نامزدهای چهره دوقلو چالش: بحران و مبارزات

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در ویلمینگتون دلم., در روز پنج شنبه. برکرفت رسانه ها/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برکرفت رسانه ها/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

سیاست و حاکم بر اغلب می توانید برخورد در میانه یک بحران به ویژه هنگامی که هر دو لولا در چه پیام رهبر است ارسال ، با توجه به این که ما در ارتفاع یک انتخابات برخورد ممکن است اجتناب ناپذیر.

رئیس جمهور تهمت تحویل ساعات پر بیننده تلویزیونی در آدرس مورد coronavirus و لغو رویدادهای سیاسی, به دنبال یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی flanked توسط بخش دولتی و خصوصی رهبران.

مردان در حال اجرا به جای او جو بایدن و برنی ساندرز آورده رو به جلو خود را coronavirus برنامه به خود سخنرانی و همچنین لغو کمپین حوادث.

رهبران سیاسی معمولا متخصصان پزشکی. اما آنها نقش مهمی در اطلاع رسانی عمومی در مورد بحران حتی در حالی که آنها در تلاش برای پیشبرد اهداف خود مانند برنده شدن در یک انتخابات در ماه نوامبر قابل ملاحظه ای دشوار تعادل به اعتصاب.

این بحران متفاوت است

برای نشستن رئیس جمهور, بیماری های همه گیر هستند بر خلاف بسیاری دیگر از عمده بحران می گوید که سابق فدرال رسمی.

“این پیچیده, روی حیله و تزویر شرایط اضطراری — متفاوت از یک آب و هوا رویداد یک گردباد و یا یک طوفان متفاوت از تروریسم مختلف به این معنا که آنها اتفاق می افتد در همه جا و در همان زمان گفت:” مایک لیویت که در خدمت به عنوان بهداشت و خدمات انسانی وزیر به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

این به این معنی است که وجود دارد هیچ یک سایت برای یک رئیس جمهور برای بازدید و ارزیابی خسارت و هیچ واحد شهر که ساکنان رئیس جمهور می تواند به راحتی پس از این واقعیت است. آن را به یک نورد بالقوه فاجعه است که مردم برای یک مدت زمان طولانی به طور مداوم در تلاش برای جلوگیری از.

اساسی تر از هر گونه ارتباطات استراتژی است که نیاز به برقراری ارتباط صحیح اطلاعات است. سی ان ان در این هفته شمارش به معنای واقعی کلمه ده ها تن از دروغ در مورد کوروناویروس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش. و بود که قبل از او شنبه شب بیضی آدرس دفتر که در آن رئیس جمهور رو خود سیاست های اشتباه است.

این درست نیست که اطلاعات غلط می تواند منجر مردم را به بی اهمیت جلوه دادن و یا دچار سوء تفاهم چگونه به راحتی آنها می تواند ویروس (یا چه باید بکنید هنگامی که آنها آن را دریافت کند); آن همچنین می تواند بی ارزش استوک, ترس, با توجه به یک متخصص.

“اگر مردم یک قطع ارتباط بین آنچه دانشمندان می گویند و آنچه که او می گوید که به خودی خود می تواند ایجاد برخی از اضطراب گفت:” امیلی Gurley, دانشیار دانشمند است که دارای تخصص در اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی. او افزود که این امر همچنین اعلام کرد که سیاست هایی مانند محدودیت در سفر اروپایی — درگیری با دانشمندان توصیه.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت برگزار شد یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه همراه با اعضای دولت او و رهبران کسب و کار. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

نقطه نشان می دهد که کارشناسان درگیر در تصمیم گیری Gurley گفته است که رهبران نیاز به انتقال نه تنها که آنها اطلاعات خوب اما این است که آنها مایل به تغییر مسیر زمانی که لازم است.

“اگر وضعیت در حال تغییر است به سرعت در حال ما باید واقعا قابل انعطاف است. بنابراین من می خواهم تمرکز بیشتر بر روی فرایند,” او گفت:. “این بدان معنی است که شما باید کارشناسان رانندگی تصمیم گیری در مورد سیاست های, مشاوره در جمعی ما بهترین فرصت را در کاهش تاثیر در هر نقطه داده شده در زمان با توجه به اطلاعات است که ما داریم.”

نیز وجود دارد مهم تعادل برای رهبران اعتصاب با توجه به Corinne Hoare مدرس در بحران ارتباطات در دانشگاه آمریکایی که مشغول به کار در کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه در طول سال 2008 بحران مالی است. او می گوید: چالش این است که صادقانه در مورد جدی بودن وضعیت بدون stoking وحشت.

