قمار در آلبرتا باز باقی می ماند با وجود محدودیت در تجمع جرم در طول همه گیر

ادمونتون—قمار در آلبرتا باز باقی می ماند با وجود محدودیت در تجمع جرم و بستن مدارس و daycares با توجه به COVID-19.

استانهای دیگر از جمله بریتیش کلمبیا, Saskatchewan, انتاریو و کبک بسته اند قمار و Manitoba اعلام کرده است آن را شش قمار چهارشنبه.

اعضای شورا در کلگری که در آن یک دولت محلی اضطراری نامیده شده است را مورد سوال چرا آلبرتا دولت انجام نشده همان.

“ما همه کمی بهت زده” Coun. جیان-کارلو Carra گفت در توییتر. “این یک استانی تماس بگیرید. ما به برخی از وضوح اما من فرض قمار خواهد بود منوط به بسته شدن در مدت کوتاهی.”

آلبرتا افسر ارشد پزشکی دکتر دینا Hinshaw گفت: در به روز رسانی روزانه دوشنبه که وجود دارد هیچ برنامه ای به منظور موسسات بازی را در این زمان.

“هر یک از این مکان نسبتا مشابه دینامیک با توجه به داشتن اعداد بزرگتر از افرادی که در حال جمع آوری با هم,” او گفت:. “من نمی توانم پیش بینی هر گونه تصمیم گیری ساخته شده باشد در مورد هر یک از کسانی که به صورت جداگانه.

“ما در حال نظارت بر وضعیت و ما با استفاده از شواهد و مدارک از آنچه ما می دانیم در مورد گسترش این ویروس ها و چالش های مطرح شده توسط برخی از این تنظیمات که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم با هم است.”

Hinshaw گفت: آنها در حال نظارت بر وضعیت و سخنگوی آلبرتا بهداشت گفت: وجود دارد می تواند یک به روز رسانی بعد از آن در روز بر روی “به سرعت در حال تغییر وضعیت است.”

آلبرتا, مشروب و بازی کمیسیون که نظارت و قمار و گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آن را مصرف COVID-19 جدی است.

“آژانس در تماس با تمام مجوز سالن و تشویق همه صاحبان/اپراتورها به دنبال هدایت آلبرتا افسر ارشد پزشکی بهداشت با اجرای تمیز کردن اضافی و سلامت پروتکل” سخنگوی هدر Holman در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

او گفت: همه بازی و مشروب-مجوز مکانهای خصوصی و متعلق به اداره.

استانی دولت طول می کشد در حدود 1.4 میلیارد دلار در سال از قمار و قرعه کشی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet