کارناوال در بلژیک دوباره یهودی کلیشه در رژه

بروکسل – از الست کارناوال رژه شامل تصاویر کلیشه ای از یهودیان برای سال دوم در یک ردیف و دولت بلژیک گفت که یهودی ستیزی در سه روز جشنواره خجالت ملت و جامعه را به خطر می اندازد.

کارناوال بود لگد کردن سازمان ملل متحد یونسکو در فهرست میراث در سال گذشته پس از یک شناور مملو از ضد سامی نمادهای مطرح در سراسر جهان دارند. در عین حال با وجود تمام هشدارهای برخی دوباره هدفمند یهودیان.

“حتی اگر الست کارناوال بسیار بیشتر از آن است که این حقایق کاستن از ارزش و اعتبار کشور ما” نخست وزیر سوفی Wilmes در بیانیه ای گفت.

جشنواره کمیته صندلی خنجر Verleysen گفت: شناور یا افراد “است که بیش از تمام محدودیت ها” از نجابت خواهد بود گرفته شده از رژه اما حمله عناصر ظاهر می شود.

در اوایل این هفته به نام اسرائیل در بلژیک به قراضه سالانه الست رژه. در عین حال یک گروه چهار راه می رفت در سراسر رژه در لباس شبیه به حشرات با کلاه خز پوشیده شده توسط برخی از فوق العاده متعصب و مردان است.

Wilmes پیشنهاد کرد که مقامات را ببینید اگر آنها می تواند اقدام است.

“بلژیک است که یک دولت از قانون است. آن است که برای وزارت دادگستری و مقامات مربوطه برای دیدن اگر این حوادث در طول کارناوال در خلاف قانون است.”

او گفت که کلیشه که به “منجر به بدست آورد. آن را به خطر می اندازد جامعه است. به طور خاص وقتی که می آید به تکرار و اقدامات آگاهانه.”

الست شهردار کریستوف D’Haese که مورد انتقاد قرار گرفته برای مصرف کافی اقدام پس از سال گذشته توهین آمیز شناور به نام Wilmes “otherwordly” و افزود که “من نمی بینم ضد سامی یا نژادپرستانه رژه. به خلاف من تو را دیدم یک جرم بالا از آزادی بیان و خلاقیت است.” او در زمان زمان برای مطرح کردن با یک کارناوال reveler پوشیدن کلیشه ای رو بینی.

خاخام Pinchas Goldschmidt, رئيس جمهور از کنفرانس اروپایی خاخام مقابله D’Haese مشخصات و گفت که “طنز در صفوف منظم با ضد سامی استعارههای در الست, بلژیک بسیار توهین آمیز و سوء استفاده از قدرت از آزادی بیان است که چنین یک عنصر ضروری در هر لیبرال دموکراسی است.”

اتحادیه اروپا از یهودیان آمریکایی کمیته بلافاصله نام در اتحادیه اروپا به بررسی رژه.

“بلژیک مقامات چیزی برای جلوگیری از آشکار ضد سامی لباس که به وضوح نقض موسس اتحادیه اروپا ارزش های ساخته شده در درس هولوکاست و جنگ جهانی دوم” گفت: Daniel Schwammenthal مدیر AJC مستقر در بروکسل اطلس موسسه.

اکثریت قریب به اتفاق 75-به علاوه رسمی نوشته در رژه 92 edition ممکن است لمس کردن در هر چیزی از تاون هال سیاست به مبارزه با تروریسم در اروپا و تغییر جهانی آب و هوا, اما چندین دوباره برجسته موضوع که ناشی از چنین داد و بیداد.

کارناوال گروه ادعا می کند خود را سه روز جشنواره حق مسخره همه چیز حتی کسانی که مضر به دیگران است. اما حتی رئیس جمهور از شمال فلاندر بلژیک که در آن جشنواره برگزار می شود هشدار داد در برابر توهین و یا بیش از حد تمسخر مردم است.

یک شناور بود در مورد “الست دادگاه” از آنچه قابل قبول است به عنوان طنز و انجام سه عروسک خود را در هر شناور حمل برخی از تصاویر کلیشه ای از یک یهودی مسلمان و یک کشیش کاتولیک روم. برخی از گروه های کوچکتر نیز با تکیه بر یهودی کلیشه برای ارائه خود را.

کارناوال در شهر صنعتی الست ریشه در قرون وسطی و اغلب ویژگی های طنز شناور است که عکس را در محلی سیاستمداران و قدرتمند است.

سال گذشته جشن ویژه یک شناور به تصویر می کشد یهودیان با ویژگی های اغراق آمیز و سمت قفل ایستاده بیش از کیسه های پول. این کاریکاتور به یاد می آورد ضد سامی استعارههای از قرون وسطی و آلمان نازی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

الست است که اروپا یکی از معروف ترین کارناوال و معمولا یک جشن لجام گسیخته و بدون نگه می دارد-منع طنز و هجو است. سیاستمداران و رهبران مذهبی و ثروتمند و مشهور هستند و خستگی ناپذیر تمسخر در طول سه روز جشنواره پیش از کاتولیک رومی لنت.

یونسکو گروه یهودی و اتحادیه اروپا را محکوم کرد سال گذشته شناور به عنوان ضد سامی با اتحادیه اروپا گفت: آن را مصرانه خواست تا سند چشم انداز از 1930s.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de