CDC توصیه می کند در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر به عنوان کشورهای نزدیک کافه ها و رستوران ها

بزرگنمایی این تصویر

بی مو, خرگوش آبجوسازی در وندالیا اوهایو., قبل از رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دستور اجباری shutdown از تمام کافه ها و رستوران ها با شروع در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه. براد لی/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

براد لی/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 11:03 p. m. ET

در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر مشاوره در برابر تجمعات از 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته.

در هدايت اطلاعیه صادر شده در روز یکشنبه آژانس گفت: این هشدار در برابر حوادث بزرگ و تجمع جرم که شامل “همایش ها و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, عروسی, و انواع دیگر مجامع.”

این سازمان به نام سازمان آیا آنها افراد و یا سازمان ها برای لغو یا به تعویق انداختن چنین رویدادی است. اما در آن گفت: هدایت اعمال نمی شود به عملیات روزانه سازمان هایی مانند مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار.

“این توصیه ای است که ساخته شده است در تلاش برای کاهش مقدمه ای از این ویروس به جوامع جدید و به سرعت گسترش عفونت در جوامع در حال حاضر آسیب دیده توسط ویروس” با توجه به راهنمایی اعلام. “این پیشنهاد در نظر گرفته شده است برای جایگزین مشاوره محلی مقامات بهداشت عمومی.”

ایلینوی را تعطیل, میله, رستوران ها

CDC ارشاد آمد و به عنوان ایالات و شهرستانها در سراسر کشور نقل مکان کرد و در روز یکشنبه به حد زیادی گردهمایی به منظور کمک به توقف گسترش شیوع است که آلوده حداقل 3,499 مردم در آمریکا و منجر به 63 مرگ و میر با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

J. B. پریتزکر فرماندار ایلینوی دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به, از طریق, مارس 30 آغاز و در روز دوشنبه.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از” پریتزکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه به عنوان روز سنت پاتریک گرفتم در شیکاگو شد و در حال حاضر هدف قرار دادن میله در گروه های بزرگ. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

وجود دارد 93 تایید coronavirus موارد در دولت با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت.

پریتزکر گفت: درایو-throughs خواهد شد مجاز به باز بماند و اضافه کرد که او کار با موسسات برای نگه داشتن آشپزخانه باز به طوری که مواد غذایی هنوز هم می تواند با تحویل به خانه.

منظور تاثیر می گذارد تقریبا 25,000 کسب و کار در سراسر کشور ارسال صفحه اصلی صدها نفر از هزاران نفر از کارگران محلی CBS خروجی اخبار گزارش.

ایلینوی انجمن رستوران حمایت فرماندار تصمیم اعلام ایمنی اولویت خود را.

“ما در حال حاضر با سایر ذینفعان به کشف همه ممکن است راه های اقتصادی و نظارتی برای کمک به صنعت ما در روزها و هفته های پیش رو” این گروه در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا سفارشات سالمندان در خانه بمانند و بارها به

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه درخواست شده است که همه شهروندان ارشد و کسانی که با شرایط مزمن خود را منزوی در خانه. علاوه بر این او به نام برای بسته شدن تمام میله wineries کاباره ها و کارخانه های لبنی به عنوان پرجمعیت ترین کشور دولت ثبت 335 تایید موارد coronavirus و شش مرگ و میر.

رستوران ها خواسته شده برای کاهش اشغال خود در نیم به منظور ترویج “اجتماعی, فاصله,” Newsom گفت. فرماندار نیز درخواست رستوران ها به اولویت بندی takeout گزینه برای افرادی که در حال منزوی کردن خود است.

“مهم ترین چیز این است که تمرکز آسیب پذیر و اولویت بندی های خود ایمنی” Newsom گفت. “ما در حال هدایت علم و نه چارچوب هیستری.”

شهر نیویورک تعطیل, مدارس, میله, رستوران ها

شروع دوشنبه این کشور بزرگترین مدرسه عمومی سیستم بسته خواهد شد درهای خود را به بیش از 1.1 میلیون دانش آموز شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

شهر گسترده بسته خواهد بود در محل حداقل تا دوشنبه, مارس 20.

در توییتر, غم انگیز de Blasio ابراز نگرانی برای دانش آموزان و خانواده ها خواهد بود که تحت تاثیر این تغییر و خطاب به گام او برای کاهش هر گونه چالش هایی که بوجود می آیند.

“ما می دانیم که صدها هزار نفر از کودکان و نوجوانان بستگی دارد مدارس ما برای وعده های غذایی خود را,” او گفت:. “ما باید گرفتن و رفتن صبحانه و ناهار در دسترس در تمام ساختمان مدرسه شروع فردا.”

شهردار همچنین اعلام کرد که او خواسته بود تمام کافه ها و رستوران ها در این شهر به شروع در ساعت 9 صبح روز سه شنبه و به جای محدود کردن کسب و کار خود را-به خارج و تحویل.

“فردا من امضای یک فرمان اجرایی محدود کردن رستوران ها و کافه ها به مواد غذایی را خارج و تحویل. کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت باید همه نزدیک” د Blasio در بیانیه ای گفت.

یکشنبه, دولت تا به حال 729 مورد از این ویروس با توجه به نیویورک وزارت بهداشت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر