یک کودک که قرنطینه شده و نظارت به صورت رمان coronavirus با 194 دیگران در پایگاه هوایی رزرو مارس گرفته شده است به یک بیمارستان پس از در حال توسعه یک تب Riverside County سلامت اعلام کرد.

این کودک به همراه پدر و مادر گرفته شده بود توسط آمبولانس به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی سه شنبه شب ، هر دو تحت آزمایش و مشاهده به این ویروس. نمونه خواهد شد و فرستاده شده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و در نتیجه انتظار می رود در اواخر این هفته خبر داد.

“کودک بدون علائم دیگر و یا مسائل دیگر از حرارت” Riverside County Department of Public Health سخنگوی خوزه Arballo جونیور گفت.

تبلیغات

نزدیک به 200 نفر وارد این پایگاه در هفته گذشته پس از فرار چین در میان شیوع کروناویروس شده اند و تحت 14 روز در قرنطینه فدرال تعیین شده توسط CDC. شده اند وجود دارد شش تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا اما هیچ کدام در شهرستان ریورساید.

در یک حادثه جداگانه دوشنبه یک فرد که با پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس از چین منتقل شده به پایه و نیز تحت قرنطینه سلامت, مقامات گفت.

“فرد بدون علائم رمان coronavirus اما منتقل شد به مارس از فراوانی از احتیاط و به دلیل سفر تاریخ” Riverside County مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت.

مسافر خواهد بود جدا از مردم دیگر در این پایگاه برای چند روز آینده.

تبلیغات

CDC تایید کرده است 11 نفر از coronavirus در ایالات متحده و انتظار دارد که تعداد رشد خواهد کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im