CDC مدیر در مدل برای ماه آمده است: “این ویروس است که می تواند با ما’

بزرگنمایی این تصویر

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صحبت می کند در یک خانه کمیته نظارت و اصلاحات شنوایی در Coronavirus آمادگی و پاسخ, Washington, d. C., مارس 11th, 2020. مایکل Brochstein/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل Brochstein/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

وقتی عفونی بیماری زا را تهدید ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است در جلو و مرکز. در طول آنفلوآنزای H1N1 سال 2009 بحران ابولا در سال 2014 و پشه منتقله از شیوع Zika در سال 2015 CDC منجر فدرال پاسخ.

در عین حال این کشور آژانس بهداشت عمومی با آن برجسته تاریخ از موفقیت در مبارزه با تهدیدات بین المللی مانند فلج اطفال و آبله شده است آشکارا وجود ندارد و در هفته های اخیر به عنوان عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا افزایش یافت

رئیس جمهور تهمت شده است برگزاری تقریبا روزانه کنفرانس های مطبوعاتی در کاخ سفید اما اولیه سلامت مشاوران در کنار او هستند و نه از CDC: Dr. Anthony Fauci هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که بر تحقیقات پزشکی و دکتر دبورا Birx جهانی ایدز هماهنگ کننده وزارت امور خارجه.

عمومی شنیده است بسیار کمتر از CDC مدیر دکتر رابرت Redfield و آژانس مستقر در آتلانتا برگزار نمی یک رسانه مطبوعاتی پس از 9 مارس.

روز دوشنبه دکتر Redfield توافق برای یک مصاحبه تلفنی با سام وایتهد با خبرنگار بهداشت در WABE در آتلانتا که در آن او همچنین میزبان یک coronavirus پادکست.

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.

اتحاد CDC یاد گرفتم هر چیزی جدید در مورد ویروس مانند چگونه مسری است و یا چگونه از آن منتقل می شود در هفته های اخیر?

اجازه بدهید با انتقال…این ویروس می کند باید توانایی انتقال به مراتب راحت تر از آنفولانزا. آن را احتمالا در حال حاضر در حدود سه بار به عنوان عفونی به عنوان آنفولانزا.

یکی از [قطعات] اطلاعاتی که ما تقریبا تایید کرد در حال حاضر این است که تعداد قابل توجهی از افرادی که آلوده می شوند در واقع بدون علامت باقی می ماند. که ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان 25 درصد. این مهم است زیرا در حال حاضر شما باید افراد است که ممکن است هر گونه علائم است که می تواند کمک به انتقال و ما آموخته اند که در واقع آنها را کمک به انتقال.

و در نهایت از کسانی از ما که علامت دار به نظر می رسد که ما در حال ریختن قابل توجهی ویروس در اوروفارنکس محفظه احتمالا تا 48 ساعت قبل از ما نشان می دهد علائم. این کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه به سرعت این ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور از آنجا که ما بدون علامت فرستنده و ما باید افرادی که در حال انتقال 48 ساعت قبل از تبدیل شدن آنها به علامت.

ما می دانیم که وجود دارد این است که بدون علامت گسترش یافته است. …شما دیگر نگاهی به CDC ماسک توصیه ؟

ما همیشه به شدت به دنبال اطلاعات جدید و… وجود دارد که داده ها را از, بدیهی است, سنگاپور, هنگ کنگ و چین است که به نظر می رسد در این موضوع و شما می توانید در ماسک به دو روش…ماسک چیزی که من محافظت و یا…اگر من یک ماسک است و آن چیزی است که محافظت از دیگران از من ؟

به خصوص با داده های جدید که وجود دارد قابل توجه بدون علامت انتقال این حال انتقادی دوباره بررسی برای دیدن اگر وجود دارد بالقوه ارزش اضافی برای افرادی که آلوده می شوند و یا افرادی که ممکن است asymptomatically آلوده … بدیهی است که شما می توانید ببینید پیچیدگی است که اگر فرض کنیم که 25 درصد بدون علامت هستند تنها راه شما آن را انجام دهید-اگر شما پس از آن مرتب کردن بر اساس رفت و به مناطقی که انتقال بالا مناطق و معنیداری [نسبت] افراد سپس با پوشیدن ماسک فرض کنید که آنها آلوده شدند. من می توانم به شما بگویم که داده و این موضوع که آیا آن را به کمک [برای پیشگیری] است که به شدت مورد بررسی به عنوان ما صحبت می کنند.

