان شیوع در حالی که تاکید بر این که فداکاری های ساخته شده توسط آن در سلامت کارگران و شهروندان عادی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Sopheng Cheang در پنوم پن, کامبوج و آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, تصویری روزنامه نگار کتی Tam در هنگ کنگ و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im