خوشبینی محتاطانه در سان فرانسیسکو بیش از coronavirus اما شهردار خواستار قربانی

سان فرانسیسکو است که قادر به تحمل افزایش مداوم در بیمارستان بستری coronavirus موارد اما مقامات هشدار داد روز شنبه که هنوز زود است که به اجازه دهید تا در این شهر سخت پناهگاه در محل سفارش و خواست ساکنان به ماندن در خانه.

این شهر پدید آمده است به عنوان چیزی از یک نقطه روشن در کالیفرنیا مبارزه با کروناویروس. آن است که پر جمعیت با استفاده سنگین از جرم حمل و نقل شرایط است که می تواند اجازه می دهد ویروس به گسترش به سرعت. اما تا کنون سان فرانسیسکو دیده است 10 کشته و 676 موارد در مقایسه با 200 کشته و بیش از 7500 نفر در لس آنجلس.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد هشدار داد که با وجود تعداد کم این روند هنوز هم پروژه افزایش تعداد coronavirus بیماران در این شهرستان است.

تبلیغات

“را به عنوان به خوبی به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد مانند ما در حال انجام به عنوان شما می توانید ببینید تعداد کسانی که هنوز در حال بالا رفتن و ما پیش بینی آنها خواهد بود و حتی بالاتر است. … من فقط می خواهم به تکرار در حال حاضر است زمان برای قربانی. و فداکاری برای همه ما به دنبال سفارش,” او گفت:.

سان فرانسیسکو شده است قادر به افزایش تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت به 530, نژاد روز چهارشنبه گفت. اما در حالی که تعداد بیماران بستری با COVID-19 همچنان به صعود وجود دارد فقط 36 coronavirus-بیماران آلوده در این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه از دوشنبه و 54 حاد-تخت های مراقبت.

“تا کنون تعداد همچنان رو به افزایش, اما آنها نشده است افزایش در نرخ سریع تر از ما می تواند رسیدگی به,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر بهداشت عمومی در سان فرانسیسکو. “اما آن است که هنوز هم به سرعت در حال تغییر وضعیت است و ما باید نه — نمی — تواند از خود راضی. … این ویروس را خاموش و در غیر این صورت.”

تبلیغات

Colfax گفت: این پناهگاه در محل منظور اجرا در مارس 16, سه روز پیش از یک ایالت به منظور “به نظر می رسد برای کاهش گسترش coronavirus در سان فرانسیسکو.”

اما این تعجب آور نیست که بستری شدن در بیمارستان همچنان ادامه دارد به صعود Colfax گفت: از آنجا که این ویروس بسیار مسری مبتلا. در حالی که سان فرانسیسکو افزایش در موارد کندتر از در نقاط داغ در سراسر کشور مانند نیویورک شهرستان Colfax هشدار میدهد: “این تغییر می تواند هر روز. هنگامی که این ویروس طول می کشد آن را واقعا می تواند را خاموش.”

او گفت: هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد از coronavirus در سان فرانسیسکو برای مقامات شدید به انجام تحقیقات از هر مورد و برای شناسایی آن شخص نزدیک تماس به طوری که آنها را می توان گفت به قرنطینه خود را برای تعیین اینکه آیا آنها بیمار دریافت کنید.

Colfax در مقایسه با زمان وقوع به مبارزه با آتش سوزی گسترده از طریق شهرستان است. اگر مقامات بهداشت عمومی قادر به خاموش کردن آتش گسترده تر از coronavirus موارد در سراسر شهرستان و سپس مقامات می توانید تمرکز بر روی حاوی شعله ور شدن یو پی اس از فعالیت ویروس زمانی که آنها بوجود می آیند.

“هدف ما این است که یک تیم قوی از کنترل بیماری محققان که می تواند بلافاصله در پاسخ به کسانی که جرقه بنابراین ما نمی بازگشت به یک وضعیت که در آن ما باید گسترده جامعه انتقال امروز,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im