Coronavirus مدل تهمت و دولت شده است به دنبال در پیشنهاد اولیه افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در آوریل یا مه. اما [پس از آن موج] 95 درصد از آمریکایی ها هنوز هم نمی شده است در معرض این ویروس در همه. به محافظت از آن است که 95 درصد از آمریکایی ها نمی ما نیاز عظیم تست سراسر کشور برای کنترل هر گونه تمدید گسترش یابد ؟

اکثر ویروس های تنفسی باید یک فصلی به آنها را و آن را معقول و منطقی به فرض — ما باید به صبر کنید و ببینید — اما من فکر می کنم بسیاری از ما بر این باورند که ما در حال حرکت به اواخر بهار و اوایل فصل تابستان شما در حال رفتن به دیدن این انتقال کاهش شبیه به آنچه ما می بینیم با آنفولانزا به عنوان ویروس پس از آن حرکت به نیمکره جنوبی است. ما خواهد شد و سپس یک دوره از زمان برای ادامه کار در اقدامات متقابل.

همانطور که می دانید وجود دارد تعدادی از کشورهای در حال حاضر آن را محدود به انتقال و پس از برگشت به کسانی متحده با سلامت عمومی جامعه اولیه مورد تعریف جداسازی تماس, ردیابی, من فکر می کنم این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار به شدت مه, ژوئن, ژوئیه — به سعی کنید به استفاده از این استاندارد بهداشت عمومی تکنیک های برای محدود کردن توانایی به مقیاس گسترده جامعه انتقال که ما آماده به احتمال زیاد برای موج دیگری که ما پیش بینی در اواخر پاییز اوایل زمستان که در آن وجود دارد هنوز هم بخش قابل توجهی از آمریکایی ها که حساس هستند.

امیدوارم ما به شدت دوباره در آغوش برخی از استراتژی های کاهش که ما تعیین کرده اند تا به حال تاثیر به خصوص اجتماعی فاصله.

‘این است که یک سلاح بسیار قدرتمند’

اول من می خواهم برای تشکر از همه آمریکایی ها و همه مردم در کشور ما گرفته اند که این برای قلب و واقعا عمل تهاجمی اجتماعی فاصله. ثانیا برای کسانی که هنوز هم در حاشیه, من می خواهم به آنها بگویید که در حال حاضر واقعا در آغوش این. این فقط یک پیشنهاد بر روی یک تکه کاغذ. این یک سلاح بسیار قدرتمند است.

این ویروس نمی تواند از فرد به فرد است که به راحتی به آن نیاز دارد به ما نزدیک می شود. به آن نیاز دارد و ما در ظرف شش فوت است. اگر ما فقط دور خودمان این ویروس نمی تواند خود را حفظ و آن را به بیرون بروید. من در مورد به یاد NBC [موشن گرافیک] و آن را در حال حاضر در توییتر پوشش مسابقات و سپس نورپردازی بازی و همه آنها نور و سپس شما فقط یک بازی و آتش پایین می رود.

بنابراین این اجتماعی فاصله است که ما در حال هل دادن…یک سلاح قدرتمند که بسته خواهد شد این شیوع پایین زودتر از آن در غیر این صورت تعطیل شده اند. و همانطور که در فصل آینده می آید تا آن را به مهم است که ما دوباره در آغوش اجتماعی و فاصله.

هنگامی که CDC نوعی از سیستم ردیابی از هر نتیجه آزمون در کشور چه که انجام داده در یک بیمارستان و یا عمومی یا تجاری آزمایشگاه است ؟ دانستن که در آن این موارد شما آماده برای پاسخ.

من فکر می کنم ما واقعا نزدیک است. منظورم این است که ما دریافت گزارش های روزانه از تمام testings در آینده. بدیهی است که FEMA اطلاعات مرکز هماهنگی, اما من فکر می کنم واقعا قوی و یکپارچه داده است که در حال حاضر اتفاق می افتد در شهرستان سطح, که در آن ما در حال گرفتن تست مثبت و که در آن ما شاهد جدید خوشه و که در آن ما پاسخ دهد.

یکی از مناطق بحرانی است که البته در دراز مدت مراقبت از امکانات. ما در حال حاضر بیش از 400 تسهیلات مراقبت دراز مدت در این کشور است که در حال حاضر شیوع بیماری. ما دائما در حال رفتن به کسانی که امکانات مراقبت از تلاش برای محدود کردن این بیماری و یا بدیهی است که تلاش برای آماده سازی دیگر زندگی کمک مراکز.

