چین وعده یارانه ها برای افزایش, سقوط ماشین های الکتریکی فروش

پکن – چین امیدوار است بیشتر یارانه به ساحل تا غوطه وری الکتریکی خرید و فروش ماشین در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما مجموعه ای از محدودیت ها که رد تسلا ساخته شده در چین مدل.

یارانه و معافیت های مالیاتی است که با توجه به پایان سال جاری تمدید خواهد شد دو سال در پاسخ به “تجمع نامساعد عوامل” از جمله ویروس, وزارت مالیه گفت پنج شنبه.

پکن صرف میلیاردها دلار پرداخت یارانه برق به امید تمیز کردن چین دود خفه شهرستانها و مصرف اولیه سرب در یک وعده صنعت جهانی.

که کمک به تبدیل چین به بزرگترین بازار برق, حسابداری برای حدود نیمی از فروش جهانی. اما تقاضا غرق در اواسط سال 2019 پس از تنظیم کننده شروع به تغییر بار به خودروسازان با قطع یارانه ها و تحمیل حداقل فروش سهمیه.

سه ماهه اول فروش فرو برد بیش از 50 درصد از سال گذشته پس از چین تعطیل بسیاری از اقتصاد خود به مبارزه با ویروس.

یارانه ها خواهد بود محدود به وسایل نقلیه با یک برچسب قیمت کمتر از 300 ، 000 یوان ($42,500), وزارت مالیه گفت. که مانع تسلا مدل 3 ساخته شده در کارخانه خود را در شانگهای شروع می شود که در 324,000 یوان ($45,800).

تسلا اولین بار است که تماما متعلق به خارجی خودروساز سرمایه گذاری در چین بعد از پکن لغو قوانین که مورد نیاز مارک های جهانی به کار را از طریق شرکای چینی.

Top-end مدل از برخی از رقبای چینی قیمت بالاتر از 300 ، 000 یوان اما بیشتر هزینه کمتر از آن.

این تصمیم شده است به طور گسترده ای انتظار می رود پس از برخی از شهرستانها تمدید یارانه ها در این سال به پشتیبانی ضعیف فروش.

وزارت داد بدون جزئیات از مقدار پرداخت می شود در هر وسیله نقلیه.

وزارت دارایی همچنین گفت: وسایل نقلیه با “باتری سوئیچینگ” تکنولوژی خواهد بود معاف از قیمت کلاه. که به نظر می رسد به گسترش به NIO بالاتر قیمت نام تجاری حمایت سرمایه گذاران چینی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>