کانادایی ها آن را بر خود به واردات ماسک از چین

در حالی که امدادگران بیمارستان استانی و فدرال دولت در حال تمیز کاری گلوب برای میلیون ها نفر از ماسک و ماسک در هر نقطه آنها می توانید آنها را کسب و کارهای کوچک و افراد و کارآفرینان شده اند با استفاده از ارتباطات خود در چین را در محموله های کوچک به کانادا.

ستاره صحبت به چهار نفر که گرفته اند آن را بر خود به واردات ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). داستان های خود را نشان می دهد که چگونه رقابت رانده است تا قیمت شرکت های حمل و نقل در حال غرق با سفارشات و استانی و فدرال دولت ها در برخی موارد نه اقدام به سرعت به اندازه کافی برای تضمین منابع قبل از آنها می تواند جامعی توسط شخص دیگری.

“ما در حال شنیدن از منابع ما در چین: ‘شما را به این محصول است. شما باید به این محصول'” گفت: Dan Bailey, co-founder شایستگی دقت پلاستیک تولید شرکت در پیتربورو. “این یک کابوس است.”

“من می خواهم به قادر به نگاه بچه ها من در چشم و می گویند:” من همه چیز را من می توانم.'”

هفته گذشته دولت فدرال را کنار بگذارند 2 میلیارد دلار برای خرید PPE برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. با تشکر از تلاش های دولت تا پایان این هفته 16 میلیون فولاد ماسک و 2.3 میلیون N95 ماسک ماسک باید وارد کانادا.

دسته اول از 500,000 3M ماسک از آمریکا وارد سهشنبه شب پس از دولت کانادا مذاکره معافیت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت صادرات. Purolator شروع ارائه این ماسک به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران چهارشنبه.

“این یک وضعیت بسیار پیچیده در تمام جهان وجود دارد و یک مسابقه واقعی در سطح بین المللی برای تجهیزات پزشکی گفت:” معاون نخست وزیر Chrystia Freeland چهارشنبه.

علاوه بر این تلاش های هر دو انتاریو و فدرال دولت باید راه اندازی وب پورتال در تماس با کسب و کارهای محلی برای کمک به امن PPE.

سه نفر از افرادی که صحبت می کرد به ستاره پر کردن این فرم های وب اما هیچ کدام موفق به دریافت یک تماس. در ضمن پنجره به امن محموله های خود را بسته است.

“در حال حاضر ما باید 30,000 ماسک صورت آماده به کشتی به ما (از چین). ما می توانید آنها را در اینجا در این هفته گفت:” بیلی. “ما به نگه دارید تا در تلاش است تا دولت به توافق برسند.”

دولت استانی و فدرال نیست پاسخ به سوالات در مورد افراد ارائه به تهیه PPE قبل از مهلت پایان روز چهارشنبه.

بیلی که توسعه روابط با تامین کنندگان چینی بیش از 15 سال گذشته گفت: کارخانه های چینی در حال ramping تا تولید PPE اما آمریکا به شدت به خرید زیادی از عرضه است.

“اگر ما شروع به چیدن آنها در حال حاضر در ایالات متحده خواهد بود scooping همه آنها را. متاسفانه آنها رو بزرگتر قدرت خرید” او گفت:.

بیلی رسیده است به دولت. پاسخ? “جیرجیرک.”

دولت استانی و فدرال شده اند به دنبال یک رویکرد دوگانه به تامین امنیت PPE — خرید بین المللی و تجهیز نشدن محلی تولید برای تولید در خانه. تغییر تولید انبوه از قطعات خودرو به هواکش را هفته اگر نه ماه. در ضمن مسابقه است به هر بخش کوچک از عرضه جهانی که ما می توانیم.

“خدمات عمومی و تدارکات کانادا به شدت و فعالانه خرید به صورت عمده از همه در دسترس تولید کنندگان و توزیع کنندگان در اینجا در خانه و در سراسر جهان گفت:” فدرال تدارکات وزیر آنیتا آناند شنبه. “واقعیت این است که ما در جهانی بسیار رقابتی محیط زیست و بین المللی لجستیک در حال به چالش کشیدن.”

آناند گفت: سطوح مختلف دولت در حال هماهنگی خرید خود تلاش با یک “تیم کانادا” رویکرد — حتی های فضایی در محموله پرواز.

“ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که این منابع در کانادا هستند در دست ما و در نهایت در دست بسیاری از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بحران” او گفت:.

آلیسون Griffiths نیست و به طور معمول بین المللی درگیر در زنجیره تامین, اما زمانی که او در تماس با او در مورد آوردن حمل و نقل از ماسک در از شانگهای او مجموعه ای به کار پیدا کردن کسانی که نیاز دارند در میلتون که در آن او زندگی می کند.

“هر مقاله است گفت:” کمبود, کمبود, کمبود, و من فکر می کردم که مردم در حال رفتن به گریه کردن برای آنها گفت:” Griffiths نویسنده و ستاره سابق نویس.

محلی آتش نشانی امضا برای 200 ماسک و مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی امضا شده تا به برخی از, بیش از حد, او گفت:. حمل و نقل از 6000 ماسک وارد, New Brunswick, جایی که او در زندگی و این دو باید شروع به فکر کردن در مورد دوم بزرگتر حمل و نقل است.

“من خواسته my sister-in-law, ‘چگونه بسیاری از می تواند شما را دریافت کنم؟’ و او گفت: “آنها تولید 700,000 یک هفته است.’ من مطمئن هستم که ما می تواند انجام یک سفارش برای یک تا 2 میلیون نفر است.”

