کاردینال پل از دادگاه اخراج از سوء استفاده از اعتقاد

کانبرا استرالیا – کاردینال جورج پل استقبال استرالیا در بالاترین دادگاه پاکسازی و او از فرزند جنایات جنسی سه شنبه و گفت: محاکمه او تا به حال نشده یک همه پرسی در کلیسای کاتولیک دست زدن به روحانیت سوء استفاده از بحران است.

پاپ فرانسیس’ وزیر دارایی سابق پل شده بود بیشترین ارشد کاتولیک را به جرم سوء استفاده جنسی کودکان و صرف 13 ماه در زندان قبل از هفت قضات دادگاه به اتفاق آرا رد اعتقادات خود.

“من باید به طور مداوم حفظ بی گناهی من در حالی که از درد و رنج جدی و بی عدالتی” پل گفت: در اولین بیانیه پس از او به اعدام محکوم شده در دسامبر 2018. او منتشر شد در این بیانیه قبل از او رانده شد از دروازه Barwon زندان و گذشته انتظار رسانه ها دو ساعت پس از این حکم. او گرفته شد به کرملی صومعه در ملبورن که در آن او استقبال شد توسط یک راهبه.

پل گفت: “من تو را هیچ بیمار را به سمت من متهم” سابق choirboy که شهادت بود در هسته 78 ساله روحانی را تعقیب.

دادگاه عالی یافت می شود وجود دارد شک معقول اطراف شهادت شاهد در حال حاضر پدر یک خانواده جوان و سالخورده در 30s که گفت: پل تا به حال آزار او و دیگری 13 ساله choirboy در کلیسای جامع سنت پاتریک در ملبورن در اواخر 1990s.

“محاکمه من بود نه یک همه پرسی در کلیسای کاتولیک; و نه یک همه پرسی در مورد چگونه کلیسا مقامات استرالیا در برخورد با جرم آزار جنسی کودکان در کلیسای” پل گفت.

“نکته بود که آیا من مرتکب این افتضاح جنایات و من نمی,” او اضافه شده است.

یک قاضی و وکلا بود خواست دو داوران در سال 2018 به سعی کنید پل بر شواهد و خود را در موقعیت های ارشد در کلیسا ناقص پاسخ به روحانیت سوء استفاده در استرالیا.

دادگاه اول به پایان رسید در یک هیئت منصفه بست و دوم به اتفاق آرا به اعدام محکوم و او را از همه اتهامات عنوان شده علیه.

بازماندگان’ شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش یک روحانیت قربانیان حمایت گروه در بیانیه ای گفت: آنها “نگران و دل شکسته” با تصمیم.

سیدنی اسقف اعظم آنتونی فیشر به نام این حکم برای پایان دادن به تعقیب پل در دادگاه.

“من خوشحال هستم که کاردینال را در حال حاضر منتشر می شود و من می پرسند که تعقیب او را آورده است که ما را به این نقطه در حال حاضر آتش بس” فیشر در بیانیه ای گفت.

“کاردینال دفاع امروز دعوت گسترده بازتاب در سیستم قضایی ما تعهد ما به اصل برائت و درمان ما از بالا مشخصات چهره متهم از جنایات” فیشر اضافه شده است.

اسقف اعظم ملبورن Peter Comensoli گفت که او تا به حال هرگز شک پل بی گناهی.

“من تا به حال درک و دانش من از او بود که او گفت که او بی گناه بود من پذیرفته شده است که” Comensoli به خبرنگاران گفت:.

که در آن پل خواهد شد و آیا او را از بازگشت به رم اعلام نشده است. ملبورن ساکنان شده است گفت: برای ماندن در خانه به جز ملزومات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او در آنجا ماند در سیدنی حوزه علميه زمانی که او به قید وثیقه آزاد شد و در انتظار محاکمه است.

او دیگر یک عضو فرانسیس’ شورای کاردینالها و یا واتیکان رسمی خواهد شد و دست راست خود را به رای پاپ بعدی در 80th birthday سال آینده.

