رئیس دادگستری رابرتز هدایت Shoals از استیضاح محاکمه

بزرگنمایی این تصویر

قاضی جان رابرتز که ریاست جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه کاهش پنج شنبه برای خواندن یک سوال ارائه شده توسط سناتور. رند R-Ky. سنا تلویزیون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سنا تلویزیون/AP

به روز شده در 8:34 p. m. ET

آن را دوست دارم یا نه, قاضی جان رابرتز می یابد خود را کشیده به استیضاح مجادلات شاید بیشتر از او پیش بینی شده است. بیش از یک دوره 24 ساعته او دو بار حاضر به قرار دادن یک سوال از بهداشت ، رند R-Ky., به خانه استیضاح مدیران و وکلا برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در هر مورد رئیس دادگستری رابرتز حاضر به ارسال سوال. هیچ نشانه ای وجود دارد دقیقا چرا اما پولس در تلاش برای پرسیدن سوال در مورد اثبات نشده تئوری توطئه مربوط به whistleblower که موجب تحقیقات منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح; سوال شامل نام فرد پل بعد از آن نگهداری می شود می تواند, در واقع, شود whistleblower.

با توجه به منابع رابرتز نشان داد به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کارکنان در پیش است که او نمی خواهد خواندن یک سوال است که شامل نام فرد. رابرتز به احتمال زیاد حمایت می شد در نظر او توسط مجلس سنا است که به طور معمول ارائه مشاوره به رئیس دادگستری.

آشفته بهداشت ، پل رها پست خود به عنوان یک داور ترک کف مجلس سنا به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در مورد شکایت رابرتز حاکم و نام فرد یک بار دیگر.

او همچنین توییتی چندین نسخه از یک سوال می پرسد که آیا این فرد تا به حال “ارتباط نزدیک” با سابق شورای امنیت ملی کارمند که در حال حاضر با این نسخهها کار برای خانه کمیته اطلاعات. خانه کمیته به ریاست Rep. آدام شیف کالیفرنیا از حزب دموکرات است که پیشرو در ارائه پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا است.

تحت whistleblower قانون غیرقانونی است بازرسان به طور کلی و یا کارکنان خود که در حال شارژ با بررسی این شکایت را به فاش کردن یک whistleblower هویت است. علاوه بر این وجود هستند و دیگر قوانین حفاظت از هویت ماموران.

پل گفت: او فکر رابرتز تا به حال ساخته شده “نادرست پیدا کردن.”

در دوره منتهی به استیضاح درخواست بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون یافت که اطلاعات در whistleblower شکایت “به نظر می رسد معتبر.”

در کلینتون استیضاح محاکمه و سپس رئیس دادگستری ویلیام Rehnquist متکی در مجلس به راهنمای او را از طریق اقدامات آنجا که رابرتز در حال انجام است در حال حاضر. اما بر خلاف سال 1999 سنا محاکمه وجود ندارد و هر دو حزب به توافق در مورد چگونگی ادامه دهید و دو طرف همواره در تقابل بیش از این که آیا به تماس شاهدان.

در واقع در اولین روز از محاکمه گذشته 1 a. m. به عنوان خانه مدیران و رئیس جمهور مشاور شد, تف, nastiness, رابرتز در پا “به نصیحت هر دو خانه مدیران و رئیس جمهور مشاور در شرایط مساوی به یاد داشته باشید که آنها در حال پرداختن به جهان بزرگترین مشورتی بدن.” به عنوان یک مثال از نوع مدنیت که مجلس سنا به طور معمول محترم رابرتز توصیف اعتراض در سنا محاکمه قرار گرفت که در سال 1905 به استفاده از کلمه “pettifogging.”

“من فکر نمی کنم ما نیاز به آرزوی که از استاندارد گفت:” فرمانده. “اما من فکر می کنم کسانی که پرداختن به مجلس سنا باید به یاد داشته باشید که در آن آنها هستند.”

که interjection مانند رابرتز’ تصمیم گیری در مورد پل سوال به نظر نمی رسد به برنامه ریزی نشده بود. آن را با دقت تحقیق با اشاره به سال 1905 و ممکن است باعث شکایت در مورد تن فرستاده از سوی دیگر ، سوزان کالینز R-مین از طریق مجلس سنا کارکنان.

نه یک پاسخ به یک سوال جمعه از رهبر اقلیت سنا چاک شومر که پرسید اگر رئیس دادگستری خواهد رای برای شکستن یک 50-50 کراوات در یک قطعنامه.

“اگر اعضای بدن این انتخاب توسط مردم و پاسخگو به آنها تقسیم به طور مساوی در یک حرکت عادی حکومت است که این حرکت با شکست مواجه” رابرتز پاسخ داد. “من فکر می کنم این امر می تواند نامناسب برای من یک غیرمنتخب رسمی از شاخه های مختلف دولت به دفاع از قدرت برای تغییر است که در نتیجه به طوری که این حرکت موفق خواهد شد.”

رابرتز و همواره اعتقاد در آماده سازی دقیق و هنگامی که سناتور. Paul ارسال سوال خود را به رابرتز به عنوان خوانده شده, رئیس دادگستری و کارکنان سنا به حال مجلس پاسخ در آماده طوری که آن همه اتفاق افتاده است بسیار یکپارچه است. او به سادگی گفت: “به رئیس جلسه کاهش می یابد به عنوان خوانده شده سوال این عنوان را مشاهده کنید.”

وجود دارد کمی بیشتر درام در پنج شنبه, درخواست سوال از سوی دیگر ، الیزابت وارن د-توده. در حالی که رئیس دادگستری احتمال مشاهده این سوال که تلاش در ارعاب او آن را بخوانید با یک چهره پوکر:

“سوال از بهداشت ، وارن برای خانه مدیران:” در زمانی که تعدادی زیادی از آمریکایی ها از دست داده اند ایمان به دولت می کند این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دیوان عالی کشور و قانون اساسی؟”

پاسخ دادن به وارن سوال سرب مدیر خانه, Adam Schiff, تا به حال یک راه بهتر پاسخ داده می شود شرایط: “سناتور, من نمی خواهد می گویند که آن را منجر به از دست دادن اعتماد به نفس در دادگستري. من فکر می کنم رئیس دادگستری به ریاست تحسین.”

در حالی که این سوال kerfuffles بازی های برگزار شده به طوری که بیش از حد هم به مراتب کمتر سوال جدی: شد رئیس دادگستری پوشیدن Patek Philippe ساعت مچی با برآورد ارزش در ده ها هزار دلار است ؟

سازمان دیده بان وبلاگ نویسان ارسال شده عکس های رابرتز’ ساعت مچی, نیمه پنهان خود را در کافهای با نفس مشاهدات که چرا این معامله واقعی و نه بد گویی کردن.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر