کانادایی گزارش بیشتر سرگردان حیات وحش در طول COVID-19 انزوا

مونترال—هنگامی که Josianne پلانت نگاه کردن پنجره در یک روز صبح اخیر او شگفت زده برای دیدن یک جفت بزرگ لخت-رهبری بوقلمون های وحشی که برای یک قدم زدن از طریق او در پایان در شرق مونترال محله است.

“آنها فقط راه رفتن پایین خیابان و پیاده رو مثل هیچ چیز اتفاق می افتد” این Pointe-aux-لرزد ساکن در مصاحبه های اخیر گفت.

“من هرگز چیزی مانند دیده می شود که قبل از اینجا.”

با کشورهای سراسر جهان در مستند با توجه به COVID-19 بسیاری از مردم گزارش شده است از دیدن حیات وحش و کانادا از این قاعده مستثنی است.

دیوید Rodrigue مدیر اجرایی این Ecomuseum باغ وحش در Ste-Anne-de-Bellevue, Que., می گوید شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در رؤیت مشترک شهری از گونه ها مانند راسو ، راکون گوزن دم سفید خرگوش و روباه در بیشتر مونترال منطقه پس از همه گیر آغاز شد.

او گفت که کمتر از وسایل نقلیه و ساکت تر خیابان ها و پارک ها به احتمال زیاد این معنی به طور معمول خجالتی حیوانات در حال رومینگ آزادانه تر.

“این کاهش فشار از اختلال در آن حیوانات که به نظر می رسد سرگردان بیشتر,” او گفت:.

Rodrigue گفت که برای اکثر حیوانات اینکه متوجه کسانی هستند که در حال حاضر در حال حاضر در شهر اگر چه بوقلمون یک استثنا هستند.

“آنها بسیار با احتیاط گونه و آنها سخت به رویکرد” او گفت:.

“که برخی از آنها به یک محیط شهری صحبت می کند حجم در مورد اثر کمتری از مردم راه رفتن در اطراف.”

او گفت که او شنیده می شود گزارش از پرندگان هجوم آوردند در اعداد بزرگ به طور معمول در مناطق شلوغ از جمله مونترال قدیمی بندر.

شاید جای تعجب شغالها که برداشت عناوین در مونترال در سال های اخیر نبوده است اندیش در شماره های بالاتر. اغلب خال خال? موش صحرايی.

افزایش رؤیت حیات وحش شده اند اتفاق می افتد در سراسر کانادا با توجه به جیمز صفحه از فدراسیون حیات وحش کانادا.

صفحه گفته بودند 15,000 جدید رؤیت گزارش در اولین روز از ماه آوریل در inaturalist.ca یک پایگاه داده آنلاین است که اجازه می دهد تا شهروندان به ورودی خود را گیاهی و حیوانی و مشاهدات نسبت به 9,500 برای همان آخرین دوره سال است.

اما صفحه یک گونه در معرض خطر و تنوع زیستی متخصص می گوید آن را خیلی زود به بحث در مورد “re-wilding” از شهرستانها یا از طبیعت تندرست.

او گفت که در حالی که حیوانات هستند احتمالا بیشتر قابل مشاهده بخشی از افزایش احتمال وجود دارد زیرا مردم به ماندن در منزل و با توجه به همه گیر و بنابراین بیشتر احتمال دارد به نقطه حیات وحش است.

ماری-حوا مولر یک سخنگوی کبک بر اساس گروه برای آموزش و پژوهش در پستانداران دریایی گفت: آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر یک کاهش در ترافیک می تواند تاثیر مثبت بر روی پستانداران دریایی.

او گفت: حمل و نقل ترافیک در رودخانه سنت لورنس نشده کاهش یافته اما کاهش در قایق های تفریحی و تماشای نهنگ می تواند مفید باشد به نهنگ ها که شناخته شده هستند و آشفته با موتور سر و صدا و ارتعاشات.

هر دو صفحه و Rodrigue گفت: از آن باقی مانده است دیده شود که آیا وجود خواهد داشت یک اثر ماندگار در جمعیت حیوانات.

در کوتاه مدت آنها می گویند اختلال کمتر در طول فصل پرورش می تواند اجازه می دهد برخی از گونه ها به منظور بالا بردن بزرگتر لیتر در حالی که کاهش ترافیک وسیله نقلیه می تواند به کاهش کشنده برخورد.

اما صفحه گفت که تاثیر انسان بر حیوانات است که هنوز زیاد از جمله از جاده ها و سدها که از طریق برش زیستگاه های خود را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Rodrigue و صفحه نشان می دهد مردم در حفظ و زباله ظروف مهر و موم شده و جلوگیری از تغذیه حیوانات وحشی که اغلب آنها باعث مشکلات پایین خط.

اما هر دو از کارشناسان می گویند که از دیدن حیات وحش می تواند مردم ارائه نادر نقطه روشن در یک زمان دشوار است و به ما یک نگاه اجمالی از آنچه در جهان می تواند به نظر می رسد با بهتر شدن زندگی مشترک.

“شاید آن می تواند ما را به یک توقف به فکر می کنم در مورد رابطه ما با طبیعت و آنچه در آن می تواند مانند نگاه کنید رفتن به جلو” صفحه گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>