پل بوده است در خدمت یک حکم شش سال پس از او به اتهام آزار جنسی دو پسر در دسامبر 1996 و محکومیت شدید حمله یکی از پسران با شدت فشردن آلت تناسلی خود را پس از یک توده در اوایل سال 1997.

پل در نظر گرفته شد واتیکان سوم-بالاترین رتبه بندی رسمی هنگامی که او به طور داوطلبانه بازگشت به ملبورن در جولای 2017 تعیین شده برای پاک کردن نام خود را از ده ها تن از چندین دهه سوء استفاده از کودکان اتهامات.

همه اتهامات بودند کاهش یافته است توسط دادستان یا رد توسط دادگاه مقدماتی جلسات در طول سال به جز کلیسای جامع اتهامات.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

او شهادت در محاکمه و یا در پس از آن تجدید نظر.

اما داوران را دیدم خود را قاطعانه رد در پلیس مصاحبه بود که فیلم ضبط شده در یک رم فرودگاه هتل اتاق کنفرانس در ماه اکتبر 2016.

شاکی اول رفت به پلیس در سال 2015 پس از دوم ریاست درگذشت یک هروئین در سن 31. نه می توان شناسایی و تحت قوانین ایالتی.

وکلا برای پدر مرده مرد که او نیز نمی تواند شناسایی شود گفت: حکم او را از چپ “در ناباوری مطلق.”

وکلای شاکی گفت: او به احتمال زیاد به ایجاد یک بیانیه در روز چهارشنبه.

خیلی از دو روز دادرسی در دادگاه عالی در ماه گذشته متمرکز بود که آیا هیئت منصفه باید به حال شک معقول در مورد پل گناه و اینکه آیا او می تواند زمان را به تجاوز پسران در پنج یا شش دقیقه بلافاصله پس از یک جرم است.

ویکتوریا دادگاه تجدید نظر در یک 2-1 اکثریت در ماه اوت که پل تا به حال به اندازه کافی زمان برای سوء استفاده از دختر و پسر که به اتفاق آرا کنفرانسهای شد صدا. اما در این تصمیم اعلام شده توسط دادگاه عالی رئیس دادگستری سوزان Kiefel هفت قضات متوجه شد که دادگاه تجدید نظر نادرست بود.

دو قضات دادگاه تجدید نظر که به تایید محکومیت پیدا کرده بود سابق choirboy یک “قانع کننده شاهد” اما آنها موفق به شرکت در این سوال وجود دارد که آیا معقول امکان جنایات رخ داده, دادگاه عالی در بیانیه ای گفت.

مدیر تعقیب عمومی Kerri جاد گفت: دادگاه عالی در ماه گذشته که بازمانده choirboy دقیق دانش از این طرح از کشیش’ sacristy پشتیبانی اتهام خود را که پسر بودند و تعرض وجود دارد.

دادگاه عالی با اشاره به “بلامنازع شواهد” از شاهدان در دادگاه به پل عمل صحبت کردن به جماعت در کلیسای جامع پله ها پس از جرم کلیسا عمل که مورد نیاز او را به همراه در کلیسای جامع در حالی که robed و “پیوسته ترافیک در داخل و خارج از کشیش’ sacristy” به عنوان علل شک معقول.

پل وکیل برت واکر گفت: دادگاه عالی که دادستان تنها hadto ثابت کند که پل که سمت چپ به تنهایی در حالی که robed و یا صحبت کردن با عبادت بعد از توده بود “ممکن است” برای اثبات گناه فراتر از شک معقول.

“که … یک چیز عجیب و غریب نسخه از برگشت از تعهد اثبات اگر تمام تاج و تخت را به اثبات امکان چیزی” واکر گفت.

دادگاه عالی در بیانیه ای گفت: “معنادار وجود دارد احتمال که یک فرد بی گناه محکوم شده است به این دلیل که شواهد نیست ایجاد احساس گناه به شرط استاندارد اثبات است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر