صد ساله قانون در برابر لعن در لغو شده توسط ویرجینیا قانونگذاران

بزرگنمایی این تصویر

Oceanfront منطقه از ساحل ویرجینیا به مدت طولانی به حال هیچ-لعن نشانه هایی در آن مرور — شما حتی می توانید خرید نسخه ماکت در tchotchke مغازه ها هدیه ها. راجر گرگوری/فلیکر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

راجر گرگوری/فلیکر

در ویرجینیا اجازه F-bomb پرواز در می تواند شما را با یک سیلی بزه و تا 250 دلار خوب است.

“بی حرمتی ادای سوگند” غیر قانونی شده است در کشورهای مشترک المنافع پس از 1792 زمانی که خوب بود و 83 سنت. فقط آنچه bleepin’ کلمات ممنوع ؟ خوب دولت کد نمی گویند.

اما روز چهارشنبه به قانون گذاران گفت: به جهنم با ضد ادای سوگند قانون: ویرجینیا سنا رای به لغو آن تنها چند هفته پس از خانه انجام همان.

آن را در حال حاضر در انتظار رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم امضا. نرتهم سخنگوی آلنا Yarmosky می گوید NPR فرماندار به بررسی این لایحه هنگامی که آن را به میز او اضافه میکند: “آن زمان گذشته ما سوگند یاد کردن کهنه سیاست های گذشته است.”

اگر او این لایحه را امضا ویرجینیایی را از نظر قانونی قادر به لعن و نفرین به محتوای قلب خود را شروع ژوئیه 1.

هر چند قانون فعلی به نظر نمی رسد به توقف بسیاری از مردم از انجام درست آن. ایالت اجرای اعداد سخت به سنجاق کردن اما با توجه به واشنگتن پستآرلینگتون کانتی در شمال ویرجینیا تنها به اتهام سه نفر با لعن بیش از دو سال است.

دیگر جوامع باید بیش فعال بوده. Oceanfront منطقه از ساحل ویرجینیا به مدت طولانی به حال هیچ-لعن نشانه هایی در آن مرور — شما حتی می توانید خرید نسخه ماکت در tchotchke مغازه ها هدیه ها. نشانه هایی قرار داده بودند توسط بازدید کننده دفتر به “تشویق ادب زبان” در یک خانواده دوستدار منطقه Virginian-خلبان گزارش شده است.

تلاش برای لغو ضد ادای سوگند قانون به نظر می رسد لعنت قبلی قانونگذاری در جلسات عدم هر سال پس از آن برای اولین بار معرفی شد در سال 2016.

خواه دل. مایکل Webert — یک گاو کشاورز از Fauquier — حمایت کرده است این لایحه در هر سال است.

“هنگامی که شما در حال کار با گاو و یک 1,400-پوند حیوانی انجام نمی دهد آنچه شما می خواهید آن را به یا مراحل شما هر یک بار در در حالی که چیزی رنگارنگ بیرون می آید از دهان خود را” Webert گفت واشنگتن پست در سال 2017.

پس چرا این لایحه در نهایت به تصویب در سال 2020? Webert می گوید NPR آن را به دلیل جدید آرایش از خانه ملت پس از دموکرات ها در زمان بیش از هر دو مجلس در ماه نوامبر. او همچنین با اشاره bipartisanship.

“هر بار که ما آن را شکست خورده” Webert می گوید. “و در این سال ما را در آن قرار داده و سپس [دموکراتیک دلم. سحر Adams] قرار داده و آن را به عنوان به خوبی. … این یک بازی خوب است.”

او می گوید او و دموکراتیک همکاران معتقدند که کد فعلی نقض آزادی بیان و خلاف قانون اساسی است.

“ما لزوما همه چیز را ببینید چشم به چشم اما در برخی مسائل مثل این که وقتی شما از کسی که احساس می کند به همان شیوه در رابطه با متمم اول قانون اساسی حقوق… که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دریافت همه چیز را از طریق.”

مخالفت با این لایحه نیز دو حزبی: دو دموکراتیک و پنج سناتور جمهوریخواه علیه آن رای دادند.

دموکراتیک قانونگذاران در ایالت ویرجینیا نیز کار را برای حذف outdated نژادپرستانه و تبعیض آمیز قوانین از کتاب است.

روز چهارشنبه دولت, نمایندگان مجلس نیز رای به لغو این قانون در برابر زنا تعریف شده به عنوان “داوطلبانه مقاربت جنسی توسط یک فرد مجرد.”

اما آنها رای دادند برای حفظ ممنوعیت تف, با یک نماینده مجلس خواستار آن “yucky.”

در ضمن هنوز هم غیر قانونی به نفرین در می سی سی پی که در آن می تواند به شما هزینه $100 یا 30 روز در زندان بود. و با توجه به گرجستان قانون با استفاده از “مستهجن و مبتذل و یا بی حرمتی زبان” در نظر گرفته شده است رفتار آشوبگرانه اما تنها اگر شما در حضور کسی که زیر سن 14.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>