Hoare امتیاز به رئیس جمهور تهمت تلاش برای تطهیر جدیت ویروس.

“من فکر می کنم او در راه خود در تلاش بود برای آرام کردن مردم,” او گفت:. “اما مشکل این است که مردم بسیار خشمگین فقط گفتن آنها را که آن را به رابطه جنسی بیش از و آن را برای رفتن به خوب در واقع می توانید آنها را حتی بیشتر خشم.”

قابل توجه داوطلبان یک تعادل دقیق

وجود دارد یکی دیگر از مشکل تعادل برای سیاستمداران اعتصاب در دوران پیش از انتخابات ملی بحران: چگونه برای نشان دادن آنها باید انتخاب شود (یا مجددا انتخاب) رئیس جمهور بدون ظاهر شدن به بیش از حد سیاسی مردم بسیار واقعی ترس و ضرر و زیان.

در حالی که سخنان خود در مورد بالا بردن سطح آگاهی بایدن و ساندرز هنوز در تلاش برای برنده شدن آرا با یک هدف مشترک از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. دو درو تضاد در سخنرانی های خود نیز برگزار شد اما در حمله به هر یک از دیگر.

ساندرز اختصاص زمان قابل توجهی در این هفته به خصوص در جمعه سخنرانی به بحث در مورد امضای خود سیاست مدیکر برای همه در رابطه با شیوع کروناویروس. او همچنین تحت فشار قرار دادند برای دیگر گسترش شبکه امنیت اجتماعی برای مقابله با بحران (مانند ارائه پرداخت را ترک کنند و در نهایت یک واکسن).

بزرگنمایی این تصویر

ضد عفونی کننده دست قرار داده شده در نزدیکی خبرنگاران به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز من-Vt., صحبت در مورد کوروناویروس در روز پنج شنبه در برلینگتون, Vt. چارلز Krupa/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلز Krupa/AP

بایدن به نظر می رسید به شدت pivoting به انتخابات عمومی در coronavirus سخنرانی در روز پنج شنبه. پیش از آن یک کمپین گفت: هدف از این بیان شد به نظر می رسد “ریاست جمهوری سیاسی نیست” و به “ارائه یک نمایش به چه بایدن منجر خواهد شد در زمان بحران به عنوان رئیس جمهور.”

اما مردان نیز بیشتر به شدت به دنبال تقابل خود با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دولت شکست در آزمایش عظیم و آن را یک شکست برنامه ریزی, رهبری, و, اعدام,” بایدن گفت: در روز پنج شنبه.

به طور مشابه ساندرز در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: در روز شنبه اظهارات که “دولت فعلی تا حد زیادی بی کفایت و بی کفایتی و بی مبالاتی تهدید کرده است که زندگی بسیاری از مردم است.”

در ضمن تهمت انتخاباتی کار کرده است برای حمله به بایدن گفت که او ساخته شده است “اظهارات غیر مسئولانه” بیش از آنفولانزای خوکی در سال 2009. به عنوان NPR برایان Naylor گزارش شده است که ممکن است در اشاره به بایدن در آن زمان در تناقض توصیه های رسمی بیش از آنفولانزا.

مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات آنها بدون شک برخورد با عواقب این بحران پس از نوامبر.

“من صادقانه فکر می کنم که مانند 9/11 این واقعا فقط در معرض چگونه آمادگی ما برای تهدید امنیت ما” گفت: Corinne Hoare. “این واقعا متزلزل ما به هسته. و من فکر می کنم ما در زندگی هرگز همان خواهد بود. من فکر می کنم شما می دانید که چگونه دولت های اشخاص عمل خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر نحوه تعامل ما با یکدیگر است.”

این امکان وجود دارد که ماندگار شوک که آمریکایی ها احساس می کنم از این بیماری ممکن است به معنی سیاستمداران قادر به ایجاد تغییرات پایدار به ملت آمادگی سیستم. گرد آوردن که اراده سیاسی می تواند در غیر این صورت دشوار خواهد بود.

“هر زمان که شما صحبت کردن در مورد یک بیماری همه گیر آن پیچیده است چرا که قبل از همه گیر اتفاق می افتد همه چیز به شما می گویند برای تلفن های موبایل جنجال آفرینی,” Leavitt گفت. “پس از آن رخ می دهد هر چیزی که شما گفته اید یا انجام داده به نظر می رسد ناکافی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet