می برنی ساندرز’ انقلاب بود موضعی? این L. A. نامزدهای امیدوارم

لس آنجلس شورای شهر نامزد Cyndi Otteson امیدوار است برای یک برنی ساندرز افزایش است.

Otteson زندگی می کند که در سنگ عقاب ندارد پول و یا بسیاری از ليزينگ تاییدیه به ثمر رساند او یکی از مخالفان دولت سابق بهداشت ، کوین ده لئون که امن پشتیبان گیری از لس آنجلس حزب دموکرات و مطرح شده بیش از $830,000 برای مبارزات انتخاباتی خود را.

هنوز هم او را تبدیل به یک مورد علاقه در میان برخی از L. A. فعالان پیشرو که پشتوانه ساندرز شانس-در مورد علاقه را به نفع خود در کالیفرنیا اولیه ریاست جمهوری در روز سه شنبه. و او را شرط بندی که در سمت چپ متمایل رای دهندگان را مانند مواضع او در تغییر آب و هوا حمل و نقل و نگهداری ویژه-بهره پول از شهرستان سالن.

“چیزی وجود دارد که طنین در سراسر کشور است که پایین آمدن به صورت محلی” او گفت:. “وضع موجود قابل قبول نیست.”

تبلیغات

برای اولین بار در حداقل یک قرن L. A. در انتخابات شهرداری بوده است به پایان رسیده و همزمان با دولت ریاست جمهوری اولیه. این تغییر است که انتظار می رود برای افزایش مشارکت در انتخابات به طور قابل توجهی در مسابقات برای دفاتر محلی که به طور معمول در قرعه کشی بهره از بخش کوچکی از رای دهندگان.

در حال حاضر با نظر سنجی نشان ساندرز به خوبی پیشی گرفته رقبای خود را در کالیفرنیا برخی امیدوارند مردمی شور بیش از سناتور ورمونت ترجمه خواهد شد به یک سیل از آرا برای شورشیان نامزدها به دنبال لرزش وضعیت موجود در شهرستان سالن.

که باعث می شود روز شنبه یک آزمون مهم برای فعالان پیشرو گفت: لایحه Przylucki, مدیر اجرایی, از زمین بازی L. A., یک سازمان مردمی است که تایید شده ساندرز و گرفتن کلمه مورد مورد علاقه خود را نامزد.

زمین بازی امیدوار است برای رسیدن به 100,000 رای دهندگان بسیاری از آنها هرگز نشان داده شده است تا شهرداری, انتخابات, Przylucki گفت.

تبلیغات

“ما در حال تلاش برای گرفتن آنها را به نگاه در تمام انتخابات است,” او گفت:.

در میان نامزدهای تایید شده توسط زمین بازی در حال Otteson که در حال اجرا در یک Eastside نژاد به جای عضو شورای خوزه Huizar; هاله Vasquez که مبارزات انتخاباتی به عنوان یک جنگنده در برابر تغییر آب و هوا در Crenshaw-به-Koreatown منطقه و Nithya رامان که در حال اجرا است در یک دریاچه نقره ای-به-شرمن اوکس منطقه است و می خواهد برای ایجاد یک شبکه از مراکز خدمات برای بی خانمان Angelenos.

477613-la-me-candidate-nithya-raman3-MAM.jpg

غیر انتفاعی اجرایی Nithya رامان یکی از رقبا به دنبال سرنگون عضو شورای دیوید Ryu برداشت تا حمایت از برخی از L. A. گروه که به نفع برنی ساندرز.

(لس آنجلس تایمز)

هر سه باید حمایت از طلوع آفتاب حرکت لس آنجلس است که پشتیبانی از اقدامات تهاجمی برای مبارزه با تغییر آب و هوا. و هر سه در حال رقابت در برابر تاسیس سیاستمداران حمایت این شهرستان حزب دموکرات این شهرستان فدراسیون کارگری و مجموعه ای بزرگ از نام سیاستمداران مانند شهردار اریک Garcetti.

“اگر شما یک رقیب در یکی از این مسابقات و شما خودتان را مقید به برنی شما ادم سفیه و احمق” گفت: Eric Hacopian یک L. A. مبتنی بر مشاور سیاسی.

