اتاق بازرگانی سر با استقبال از Coronavirus لایحه تدریجی بازگشایی اقتصاد

بزرگنمایی این تصویر

بسته مغازه ها دیده می شود در منهتن چینی در 17 مارس در شهر نیویورک است. مسیر بازگشایی فروشگاه خواهد بود پیچیده سر از آمریکا در اتاق بازرگانی می گوید. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

سوزان کلارک رئیس جمهور ایالات متحده در اتاق بازرگانی می گوید: گروه کسب و کار استقبال رای گیری مجلس سنا روز سه شنبه به تصویب جدید کروناویروس بسته کمک و او امیدوار است برای کمک بیشتر برای کسب و کار ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

سنا تصویب جدید $484 میلیارد و اندازه گیری که شامل $322 میلیارد دلار بودجه برای یک وام کسب و کار کوچک برنامه که از پول هفته گذشته است.

خانه است که انتظار می رود به تصویب اندازه گیری پنج شنبه و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قصد دارد آن را امضا کند.

کلارک که سازمان دهنده منافع بیش از 3 میلیون کسب و کار در ایالات متحده نیز صحبت به همه چیز در نظر گرفته, در مورد آنچه در مسیر بازگشایی اقتصاد خواهد بود. در اینجا انتخاب گزیده ای از این مصاحبه:

من تعجب می کنم که برای مثال چگونه شد شما فکر کردن در مورد فشار و کشش بین مایل به انجام این کار مسئولانه مایل به دنباله این. … از سوی دیگر بسیار است پیوسته. پدر و مادر البته نمی تواند بازگشت به شغل خود را تا زمانی که مدارس باز هستند و تا زمانی که مراقبت از روز باز است. این همه نیاز به با هم اتفاق می افتد.

واقعا پیچیده است, حق با شماست. و من فکر می کنم به عنوان اتاق به نظر می رسد در یک مسیر رو به جلو برای بازگشایی آن تدریجی خواهد بود. از آن خواهد شد مرحله به مرحله در. ما می دانیم که جوامع مختلف شده اند آمار در راه های مختلف. صنایع مختلف خواهد شد که نیازهای متفاوت است.

اما واقعا چهار چیز است. یکی آنچه که خدمات ضروری شما نیاز به مانند مراقبت از کودک و حمل و نقل? چه تجهیزات و آموزش یک کارفرما باید در محل ؟ سه چه موانع قانونی و یا خطر دادخواهی آنها نیاز به فکر کردن در مورد? و چهار آن است که برای رفتن به مراحل چون ما می دانیم که وجود دارد صنایع است که با تکیه بر چگالی بالا است که دیگر نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی.

به عنوان کسی که نشان دهنده جامعه کسب و کار شما اعتماد به نفس دولت فدرال می تواند به نوبه خود در اطراف با تمام پیام های مخلوط در تست و چیزهای دیگر ؟

من فکر می کنم آن را یک رویکرد چند لایه درست است ؟ شما نیاز دولت فدرال برای دستورالعمل. شما نیاز به دولت های ایالتی و محلی برای, محلی پیاده سازی های مختلف بر اساس شرایط زمین است. و شما نیاز به رهبران کسب و کار به بحث در مورد چه چیزی امکان پذیر است. آن را به این نوع از همکاری برای مقابله با این عظمت از یک بحران است.

گوش دادن به مصاحبه کامل در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>