چین گزارش های جدید داخلی, موارد, اما جنگ Coronavirus از خارج از کشور وارد

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد حامل یک کودک نو پا بر روی شانه های خود را در یک خیابان در پکن در روز چهارشنبه. در حالی که چین گفت: آن را به حال هیچ جدید داخلی coronavirus موارد در پنجشنبه گزارش شده است که ده ها تن بیشتر وارد شده از خارج از کشور. Andy Wong/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Andy Wong/AP

چین این کشور در خط مقدم از رمان coronavirus همه گیر است که آلوده 81,000 مردم وجود دارد مشخص شده یک نقطه عطف در روز پنج شنبه: برای اولین بار از دسامبر آن هیچ جدید داخلی, موارد, به گزارش.

در همان زمان ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد: 34 مورد جدید قرارداد در جای دیگر و وارداتی از خارج از کشور به این کشور سرزمین اصلی در حالی که هنگ کنگ نیمه خودمختار در قلمرو گزارش جدید 25 وارداتی موارد است.

جدید موارد برجسته نیاز به دولت برای تحکیم آن سخت-برنده پیشرفت در برابر ویروس توسط غربالگری از عفونت ها از خارج از مرزهای آن.

پنج شنبه مشخص پنجمین روز متوالی است که چین گزارش بیشتر موارد از خارج از کشور نسبت به کسانی که با توجه به محلی انتقال ویروس است.

کمیسیون جدید گفت: مرگ و میر ناشی از COVID-19 coronavirus بیماری افتاده بود فقط هشت آوردن تلفات از دسامبر به 3,245. آن گفت: در همه وجود داشته است 80,928 coronavirus موارد با 70,420 مردم داشتن بازیافت.

در هوبئی استان که کانون اولیه شیوع بیماری است که به سرعت گسترش به بقیه چین و سپس رفت و جهانی وجود دارد صفر در موارد جدید یا داخلی و یا از خارج از کشور در این کمیسیون گفت.

روز چهارشنبه یک روز که در آن مقامات بهداشتی گزارش شده تنها یک مورد جدید از این ویروس زونگ اتباع پیشرو چینی, اپیدمیولوژی توصیه می شود در کشور و اقدامات تهاجمی در مبارزه با این بیماری همه گیر به کشورهای دیگر در حال حاضر رو به همان بحران است.

“من فکر می کنم بسیاری از کشورها باید اقدامات خود را [بر اساس] مداخله در ساز و اختراع در چین است. بالادست کنترل یک راه باستانی اما موثر” زونگ گفت: در ترجمه برای هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست. “هسته امتیاز هستند ‘چهار earlys,’: پیشگیری اولیه تشخیص زود هنگام و تشخيص زودرس و اولیه قرنطینه.”

یک سرمقاله که به نظر می رسد روز شنبه در دولتی چین روزنامه حمایت “مراقبت دقیق” در برابر یک re-بذر ویروس از خارج از کشور.

“[A] تک جرقه می توانید شروع به یک آتش دشت” آن گفت:. این موارد جدید از خارج از کشور برجسته “خطرات که loom در دروازه.”

در اوایل این هفته, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام هشدار داد که بدون دو برابر کردن تلاش ها در برابر بیماری های خاک در معرض خطر موج جدیدی از عفونت. “اگر ما تحمیل اقدامات سخت تر در این مرحله تلاشهای ما برای جلوگیری از این بیماری از گسترش در طول این دو ماه می تواند به طور کامل به هدر رفته,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet