کودک آزاری Livestreams افزایش طول Coronavirus مستندات

آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان در حال افزایش است به عنوان کشورهای نزدیک مدارس و اعمال سطوح مختلف مستند شامل جدید کروناویروس همه گیر فعالان حقوق کودکان در جنوب شرق آسیا هشدار می دهند.

“Department, the u. k. ملی جرم و جنایت سازمان پلیس سوئد اقتدار و دیگران در حال حاضر شاهد افزایش آنلاین استثمار جنسی کودکان پس از COVID-19 مستندات می گوید:” جان Tanagho زمینه دفتر مدیر برای عدالت بین المللی ماموریت در فیلیپین کشور در مرکز آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد در خواست سوء استفاده جنسی و استثمار است که livestreamed از قاچاقچیان در فیلیپین به کودک مجرم جنسی در سراسر جهان و عمدتا در کشورهای غربی” او می گوید. “این مجرم جنسی آنلاین و اتصال آنها با این قاچاقچیان و سپس آنها را به آنها را مستقیم و پرداخت آنها را به سوء استفاده جنسی کودکان در سنین خاص در روش های خاص و به livestream که سوء استفاده است.”

Tanagho می افزاید: “آنها با استفاده از همان سیستم عامل است که بقیه جهان استفاده برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و همکاران.”

طرفداران دیگر در جنوب شرق آسیا کشورهایی مانند کامبوج و تایلند نیز اذعان بالاتر خطر سوء استفاده از کودکان در این زمان.

“این قطعا یک نگرانی می گوید:” روساریو هرناندز توسعه افسر کامبوج سازمان غیر دولتی اقدام Pour Les Enfants اجرا می شود که برنامه هایی برای کودکان قربانی سوء استفاده جنسی. کامبوج بسته آن مدارس به دلیل coronavirus ماه گذشته.

“کودکان بیشتر در خانه, بنابراین آنها [هستند] استفاده از اینترنت بیشتر,” او می گوید: “و شکارچیان می تواند در خانه بیشتر به عنوان به خوبی و قطعا شما می دانید خواهان [نظافت] بیشتر است.”

در این سال او سازمان را دریافت کرده است بیش از یک دوجین تماس به خط تلفن برای قربانیان و tipsters بسیاری از آنها پس از آمدن از مدارس بسته در ماه مارس است.

در علاوه بر این به اقامت در خانه, قوانین اخراج را آغاز کرده اند که در بخش های مختلف در کامبوج و جاهای دیگر است که ترکیبات مشکلات اقتصادی. اگر چه این تابو در کامبوج جامعه به بهره برداری از یکی از بچه ها برای پول هرناندز می گوید: “گاهی اوقات مردم از طریق اقدامات ناامید چرا که آنها گرسنه است.”

هیچ یک از این شگفتی Marie-Laure Lemineur از تایلند مبتنی بر ECPAT بخشی از یک شبکه بین المللی حمایت برای پایان دادن به بهره کشی جنسی از کودکان است.

“اجرای قانون در سراسر منطقه گزارش داده اند که افزايش وجود دارد و برخی از اعضای ما نیز گزارش آنها شاهد تغییرات در طرز عمل از مجرم به دنبال کودکان” Lemineur می گوید. او می گوید: پلیس استرالیا گزارش شده است به دنبال بررسی و کودک شبکه نیز هست.

بیشتر بی پروایی نشان دادن مجرم هستند اجتناب وب تاریک برای بیشتر مرسوم سیستم عامل می گوید: فیلیپین-بر اساس Tanagho.

مقامات در فیلیپین و کامبوج و تایلند شناخته شده به همکاری با گروه های غیر دولتی در این مسئله است. طرفداران نشان می دهد بیشتر اجرای قانون هماهنگی در سراسر جهان هر چند آنها اذعان ماندن جلوتر از شکارچیان فوق العاده دشوار است.

به همین دلیل Tanagho می خواهد شرکت های اینترنتی به پلیس بهتر از سیستم عامل خود را وقتی که می آید به livestreaming و یا در غیر این صورت های مستهجن مطالب.

خطر گسترش به ایالات متحده به عنوان به خوبی. ماه گذشته اف بی آی هشدار داد که COVID-19 تعطیلی مدرسه می تواند کودکان را به صرف زمان بیشتری را در اینترنت بالا بردن خطر سوء استفاده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im