CDC مدیر می گوید: تجزیه و تحلیل جدید Exonerates آژانس در تست تاخیر

بزرگنمایی این تصویر

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: یک تجزیه و تحلیل جدید پشتیبانی از اثربخشی CDC سیستم برای لکه های بیماری های عفونی شیوع بیماری اولیه. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

درو Angerer/گتی ایماژ

رئیس فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت که یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد آژانس تاخیر در اجرای از coronavirus تست نیست مانع ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Coronavirus نمی شروع به گسترش در آمریکا تا اواخر ژانویه یا اوایل فوریه CDC تجزیه و تحلیل نشان داد و آن را به گردش در سطوح پایین برای مدتی.

به عنوان یک نتیجه در دسترس بودن زودتر گسترده برای تست این ویروس را نداشته اند قادر به تشخیص آن با توجه به CDC مدیر رابرت Redfield.

“این واقعا می خواهم به دنبال یک سوزن در انبار کاه” Redfield به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مورد تجزیه و تحلیل. مطالعه منتشر شده در آژانس و مرگ و مير گزارش هفتگی.

CDC آمده است تحت شدید, انتقاد botching اجرای این تست برای این ویروس جدید است. این سازمان برای اولین بار تست شد و ناقص تاخیر در دسترس بودن گسترده آزمایش در مقیاس. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی گفت که تاخیر حیف و میل حیاتی پنجره فرصت برای نگه داشتن این ویروس از گسترش در ایالات متحده است.

بیش از 100 ، 000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 بیشتر از هر کشور دیگر.

اما کارشناسان دیگر مورد مناقشه Redfield ادعای مورد تست تاخیر.

“هیچ کس به این استدلال که ایالات متحده باید انجام گسترده آزمایش در ماه ژانویه” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در جان هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت نوشت: در یک ایمیل به NPR. “ما باید هدفمند نظارت تست, با این حال.”

او افزود: “ما هنوز نمی دانیم دقیقا زمانی که COVID-19 اولین بار معرفی شد و یا چگونه بسیاری از مردم آلوده شدند. تنها راه ما شده اند قادر به می دانم این است که اگر ما تا به حال تست شده به طور گسترده تر.”

جدید سی دی و تحليل داده ها بر اساس چهار خط از شواهد از جمله تجزیه و تحلیل ژنتیکی توالی از coronavirus آزمایش نمونه های جمع آوری شده به عنوان بخشی از روال نظارت برای آنفولانزا اورژانس سوابق و موارد دو نفر در کالیفرنیا بعد از کشف به درگذشت از COVID-19 در اوایل و اواسط فوریه.

محققان دیگر گفت: تجزیه و تحلیل جدید می افزاید: کمی به بدن تحقیق در ریشه های کروناویروس بیماری همه گیر در ایالات متحده

“نه مقدار زیادی از علوم جدید وجود دارد” مایکل Worobey یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه آریزونا گفت: در مصاحبه با NPR.

Redfield همچنین گفت: پشتیبانی از تجزیه و تحلیل اثربخشی سازمان سیستم برای لکه های بیماری های عفونی شیوع بیماری اولیه.

“ما تا به حال خیلی خوب در آن” Redfield گفت. “و در دسترس بودن از داشتن یک تشخیصی نداشت و توانایی ما برای انجام نظارت است.”

اما مایکل مینا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت ابراز شک و تردید.

“بر خلاف من فکر می کنم آن را نشان می دهد نیاز برای مقیاس بزرگ-یو پی اس و ارتقاء بهداشت عمومی بیماری های عفونی نظارت” مینا گفت: NPR از طریق ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>