چین افتخارات ویروس قربانیان با سه دقیقه از انعکاس

ووهان چین با حمله هوایی آژیر ندبه و پرچم نیمه افراشته چین در روز شنبه برگزار می شود سه دقیقه در سراسر کشور لحظه ای تأمل به افتخار کسانی که فوت کرده اند در شیوع کروناویروس به خصوص “شهدا” که سقوط کرد در حالی که مبارزه با آنچه جهانی تبدیل شده است همه گیر.

بزرگداشت صورت گرفت در ساعت 10 صبح در تمام شهرستانها عمده, اما به خصوص تند و تلخ در ووهان در مرکز صنعتی که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

ووهان شد در زیر قرار داده شده کامل مستند در Jan. 23 در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس و زمان بوده است به عنوان یک “قهرمان شهر” توسط این کشور کمونیست رهبری برای فداکاری های ساخته شده توسط آن 11 میلیون نفر از شهروندان.

مردم باید به تدریج اجازه داده شده است به سفر در داخل و خارج از ووهان تحت شرایط سخت. قرنطینه در این شهرستان به طور رسمی برداشته در روز چهارشنبه.

در پکن, جمهوری خلق چین به رهبری دیگر مقامات بالا لباس پوشیدن و در کت و شلوار سیاه با سفید carnations به آنها متمایل قبل از پرچم نیمه افراشته در رهبری مرکب از Zhongnanhai.

در روز شنبه در چین گزارش یک مورد تایید شده در ووهان و 18 در میان مردم ورود از خارج از کشور همراه با چهار مرگ و میر در ووهان. چین در حال حاضر ثبت کرده است و در مجموع 81,639 موارد و 3,326 مرگ اگر چه این اعداد و ارقام به طور کلی در نظر گرفته می شود انجام نگرفته به دلیل عدم تست و بی میلی به گزارش مقیاس اصلی شیوع.

چین آهسته و محتاط جامعه جهانی و همه گیر می آید که آمریکا در تلاش برای مقابله با شیوع بیماری که گرفته شده بیش از 1,860 در نیویورک زندگی می کند به تنهایی. سخت-آمار کشورهای اروپایی ایتالیا و اسپانیا و فرانسه نیز شاهد افزایش تعداد موارد و مرگ و میر هر چند سخت اجتماعی فاصله اقدامات از جمله کسانی که تصویب شده توسط چین به نظر می رسد داشتن یک اثر.

شورای دولتی چین کابینه دستور داد که پرچم ملی بود پرواز نیمه افراشته در سراسر کشور و در چینی سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور و تعلیق همه فعالیت های تفریحی.

شاخ از اتومبیل و قطار و کشتی های پیوست در چه رسمی شین هوا اخبار آژانس به نام “ناله در غم و اندوه” برای سه دقیقه. چین برگزار کرده است چنین لحظه سکوت در گذشته اغلب به علامت جنگ جهانی دوم-عصر جنایات ژاپن اما به ندرت در مقیاس ملی است.

بزرگداشت نیز بر می آید سنتی Qingming جشنواره, وقتی, چینی, بازدید از قبور اجداد خود. مقامات ممنوع کرده اند از جمله شهدای این سال برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ که ممکن است منجر به ترس از موج دوم از عفونت.

بیش از 3000 مراقبت های بهداشتی کارگران قرارداد COVID-19 و دولت می گوید: 14 درگذشت این بیماری است. در میان آنها بود دکتر لی Wenliang بود که با تهدید به مجازات توسط پلیس پس از انتشار خبر شیوع اما تاکنون ذکر شده در میان ملی “شهدای.”

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که پنج شنبه بود بعد از Qingming جشنواره است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im