رئیس N. B. اول ملت می پرسد جامعه نه به صحبت با رسانه ها در مورد رادنی لوی تیراندازی پلیس

MIRAMICHI N. B.—رئیس جدید Brunswick اول کشور خواسته است تا اعضای جامعه خود را به خودداری از صحبت با رسانه ها در مورد یک پلیس در تیراندازی روز شنبه ادعا کرد که زندگی یک بومی محلی مرد گفت: تحقیقات مستقل به آنچه اتفاق افتاده در جریان است.

رئیس لایحه بخش Metepenagiag Mi’kmaq ملت با صدور بیانیه ای در Facebook به روز یکشنبه گفت که او در پاسخ به یک درخواست از خانواده قربانی 48 ساله رادنی لوی.

“من نیز احترام خواهد این درخواست در این زمان” بخش گفت: در کوتاه ارسال.

بخش که در زمان در یک زندگی ساعته Facebook جلسه در روز شنبه می گوید: محققان از کبک مستقل پلیس ناظر آژانس — کبک اداره مستقل تحقیقات — در حال کار با اعضای خانواده به تعیین اگر اتهامات باید در برابر RCMP. کبک آژانس در حال بررسی است چرا که هیچ واحد وجود دارد در نیوبرانزویک.

“لطفا توجه این تحقیق” بخش گفت: در پست های خود را. “خانواده را رسیدن به رسانه ها زمانی که آنها آماده هستند.”

در شب جمعه RCMP می گویند که آنها دریافت شکایت در مورد یک “ناخواسته فرد” در یک خانه در نزدیکی Metepenagiag حدود 30 کیلومتری غرب Miramichi.

The Mounties می گویند که وقتی ماموران وارد آنها مواجه شد توسط یک مرد حامل چاقو و متعددی وجود دارد مناقصه شکست خورده به زانو در آوردن او را با یک تفنگ بی حس کردن. که زمانی که لوی بود به ضرب گلوله توسط یک افسر. او مرده اعلام شد در بیمارستان حدود 9 p. m. به وقت محلی.

در روز شنبه بخش گفت: لوی بود حضور کباب, که در آن او در حال برنامه ریزی به دنبال راهنمایی از یک کلیسا وزیر.

بخش توصیف لوی به عنوان یک مشکل که به دنبال کمک به سلامت روان اما رئیس اصرار او خشونت آمیز نیست.

“او تا به حال شیاطین او بود اما او همیشه بسیار دوستانه” بخش خبر داد. “او هرگز سعی به کسی صدمه … او نبود برخی از هیولا که آنها در حال رفتن به سعی کنید به رنگ او بود.”

یک سخنگوی New Brunswick RCMP گفت: هیچ کس در دسترس بود به اظهار نظر در این مورد است.

این دومین بار است که یک افسر پلیس بود به ضرب گلوله یک فرد بومی در نیوبرانزویک در کمتر از یک ماه.

در ژوئن 4, 26 ساله, Chantel مور بود به ضرب گلوله توسط یک افسر با ادموندستن اداره پلیس.

شهرداری و اداره پلیس بعد گفت یک افسر انجام سلامتی, بررسی گفته مواجه می شوند یک زن با یک چاقو.

مور از یک ملت در بریتیش کلمبیا نقل مکان کرده بود به جامعه ای که در شمال غربی, New Brunswick نزدیک به مادر و دختر جوان.

کبک اداره مستقل تحقیقات نیز نامیده شده است در بررسی مور کشتن.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“به منظور یکپارچگی و بیطرفی آن پژوهش (دفتر) محرمانه نگه می دارد حقایق و اطلاعات آن را بداند حساس می کند و اظهار نظر در مورد حوادث است که آن را مسئول بررسی” آژانس گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

شده اند وجود دارد خواستار یک تحقیق گسترده تر به بررسی سیستمیک نژادپرستی در استان پلیس و سیستم عدالت کیفری. نیوبرانزویک وزیر بومی امور جیک استوارت در گفت و پشتیبانی گفت: این استان دارای مشکل با نژادپرستی نظاممند.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>