اما حتی با یک پیشینه ثابت از گرفتن ماسک به کانادا Griffiths می گوید او نبوده است حتی قادر به کشف کردن که به صحبت کردن.

“من رفتم پایین سوراخ خرگوش در تلاش برای پیدا کردن کسی که قدرت را به یک خرید عمده,” او گفت:. “اما آن را فقط یک نفر به دیگری به فرد دیگر است.”

“این نوع از تعجب به من که در شهری, استانی و فدرال وجود ندارد به آسانی در دسترس تیم یا فردی که هماهنگی این اورژانس خرید.”

Griffiths پر کردن فرم در فدرال تهیه سایت اما شنیده نشده در 10 روز پس از. او همچنین به محلی MPP که نبوده است قادر به کمک است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من کار بسیار سخت برای پیدا کردن کسی که می تواند تصمیم گیری کند.”

ونکوور-منطقه مشاور مدیریت جاناتان Karelse متخصص در مدیریت عرضه اما تا به حال هیچ تجربه پزشکی عرضه در بازار است. پس از تماشای COVID-19 رفت و برگشت در سراسر جهان او تصمیم گرفت به استفاده از اتصالات امن 10,000 فولاد ماسک و 5000 N95s برای کمک به Eagle Ridge بیمارستان در Port Moody, B. C.

او سوال که آیا در سراسر جهان از کمبود ماسک واقعی است.

“من می دانم که قطعا وجود دارد بسیاری ناگهانی تقاضا در حال حاضر بیش از وجود دارد در کوتاه مدت عرضه است. من فکر می کنم بسیاری از این رانده است دست پاچه خرید رفتار. من امیدوارم که بیش از چند هفته آینده به وضعیت شروع به عادی سازی ما را ببینید recalibration عرضه در مقابل تقاضا به عنوان مردم کار را از طریق خرید, گزینه,” او گفت:.

“وضعیت بسیار سیال اما در تجربه ما تا به حال گزینه های متعدد برای ماسک منابع در چین گفت:” Karelse. “این موضوع برای ما این بود که آنها می خواستند احتکار سطح پول برای آنها: گاهی 10 بار نرمال و (آنها) می خواستم عظیم سفارش اندازه است.”

در حالت عادی برابر فولاد ماسک می فروشی برای نیکل در هر. در حال حاضر کانادایی هستند که به نقل از $1. پیچیده تر N95 ماسک ماسک یک بار به فروش می رسد برای 50 سنت. در حال حاضر آنها در حال رفتن تا آنجا که $5.

رقابت جهانی برای کمیاب PPE در نظر گرفته شده است اما وضعیت بدتر در حال ظهور است که در آن سطوح مختلف دولت در حال رقابت در برابر یکدیگر برای همین لوازم — رانندگی با این قیمت و حتی بیشتر.

“مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه گفت:” فرماندار نیویورک اندرو کومو هفته گذشته است. “همه ما باد مناقصه تا یکدیگر و رقابت در برابر یکدیگر که در آن شما در حال حاضر به معنای واقعی کلمه خواهد شد که یک شرکت با شما تماس و بگو خوب, کالیفرنیا فقط بیشتر توپ زدن ، “

مناقصه علیه خودمان اتفاق می افتد نیست در انتاریو گفت: اجرایی فله عرضه های پزشکی شرکت خرید کرده بود به نام به خاطر او قرارداد دولت است و نه مجاز به صحبت با رسانه ها.

“مکالمات در منطقه ما شده اند بسیار مشترک گفت:” اجرایی است. “ما در حال ایجاد روابط جدید. هر کس نگران است در مورد اجتناب از سیلوهای.”

در حالی که اجرایی اذعان کرد که قیمت ماسک و تجهیزات دیگر رفته اند, آنها گفت این است که با توجه به بی سابقه جهانی عرضه و تقاضا و محدودیت های ناشی از بسته شدن مرز ایالات متحده و ممنوعیت صادرات در آسیا و اروپا است.

Clothier اریک Sana که دارای 12 دوخت مغازه ها در سراسر کانادا فکر می کردم او می تواند خود را نجات دهد کارکنان مشاغل با ساخت اسکراب و لباس برای کارکنان بهداشتی درمانی. او به سرعت متوجه می شوید که او نمی تواند قادر به گرفتن دست خود را بر روی تخصصی مواد مورد نیاز برای تولید.

“من هرگز فکر نمی کردم در رویاهای من من می تواند انجام آنچه من انجام می دهند در حال حاضر,” او گفت: ستاره به عنوان او نشسته در ماشین خود را در پارکینگ فرودگاه مونرو در همیلتون در Wedneday انتظار از پالت پر از ماسک برای روشن شدن آداب و رسوم.

پس از تامین امنیت یک سفارش از چند صد هزار ماسک از سنت جوزف بیمارستان سانا شده است مذاکره سفر خود را از چین از طریق ایالات متحده به کانادا و به دست کارگران اورژانس.

او اولین محموله شکسته شد به قطعات کوچکتر به دلیل شرکت حمل و نقل تحمیل وزن محدودیت در هر یک از مشتریان با توجه به تقاضا برای فضای خود در هواپیما گفت: Sana.

“آنها به trickling در trickling در, به آرامی,” او گفت و تاکید کرد که همه رفتن بالا و فراتر از آن در طول این دوران از جمله خود اهرم که مصرف شده است کرسی از هواپیماهای مسافربری برای افزایش ظرفیت باربری.

“این یک جنگ مداوم. ما به نظر می رسد ، همه چیز در حال حرکت از طریق” او گفت:.

Marco Chown Oved

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de