در پایان روز بسیاری از ما که این عفونت را بهبود می یابند. اکثریت مردم — احتمالا 98% تقریبا 98.5%, 99% بهبود می یابند. چالش بزرگتر آسیب پذیر و افراد مسن و کسانی که با توجهی شرایط پزشکی که این ویروس نشان داده است تمایل به کاهش مرگ و میر.

هنگامی که ما می دانیم چه شیوع واقعا به نظر می رسد مانند محلی بهداشت عمومی سازمان نیاز به پاسخ. چه سی دی برنامه برای کمک به کسانی که تلاش دراز مدت?

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم این coronavirus شیوع واقعا مصور چیزی است که من گفته ام پس از من به این موقعیت است که ما باید بیش از سرمایه گذاری در بهداشت عمومی بیش از آماده تحت آماده سازی.

می تواند به شما متعهد به پول واقعی و یا پرسنل به انجام این کار? آنچه عملا می کند که کمک به از CDC ،

CDC را فراهم می کند بین 50% و 70 درصد از بودجه بهداشت عمومی برای همه دولت محلی ارضی و قبیله ای سلامت بخش است. به وضوح با اولین مکمل [coronavirus بودجه از کنگره] که آمد CDC کردم بودجه اضافی… [فرستاديم] نزدیک به $565 میلیون به دولت و ادارات بهداشت محلی برای شروع به آنها اجازه گسترش ظرفیت های محلی. با سومین مکمل CDC گرفتن اضافی, من فکر می کنم نزدیک به $4.4 میلیارد بیشتر از, که در حال رفتن به بیرون رفتن برای کمک به.

اما آن را کمک نمی کند اگر ما نمی توانیم در ایجاد این مشاغل در راه است که افراد می خواهند برای آمدن و وارد کردن سلامت عمومی نیروی کار است. بنابراین ما قصد داریم برای ادامه به تلاش برای افزایش تشویق و تسهیل محلی و ایالتی و منطقه ای سلامت بخش به منابع استخدام این افراد به عنوان ما سعی می کنیم برای ایجاد انگیزه بسیاری در آمریکا می گویند که این حرفه به بخشی از آن. [دوشنبه, مارس 30] در واقع ملی, پزشکان روز, اما به جای فقط تشکر از پزشکان امروز, من می خواهم برای تشکر از تمام بهداشت و درمان کارگران و همه سلامت عمومی کارگران تمام پاسخ اول.

ما مناطق در گرجستان که در آن ما هنوز هم لازم نیست که موارد تایید شده اما ما نمی توانیم فرض کنیم که وجود ندارد موارد وجود دارد. برخی از کسانی که در همان استان ها ندارد و قوی سیستم بهداشت و درمان. پس چگونه CDC متقاعد کردن مردم در شهرستانهای استان مانند آن و یا مقامات در استان ها می خواهم که به این بیماری به طور جدی ؟

ما همچنان به تلاش برای ارائه منابع اضافی و راهنمایی. ما خواهد شد گسترش نظارت در سراسر ایالات متحده به طوری که ما باید یک چشم بهتر در جایی که این ویروس است. ما خواهید بود با همکاری دولت و ادارات بهداشت محلی به انجام این کار است.

به عنوان ما به یک زمان که در آن ما قادر به شروع به شروع به بازگشایی برخی از اقتصاد مبتنی بر داده های نشان می دهد که این بیماری در حال حاضر در یک نقطه که در آن است که تعادل را می توان ملاقات کرد…ما باید مطمئن شوید که هیچ یک از ما نیست پس باید جدید جامعه بزرگ خوشه [در] این مناطق است که تا به حال بسیار محدود انتقال است. بنابراین ما باید این منابع را به رفتن در آن وجود دارد و مطمئن است که با تشخیص زودرس از آن موارد اصلی از طریق جداسازی تماس, ردیابی.

‘این ویروس است که می تواند با ما’

من فکر نمی کنم کسی مخالف بود که برای چند دهه در مجموع ملت ما را تحت سرمایه گذاری در بهداشت عمومی. در حال حاضر من فکر می کنم مردم درک کنند که واقعا می تواند قابل توجهی عواقب و در حال حاضر زمان برای ما به بیش از سرمایه گذاری بیش از آماده سازی در بهداشت عمومی.

