Cathay Pacific به قطع ایالات متحده خدمه کابین به عنوان COVID-19 زمینه بسیاری از پروازهای

بزرگنمایی این تصویر

Cathay Pacific Airways jetliners اندود شده تا در آسفالته در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در ماه گذشته. جهانی هواپیمایی پرواز برنامه کاهش یافته است پس از وقوع COVID-19. قوم و خویش چونگ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

قوم و خویش چونگ/AP

مستقر در هنگ کنگ Cathay Pacific Airways را اخراج ده ها تن از ایالات متحده کابین خدمه و سایر کارکنان در یک صرفه جویی در هزینه حرکت با هدف تحکیم خط پایین خود را به عنوان آن هواپیما بیکار نشستن در بحبوحه کاهش تقاضا ناشی از کوروناویروس.

این شرکت هواپیمایی در روز جمعه گفت که این امر کاهش 286 کارکنان مشاغل واقع در نیویورک و سان فرانسیسکو و لس آنجلس.

“به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر است که عملا متوقف جهانی سفر Cathay اقیانوس آرام ساخته شده است دشوار است تصمیم به بستن آن ما خدمه کابین پایگاه” یک شرکت هواپیمایی سخنگوی گفت.

آن را زیر یک شبیه حرکت ماه گذشته نزدیک به آن ونکوور کانادا پایه و از بین بردن 147 شغل وجود دارد.

در هفته های اخیر Cathay شده است پرواز در تنها 3 درصد از ظرفیت های طبیعی و پیرایش بازگشت همه به جز اولیه آن مقصد: پکن, Los Angeles, سنگاپور و سیدنی و توکیو و ونکوور.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA, که نشان دهنده Cathay در آمریکا گفت: این اتحادیه شد “ویران” با اخراج.

نلسون نقل در جنوب چین صبح پست گفت که این اتحادیه “کار خواهد کرد برای رسیدن به قطع و ادامه داد: مراقبت های بهداشتی برای تا زمانی که ممکن است.”

Cathay موفق به گزاف گویی پس از مواجهه با یک بحران مشابه در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع است که از طریق هنگ کنگ و جنوب چین در سال 2003 است. این آسیب اقتصادی از آخرین ویروس اثبات است بسیار بیشتر قابل توجه و طولانی مدت.

برای شرکت هواپیمایی آمار از COVID-19 نیز می آید در بالای یکی دیگر از ضربه از هنگ کنگ گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی است که غالبا به ارمغان آورد این شهرستان متوقف و بسیاری از مسافران مجبور به تجدید نظر در قلمرو چین به عنوان یک مقصد مناسب.

در سال گذشته Cathay اخراج ده ها تن از کارکنان بود که آشکارا ابراز همدردی با معترضان و یا پیوست و در تظاهرات خود و مدیر عامل این شرکت پا را در میان انتقاد از پکن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im