قهرمان شناگر چینی خورشید یانگ می شود 8 سال محرومیت برای دوپینگ

بزرگنمایی این تصویر

چین خورشید یانگ برگ استخر عرشه زیر مردانه 4x200m freestyle relay گرم در جهان, مسابقات قهرمانی شنا در گوانگجو کره جنوبی در سال 2019. علامت Schiefelbein/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Schiefelbein/AP

چین خورشید یانگ یکی از برتر جهان شناگران بوده و ممنوع از رقابت هشت سال برای نقض ضد دوپینگ, قوانین دیوان بین المللی داوری برای ورزش و حکومت است. این ممنوعیت به این معنی 28 ساله ورزشکار را از دست ندهید بازی های المپیک 2020 در توکیو — و به خوبی می تواند پایان کار خود را.

سوئیس مبتنی بر ورزش بدن در روز جمعه گفت که سه بار قهرمان المپیک به جرم یک جرم دوپینگ زمانی که او موفق به همکاری با مقامات که تلاش خود را برای جمع آوری خون برای آزمایش در سال 2018 است.

آفتاب که برنده طلا در 200 متر آزاد در سال 2016 المپیک ریو گفت: “قطعا” درخواست بان کی مون با توجه به انتخاب.

“این ناعادلانه است. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در بی گناهی من,” او گفت: با توجه به چینی news agency. “من قطعا درخواست تجدید نظر به اجازه دهید بیشتر مردم حقیقت را می دانم.”

6-پا-7-inch خورشید است و دارنده رکورد جهانی در 1500 متر آزاد که او را شکست در المپیک 2012 در لندن است. او به عنوان یکی از چین محبوب ترین چهره های ورزشی و اولین شناگر چینی به برنده طلای المپیک.

او همچنین پلاریزه شکل در ورزش. چینی, شنا مقامات ممنوع او را به مدت سه ماه در سال 2014 پس از او تست مثبت برای ممنوع محرک.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه به دادگاه داوری ورزشی گفت که “پروتکل تصویب شده توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ برای انجام دوپینگ کنترل نشده بود به درستی به دنبال” توسط خورشید است.

“CAS پنل به اتفاق آرا تعیین می شود, به آن, راحت, رضایت, است که ورزشکار نقض مقاله 2.5 FINA DC (دستکاری با هر بخشی از دوپینگ کنترل) ،

دادگاه برگزار شد و باز شنوایی در خورشید مورد در ماه نوامبر.

با توجه به گزارش های خبری از شنیدن ضد دوپینگ مقامات ساخته شده بازدید به خورشید خانه برای جمع آوری نمونه خون و ادرار در اوایل سپتامبر سال 2018 است. آن را تبدیل مقابله. یک ویال از خورشید خون شد بنا به گزارش شکسته با چکش.

قهرمان المپیک را دستور یک گارد امنیتی برای شکستن پوشش در اطراف ظرف به طوری که آن را غیر قابل استفاده برای تست آسوشیتد پرس گزارش. خورشید ظاهرا با استفاده از یک دوربین تلفن همراه به عنوان یک چراغ قوه در هنگام حادثه.

با توجه به وال استریت ژورنال, خورشید, خانواده به دادگاه گفت که ظرف بود شکسته عمدا.

اولیه تحقیق و تفحص از آنچه اتفاق افتاده توسط FINA بین المللی شنا و غواصی بدن یافت می شود که خورشید نقض هیچ ضد دوپینگ قوانین چین شنا انجمن گفت: در ماه ژانویه 2019.

پس از آن اعلام سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ به دادگاه تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی, صادر شده است که این ممنوعیت جمعه. دادگاه افزود: “این ورزشکار موفق به ایجاد آن است که او تا به حال یک توجیه قانع کننده خود را به نابود کردن مجموعه نمونه ظروف و چشم پوشی دوپینگ کنترل است.”

WADA گفت: این استقبال از حکم دادگاه.

“WADA تصمیم به تجدید نظر اصلی FINA حاکم داشتن با دقت آن را بررسی و به این نتیجه رسیدند که وجود دارد تعدادی از نقاط که به نظر می رسید به نادرست زیر کد” الیور Niggli آژانس مدیر کلی در بیانیه ای گفت. “امروز CAS حکم تایید این نگرانی و در نتیجه مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de