در حالی که دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید پایگاه خود را از پشتیبانی ساندرز به “مؤمنان” او گفت:.

“افرادی که مؤمنان بسیار فعال تر در گرفتن کلمه در جامعه خود را. آنها بیشتر درگیر و آنها در حال حاضر به مبارزه” گفت: Hacopian یک استراتژیست عضو شورای Paul Krekorian که برپا مستقل هزینه های کمپین های حمایت از عضو شورای دیوید ریو و شورای نامزد فضل Yoo که در حال اجرا است به جای عضو شورای گیاه Wesson.

تا کنون ساندرز است نه تایید هر یک از نامزدها برای دفتر در حال اجرا در شهرستان سالن. و برخی از کارشناسان می گویند این دور از برخی که او را فشار مردم در انتخابات بالاتر در کالیفرنیا — و یا افزایش به شورشیان نامزدها.

تبلیغات

“این سخت است برای پیش بینی که در آن ساندرز حامیان در حال رفتن به رفتن در دیگر مسابقه گفت:” لایحه کریک یک L. A. مبتنی بر استراتژیست سیاسی است که درگیر در ریاست جمهوری و یا شورای شهر نژادها. “من فکر نمی کنم ما می توانیم فرض کنیم آنها یکپارچه. آنها بسیار متنوع است.”

عضو شورای گیل Cedillo که تایید ساندرز گفت که او انتظار دارد که جوان تر پیشرفته تر از رای دهندگان را به نوبه خود در droves برای Sanders. اما او هشدار داد که محلی در سمت چپ متمایل داوطلبان بهره مند نخواهد شد مگر اینکه آنها باید این پول را برای دریافت پیام های خود را است.

“وجود دارد یک رای دهندگان در انتظار رای آنها,” او گفت:. “اما اگر آنها انجام داده اند سخت کار چه کسی می دانید؟”

Vasquez یکی از پنج نامزد به دنبال جایگزین Wesson در جنوب لس آنجلس منطقه فرستاده است رای دهندگان چندین کمپین mailers در هفته های اخیر از جمله یکی از این برنامه شامل یک عکس از ساندرز که برجسته او حمایت ملی سبز معامله جدید است. او گفت که او معتقد است ساندرز رای دهندگان به دنبال نامزدها با ایده های جدید است که همچنین به اشتراک گذاری آرمان خود را.

“رای دهندگان واقعا می خواهید برای دیدن یک چهره” او گفت:. “من شنیده ام این بیش و بیش از canvassing — رای دهندگان می خواهید تغییر دهید.”

477837_ME_0121_council_race4_WJS.jpg

هاله Vasquez یک نامزد برای شورای شهر لسآنجلس پشتیبانی از برنی ساندرز و برجسته او در مبارزات انتخاباتی mailers ارسال به رای دهندگان.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

Otteson گفت: او پاره پاره بین ساندرز و وارن اما در نهایت تصمیم به رفتن با وارن. رامان گفت که او نیز دوست دارد هر دو نامزد خواهد شد اما احتمالا پشت Sanders.

در برخی از راه های شورای نژادها خرس شباهت به نظام سیاسی در میان دموکرات ها در سطح ملی است.

تبلیغات

در حالی که برخی از فعالان پیشرو در L. A. اندود شده اند تا پشت Otteson, Vasquez و رامان این شهرستان حزب دموکرات تایید کرده است, زمینه های مختلف از رقیب: De León در Eastside شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس در جنوب لس آنجلس و عضو شورای دیوید Ryu در هالیوود هیلز منطقه.

هر سه در حال تاسیس سیاستمداران با جمع آوری کمک های مردمی مزایای که می گویند آنها باید رکورد خود از مبارزه برای آرمان مترقی. De León برای مثال رهبری تلاش در ساکرامنتو برای حفاظت از مهاجران هستند که در این کشور به طور غیر قانونی از شیر مادر گرفتن کالیفرنیا برق, آب و برق از سوخت های فسیلی و ایجاد $15-یک ساعت حداقل دستمزد.

ریدلی-توماس همچنین با اشاره به حمایت خود را از یک آرایه از پیشرو از جمله ایالات کارگران مزرعه و والدین حمایت از پروژه. و او استدلال کرد که رای دهندگان در منطقه خود را می خواهید کسی “دانش و تجربه” برای مقابله با بی خانمانی حمل و نقل و نگرانی های دیگر.