این ویروس است که می تواند با ما. من امیدوار هستم که ما از طریق این موج اول و و باید برخی از زمان برای آماده شدن برای موج دوم. من امیدوار هستم که بخش خصوصی در آن نبوغ و همکاری با دولت NIH توسعه یک واکسن است که در نهایت تغییر خواهد کرد تاثیر این ویروس است.

اما برای آینده 24 ماه, شما می دانید, ما همه در این با هم و مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید دو قسم است: مردم آمریکا به طور کامل در آغوش اجتماعی فاصله است که ما درخواست برای محافظت از آسیب پذیر; و ثانيا به operationalize نان و کره از سلامت عمومی شما می دانید اولیه مورد شناسایی, انزوا, تماس, ردیابی, به طوری که این بیماری نیست و دست بالا به عنوان آن است و متاسفانه در شهر نیویورک در شمال نیوجرسی و در حال حاضر نیواورلئان.

ما در اینجا دیده ام در گرجستان شهرداری ها و استان ها در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی برای صدور اقامت در خانه سفارشات و یا انواع دیگر از اقدامات پیشگیری. به نظر می رسد ساده و بی تکلف به فکر می کنم که مردم نمی متقابل شهر و یا شهرستان خطوط و یا حتی خطوط دولت است. چه می CDC را برای تشویق بیشتر در واحد پاسخ ؟

من فکر می کنم این چیز بزرگ است که به منظور operationalize این, شما واقعا نیاز دارید که نه تنها خرید از آمریکا, اما شما نیاز به خرید و ارشاد مدنی رهبران. ما را قوی صدای بهداشت عمومی توصیه به تلاش برای ایجاد انگیزه در مردم برای پذیرش این.

من فکر می کنم در اوایل شاید نسل جوان ممکن است آنها را در آغوش گرفت که تا حد زیادی به نسل های قدیمی تر. حس من در حال حاضر وجود دارد بیشتر گرایش واقعا همه اقشار جامعه است. …بله اگر شما جوان و سالم, شما به احتمال زیاد رفتن به انجام خوب اگر شما این ویروس اما ما در حال تلاش برای محافظت از آسیب پذیر است.

بنابراین من از مردم برای دیدن چهره خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ و یا همسایه و یا همکار مبتلا به دیابت یا ایدز یا بچه در تلاش برای لذت بردن از زندگی [در حالی که] مقابله با سرطان در سن جوان است. ما در حال انجام آن را برای آنها است. …آن را به یک سلاح قدرتمند و از آنچه من شاهد است که آمریکا پاسخ دهد. مردم می خواهند بخشی از این مبارزه است.

ممکن است به منزوی کردن جمعیت های آسیب پذیر در حالی که اجازه می دهد مردم دیگر اجازه دهید تا [در اجتماعی فاصله]? این است که چیزی که ما در واقع می توانید انجام دهید, اجازه دهید مردم عادی زندگی می کند در حالی که هنوز هم حفاظت از آسیب پذیر ترین در میان ما ؟

من فکر می کنم وجود دارد می تواند یک تکامل و ما در حال رفتن به می گویند که آن را زودرس در حال حاضر. ما می خواهیم کل کشور برای اقامت همه در به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد روز دیگر به پایان ماه آوریل است. ما در حال رفتن به نگاه کردن به داده ها.

این مهم است که یکی از اندازه متناسب نیست و در بخش هایی از کشور ما است که — هنگامی که آنها اطلاعات را به می دانم که دقیقا چه مقدار ویروس در جامعه خود — آنها ممکن است قادر به ایجاد محلی تصمیم گیری است که شروع به اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد به باز کردن.

و وجود دارد می تواند در سایر حوزه های قضایی است که داده ها را می گویند وجود دارد فقط بیش از حد گسترده و گسترده جامعه انتقال ما را به انجام آن است. در حال حاضر من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن است که تجزیه و تحلیل و داده ها استفاده می شود برای پیدا کردن که تعادل بیش از چهار شش هشت هفته به کشور ما می آیند ،

آخرین چیزی که من می خواستم بگم فقط به بسیار روشن من کل اعتماد به نفس است که ما را از این طریق دریافت کنید. من در کل اعتماد به نفس است که ما را به این ویروس اما ابزاری است که ما قصد داریم برای انجام این کار است این درخواست برای همه آمریکایی ها واقعا در آغوش اجتماعی فاصله است که ما درخواست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de