کانادا ترودو در از دست دادن برای کلمات در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و نا آرامی در آمریکا

بزرگنمایی این تصویر

معترضان در یک زندگی توجه به تجمع در تورنتو در روز شنبه. NurPhoto/NurPhoto via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NurPhoto/NurPhoto via Getty Images

اغلب نیست که جاستین ترودو گرفتار لال.

اما زمانی که نخست وزیر کانادا بود پرسید که چه او از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات سرکوب موجی از اعتراضات در سراسر آمریکا ترودو مکث قبل از پاسخ – برای 21 ثانیه به دوربین های ثبت شده خود را در سکوت بی دست و پا.

در طول یک شنبه در کنفرانس خبری در اتاوا محل اقامت نخست وزیر به میدان فرستاد این سوال از یک خبرنگار:

“شما شده ام و تمایلی به اظهار نظر در مورد سخنان و اقدامات رئیس جمهور ایالات متحده. اما ما در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی برای اقدام نظامی علیه داعش است. ما شاهد تظاهرات و اشک با گاز کشته دیروز تا راه را برای ریاست جمهوری عکس-op. من می خواهم به شما بپرسید آنچه شما در مورد آن فکر می کنم. و اگر شما نمی خواهید به نظر چه پیامی آیا شما فکر می کنم شما در حال ارسال،”

YouTube

قبل از پاسخ به نخست وزیر ورزشی ریش و مو کرک شده پس از شروع COVID-19 گیر انداخت پایین در تریبون باز دهان خود را به عنوان اگر به صحبت می کنند — و سپس متوقف شد تغییر وزن خود را و ادا به سختی قابل شنیدن “um” را به عنوان پرندگان chirped در پس زمینه.

“ما همه در وحشت و بهت و حیرت آنچه که در ایالات متحده” او در نهایت گفت. “این یک زمان به جلو و مردم هم آن زمان به گوش دادن.

“این یک زمان به یاد بگیرند که چه بی عدالتی همچنان با وجود پیشرفت در طول سال ها و دهه. اما آن زمان برای ما به عنوان کانادایی به رسمیت شناختن است که ما بیش از حد چالش ما,” او گفت:.

“که سیاه و سفید کانادایی و racialized کانادایی صورت تبعیض به عنوان یک واقعیت زندگی هر روز” ترودو ادامه داد. “وجود دارد سیستماتیک تبعیض در کانادا, که بدان معنی است که سیستم های ما درمان کانادایی از رنگ و کانادایی که در حال racialized به عنوان متفاوت از آنها دیگران است.”

ترودو به طور معمول نمایش سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نگه داشتن در ذهن محوریت آمریکا و کانادا ارتباط و خود بزرگ مرزی وابستگی متقابل اقتصادی.

کانادا در روزهای اخیر دیده است نسبتا کوچک و تظاهرات مسالمت آمیز در همبستگی با ایالات متحده تظاهرات که اولین فوران هفته گذشته در پی مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, Minn. در مقابل, تظاهرات در شهرهای ایالات متحده به طور معمول شده است بسیار بزرگتر و بارها تفویض به درگیری بین پلیس و فعالان است.

کانادا تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که فنر در مونترال, هالیفاکس, تورنتو و رجینا در استان ساسکاچوان.

در اعتراض در رجاینا در روز سه شنبه که در آن چند صد نفر جمع شده بودند یکی از سازمان دهندگان ایمان Olanipekun گفت: CBC که “بسیاری از مردم اینجا فکر می کنم که کانادا نیست نژادپرست است.”

“پس از آن مهم است برای ما برای بیرون آمدن صدای نگرانی های ما و اجازه دهید مردم می دانند که ما در حال درد و رنج در کانادا فقط به عنوان آنجا که مردم در ایالات متحده در حال درد و رنج” Olanipekun گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>