“آنها در حال تلاش برای آزمایش” او گفت:. “منظورم این است که اینها مسائل جدی.”

Los Angeles County Supervisor Mark Ridley-Thomas

لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: رای دهندگان در شورای شهر مسابقه به دنبال نامزد با تجربه. “آنها در حال تلاش برای آزمایش” او گفت:.

(مارکوس یام / لس آنجلس تایمز)

رامان که در حال اجرا است به سرنگون ریو گفت: او نه به دنبال حمایت از شهرستان حزب دموکرات خواستار آن را “یک دستگاه سیاسی است که طراحی شده است برای حمایت و حفظ امتیازهای در قدرت است.” حتی بدون حمایتهای او مطرح است بیش از $260,000 برای مبارزات انتخاباتی خود را.

رامان عهد کرده است به دنبال موقت اجاره یخ در اجاره-کنترل آپارتمان ها و چالش های شهرستان قوانینی که محدود که در آن بی خانمان Angelenos می توانید خواب و یا فروشگاه وسایل خود را. در حالی که مبارزات انتخاباتی او استقبال پشتیبانی از تمام رای دهندگان به دنبال آن است به شیر آب شور و شوق از آن “که نیست لزوما شده است عمیقا درگیر سیاست,” او گفت:.

“بسیاری از مردم که احساس بسیار قطع از سیستم سیاسی در حال هیجان زده در مورد این اوليه و آنها به دنبال راه هایی برای کانال انرژی خود را” رامان گفت.

Ryu مدیر کمپین Estevan Montemayor گفت: آن را “تحقیرآمیز” به کار حزب دموکرات فعالان ادعا می کنند که گروه خود را برای حفاظت از امتیازهای اشاره کرد که آنها به تازگی تایید سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascon بیش از لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey.

Montemayor گفت: Ryu مقدار زیادی از حمایت از سازمان های “قوی مترقی ارزش” از جمله Stonewall دموکراتیک باشگاه و هالیوود فصل از سازمان ملی زنان. و او پیش بینی کرد این عضو شورای انجام خواهد شد و با طیف گسترده ای از دموکرات ها.

“شور و شوق زیاد مهم نیست که آنها در حال رای گیری برای رئیس جمهور” Montemayor گفت. “از آنجا که آنها می خواهند برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Candidates for Los Angeles City Council in the 14th District

دولت سابق بهداشت ، Kevin de León می گوید که او یک سابقه ثبت شده در مترقی مسائل مربوط به مبارزه برای محافظت از مهاجران و افزایش حداقل دستمزد دولت.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

یک شورای مسابقه که در زمین بازی و طلوع جنبش در هماهنگی با شهرستان حزب دموکرات است که در دره سن فرناندو که در آن هر سه را تایید Loraine Schulich یک دموکرات در حال اجرا در برابر عضو شورای John Lee که با تغییر ثبت نام خود را از حزب جمهوری خواه به هیچ حزب اولویت در ماه دسامبر.

آیا Otteson نامزد در حال اجرا به جای Huizar در Eastside بهره مند از ساندرز رای دهندگان است که به دور از مطمئن باشند. نظرسنجی ها نشان داده اند ساندرز محبوب در میان لاتین تبارها که ترجمه می تواند به افزایش پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از Latinos در مسابقه از جمله ده لئون و عضو هیئت مدیره مدرسه Mónica گارسیا.

“نگاه ما به برنی تاثیر در Eastside” گفت: Javier Gonzalez گارسیا را مدیر مبارزات انتخاباتی. “زمانی که شما صحبت کردن با افراد جوان در بیل هایقتس ال Sereno و Highland Park برنی قوی وجود دارد.”

گارسیا شده است مورد علاقه در میان برخی از نرم افزار-ساندرز گروه که نمی خواهم او را برای حمایت از مدارس. او شده است به طور فعال آشنائی Sanders رای گیری در این مورد که مانند سناتور ورمونت او شده است افزایش هشدار دهنده در مورد فقر و نابرابری درآمد برای سال.

“مردم دیگر باید اجرا از مشکل او ایستاده بود شرکت” گونزالس گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im