چین میدارد سابق شهردار شانگهای به رهبری ویروس کانون

پکن – چین روز پنجشنبه منصوب سابق شهردار شانگهای به عنوان دبیرکل حزب و رئیس مرکزی در هوبئی استان سخت ترین ضربه یک شیوع ویروسی است که آلوده بیش از 45 ، 000 نفر در سراسر جهان.

یانگ یونگ جایگزین جیانگ Chaoliang به عنوان حزب حاکم کمونیست ارشد در محاصره استان انتخاب دولت خبر داد.

جیانگ خروج به دنبال شلیک دو, دیگر مقامات ارشد در هوبئی.

عمومی است به طور گسترده ای مورد انتقاد مقامات محلی برای اداره خود از وقوع یک شکل جدید از coronavirus. این بیماری همه گیر آغاز شد و در هوبئی سرمایه ووهان است و پس از گسترش به بیش از ده کشور جهان است.

بسیاری از کشورها اجرا شده اند محدودیت های مسافرتی در آخرین بازدید کنندگان برای چین است که بیش از 99 ٪ از جهان گزارش شده عفونت.

در یک اقدام بی سابقه ای برای مهار این بیماری به تازگی دوبله COVID-19 دولت چین قرار داده شده است که سخت ترین ضربه شهرستانها — صفحه اصلی به بیش از 60 میلیون — تحت مستند.

ژاپن وزارت بهداشت پنجشنبه اعلام کرد که 44 بیشتر مردم در یک کشتی کروز قرنطینه در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این کشتی دارای 218 عفونت در میان آن 3,700 مسافران و خدمه.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت: پنج نفر از این بیماران که در حال حاضر فرستاده شده به بیمارستان ها برای جداسازی و درمان COVID-19 دارای علائم شدید و تنفس مصنوعی و یا تحت مراقبت های ویژه.

یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam در نهایت لنگر دوشنبه کردن کامبوج پس از تبدیل دور توسط چند آسیایی و اقیانوس آرام دولت. هیچ موردی از این بیماری ویروسی تایید شده است در میان آن 1,455 مسافران و 802 خدمه با توجه به اپراتور Holland America Line.

تایلند حاضر اجازه می دهد تا Westerdam به اسکله این هفته پس از آن در حال حاضر تبدیل شده به دور فیلیپین و تایوان و ژاپن و گوام بیش ویروس نگرانی.

این Westerdam خود را آغاز کرد کروز در سنگاپور در ماه گذشته و آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ که در آن 50 نفر از بیماری ویروسی تایید شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im