پارک مرکزی و خانه تنیس’ ما باز به خانه تخت بیمارستان برای نیویورک

بزرگنمایی این تصویر

داوطلبان از سازمان امداد samaritan’s Purse راه اندازی اورژانس بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی نیویورک در روز دوشنبه. Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان شهر نیویورک بیمارستان شروع به دست و پنجه نرم تحت وزن از coronavirus بحران دو فضاهای عمومی که محبوب تفریح نقاط در زمان بهتر در حال تبدیل به بیمارستان.

یکی از این تسهیلات راه اندازی شده است در پارک مرکزی, در شرق علفزار. این یک گیاهی فضا به طور معمول پر sunbathers اما از شنبه, از آن خواهد شد 68-تخت خواب تنفسی در بخش مراقبت باز در همکاری بین سازمان امداد samaritan’s Purse و کوه سینا سیستم بهداشت و درمان.

دیگر به ساخته شده است در خانه ما باز تنیس گرند اسلم مسابقات است. به وال استریت ژورنال گزارش داد که روز شنبه این شهرستان خواهد ساخت 350-فضای تخت در کوئینز در Billie Jean King ملی تنیس مرکز واقع در Flushing Meadows-Corona Park که بزرگترین تنیس تسهیلات در جهان است.

علاوه بر این, تنیس, مرکز Louis Armstrong ورزشگاه را تبدیل به یک هنر است که بسته 25,000 وعده های غذایی در هر روز برای حرفه ای پزشکی و دیگران. ساخت و ساز ممکن است در اوایل روز سه شنبه.

در صبح روز دوشنبه شهرستان استقبال از ورود USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی. این کشتی که حدود 1000 تخت و ده ها عامل اتاق را درمان بیمارانی که نیاز فوری به مراقبت های پزشکی, اما که COVID-19.

نیویورک شهری است که در حال حاضر در حال ضربه سخت توسط ویروس. از بعد از ظهر دوشنبه شهرستان شمارش 38,087 موارد مثبت و 914 مرگ و میر. نیوجرسی بود 16,636 موارد مثبت و 198 مرگ و میر به ویژه خوشه در اطراف شهرها و حومه نزدیک به نیویورک.

جمعه گذشته رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که دولت در حال اتمام ساخت و ساز از یک 1,000-تخت موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در دور سمت غرب منهتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im