کانادا PM ترودو می گوید: راه آهن موانع باید پایین آمدن’, نمی گویند که چگونه

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو صحبت در مورد مذاکرات جاری راه آهن محاصره در یک کنفرانس خبری در اتاوا, انتاریو روز جمعه. پاتریک دویل/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک دویل/ایسنا

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید که موانع است که باید مسدود شده راه آهن در کشور برای دو هفته باید پایین آمده و خواستار وضعیت “غیر قابل قبول و قابل دفاع است.”

بومی و محیط زیست و مخالفان را مسدود کلید و راه آهن و بستن راه آهن ترافیک در بسیاری از کشور است. معترضان در حال تلاش برای متوقف کردن 416-مایل $4.68 میلیارد ساحلی GasLink پروژه خط لوله در بریتیش کلمبیا ساخته اند که می تواند از طریق اراضی مرطوب’suwet’en افراد بومی.

بعد از پلیس برداشته مرطوب’suwet’en معترضان از مسیر خط لوله بنزین مخالفان معطوف به مسدود کردن خطوط راه آهن به عنوان یک راه آوردن این موضوع به توجه ملی.

معترضان بنا محاصره در بریتیش کلمبیا انتاریو و کبک در همبستگی با مرطوب’suwet’en مردم است.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر ترودو گفت در طول مورد نیاز برای موانع برداشته شود اما او از ارائه جزئیات در مورد مراحل دولت را به که اتفاق می افتد.

“رهبری در این جوامع بومی را پیدا خواهد کرد یک راه برای پایین آوردن این موانع مسالمت آمیز اما به عنوان یک دولت فدرال ما خسته ظرفیت ما به تعامل مثبت و اساسی فعال راه در ما ابتکار عمل برای حل و فصل این” او گفت:. “تعهد در حال حاضر معطوف به بر روی بومی رهبری به نگاه به ادامه این مسیر آشتی در این وضعیت دشوار است.”

مولی Wickham سخنگوی مرطوب’suwet’en معترضان NPR گفت آنها نمی خواهد به پایین تا زمانی که این خط لوله متوقف شده است: “دولت فدرال و استان هر دو مسئولیت داریم که به اذعان کرد که مرطوب’suwet’en هرگز واگذار, تسلیم یا خاموش عنوان ما به سرزمین ما. و ما باید کامل صلاحیت و مجوز برای تصمیم گیری در خاک ما است.”

در میان درخواست های مرطوب’suwet’en ارثی رهبری است که پلیس سوار سلطنتی کانادا خلاص شدن از آن به طور موقت پست فرماندهی در’suwet’en زمین که RCMP موافقت کرده است به انجام.

ترودو نشان داد آنچه پلیس باید انجام دهید: “مسئولیت اجرای قانون در این کشور است که برای حفظ صلح و اطمینان حاصل شود که قوانین در حال اجرا — و در واقع به اجرای این قوانین است. چگونه آنها را زمانی که آنها انجام می دهند که بخشی از مسئولیت های خود را و خود را حرفه ای است.”

کانادا ملی راه آهن گذاشته 450 نفر به طور موقت به علت انسداد در حالی که از طریق راه آهن مسافری سرویس گذاشته حدود 1000 رویترز گزارش. موانع را ناشی از کمبود پروپان برای گرم کردن دام انبارها و کاهش تحویل دانه. ظروف ستون بندی شده اند تا در کانادا بزرگترین بنادر و برخی از 50 کشتی های در حال انتظار برای خالی کردن در ونکوور با توجه به آسوشیتد پرس.

محافظه کاران را به نام ترودو برای روشن شدن انسداد اما او بوده است و مصر بر حل مشکل مسالمت آمیز است.

“پیام من این است که دستورات باید اطاعت موانع باید پایین آمده اما ما باید برای دیدن این اتفاق می افتد مسالمت آمیز” او گفت:. “ما باید قادر به ادامه این راه آشتی که نیست و هرگز نمی خواهد بود آسان است. اما که نیاز به مشارکت و اعتماد است که نیاز به ساخته شده است در اقدامات مثبت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im